skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Serfaus - Fiss - Ladis

Serfaus Fiss Ladis w Tyrolu - dla dzieci, dla rodzin, dla wszystkich
Serfaus Fiss Ladis w Tyrolu - dla dzieci, dla rodzin, dla wszystkich
2020.02.12
Ekskluzywna stacja jest powszechnie uznawana za jedno z najlepszych miejsc na narty w całej Austrii. Szczyci się jednymi z najtrudniejszych tras w Alpach, m.in. słynną Kamikaze I innymi czarnymi nartostradami rozrzuconymi na otwartych połaciach pomiędzy szczytami Masnerkopf, Pezid i Obere Scheid. Ale mocno promuje się jako rodzinny region narciarski. Infrastrukturę dla dzieci spotyka się tu na każdym niemal kroku.
Austria w gotowości - zimowe nowości sezonu 2017/18
Austria w gotowości - zimowe nowości sezonu 2017/18
2017.09.13
Tajemnicza konstrukcja James Bonda, nowe kolejki i wspólne karnety narciarskie. Austria po raz kolejny zainwestuje ponad kilkaset milionów euro w zapewnienie komfortu narciarzom w nadchodzącym sezonie zimowym. Przedstawiamy TOP5 najciekawszych tegorocznych inwestycji, które mają wzmocnić pozycję austriackich ośrodków narciarskich.
TOP 6 najlepszych rodzinnych ośrodków narciarskich w Tyrolu
TOP 6 najlepszych rodzinnych ośrodków narciarskich w Tyrolu
2017.03.16
Blisko 80 ośrodków narciarskich, 3000 kilometrów tras oraz najnowocześniejsze wyciągi. To wszystko oferuje Tyrol - idealne miejsce na wymarzone wakacje dla całej rodziny. Poniżej przedstawiamy sześć regionów narciarskich, które zostały wyróżnione przez Tirol Werbung - serwis promujący turystykę w Tyrolu.
Na narty do Serfaus-Fiss-Ladis!
Na narty do Serfaus-Fiss-Ladis!2014.01.21
Serfaus, Fiss i Ladis to trzy alpejskie wioski położone na płaskowyżu nad doliną Innu w zachodniej części Tyrolu, na terenie sąsiadującym z Niemcami, Szwajcarią i Włochami. To od nich właśnie pochodzi nazwa całego regionu narciarskiego: "Serfaus-Fiss-Ladis", który słynie nie tylko z doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych, rozwiązań dostosowanych do potrzeb rodzin z małymi dziećmi, ale również dzięki kursującemu tam metro!
Serfaus-Fiss-Ladis: Fenomenalny wymiar!
Serfaus-Fiss-Ladis fot. Jacek Ciszak / skionline.pl2013.10.04
"Fenomenalny wymiar" to określenie, które w pierwszej kolejności opisuje wielkość regionu Serfaus-Fiss-Ladis. Można by więc było pomyśleć, że tyrolski region narciarski Serfaus-Fiss-Ladis - jest jednym z wielu ogromnych terenów narciarskich, którego najważniejszą zaletą jest wspólny skipass na wszystkie wyciągi.
Jednak to, co prezentuje się na wysokości niewiele poniżej 3000 m n.p.m. pod pojęciem "narciarski wymiar Tyrolu", to ogromna zimowa arena, która różni się od innych regionów przede wszystkim różnorodną i perfekcyjnie dopracowaną ofertą, konsekwentnie ukierunkowaną na atrakcyjne rodzinne urlopy. Również trzy ośrodki regionu tworzą ten niepowtarzalny charakter.
Rodzinna zima w doskonałych warunkach
Serfaus-Fiss-Ladis2012.12.12
Znawcy utrzymują, że na całym świecie nie ma regionu narciarskiego, który miałby równie bogatą ofertę dla rodzin jak Serfaus-Fiss-Ladis. Udowodnił to największy internetowy portal testowy: na stronie "skiresort.de" Serfaus-Fiss-Ladis został wybrany najlepszym spośród 100 regionów narciarskich.
Zima w Serfaus-Fiss-Ladis
Zima w Serfaus-Fiss-Ladis2012.11.13
Zachwycająca panorama gór, doskonałe warunki na terenach narciarskich, sięgających poziomu 3000 m n.p.m. i trzy malownicze tyrolskie wioski. Oto najważniejsze zalety Serfaus-Fiss-Ladis - ośrodka narciarskiego, który otrzymuje najlepsze noty na dużych europejskich portalach dla miłośników sportów zimowych - za obsługę, ofertę dla rodzin i jakość stoków.
Serfaus - Fiss - Ladis - letnie wakacje na sto sposobów
fot. Serfaus-Fiss-Ladis2010.05.13
Znany z niezwykle bogatej letniej i zimowej oferty wakacyjnej region turystyczny Serfaus - Fiss - Ladis położony jest na słonecznym płaskowyżu (1.200 - 1.400 m n.p.m.) nad malowniczą doliną, w której wije się rzeka Inn. Wioski otaczają majestatyczne Alpy Ötztalskie i masyw Sammnaun (ok. 3 tys. m n.p.m.).
Rodzinne święta w Austrii: darmowe karnety i atrakcje dla najmłodszych
2008.03.11
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Austriackie regiony narciarskie zachęcają do spędzenia ich aktywnie, oferując dodatkowe udogodnienia i atrakcje dla rodzin, które zechcą na Wielkanoc i parę wiosennych dni wybrać się na narty.
HiMountain ubiera dziennikarzy na Olimpiadę w Turynie
2005.10.28
Dziennikarze największej niemieckiej publicznej sieci radiowo-telewizyjnej ARD pojadą na Olimpiadę w Turynie ubrani w odzież HiMountain. 600 par spodni i kurtek z Gore-Texu o najwyższych dostępnych na rynku parametrach wkrótce zostanie wysłanych do Niemiec.
Dobre skoki Małysza i Matei
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.09.04
79 zawodników z 17 krajów zgłoszono do Letniego Grand Prix w Zakopanem. Wczoraj odbyły się 4 serie treningowe, nie odbyła się planowana na wieczór seria kwalifikacyjna. Okazało się, że gdzieś w lotniczej podróży zagubiły się narty skoczków norweskich. Dotarły do Zakopanego późno wieczorem, z tego względu seria kwalifikacyjna odbędzie się dziś o godz. 19.15, a o godz. 20.15 zacznie się pierwsza konkursowa - pisze Dziennik Polski
Kwalifikacje odwołane
Adam Małysz fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.09.03
Zakopane (skionline.pl) Nie odbyła się zaplanowana na dzisiejszy wieczór seria skoków kwalifikacyjnych. Jak dowiedzieliśmy się, najprawdopodobniej decyzja o przełożeniu kwalifikacji została podjęta ze względu na skoczków norweskich, którzy w wyniku logistycznych problemów... dojechali do Zakopanego bez nart.
poprzednie1 - 12 z 17następne
Booking.com