skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

HiMountain ubiera dziennikarzy na Olimpiadę w Turynie

2005.10.28
Dziennikarze największej niemieckiej publicznej sieci radiowo-telewizyjnej ARD pojadą na Olimpiadę w Turynie ubrani w odzież HiMountain. 600 par spodni i kurtek z Gore-Texu o najwyższych dostępnych na rynku parametrach wkrótce zostanie wysłanych do Niemiec.
Niemiecka stacja ARD wybrała polską markę ze względu na odpowiadającą potrzebom dziennikarzy wysoką jakość produktów HiMountain. Niemieccy dziennikarze pojadą do Turynu w odzieży
o parametrach przewyższających właściwości strojów, w które zaopatrywani są sportowcy.

- Dziennikarze relacjonujący zimowe wydarzenia sportowe podczas igrzysk olimpijskich spędzają po kilkanaście godzin dziennie w bardzo niskich temperaturach. W trakcie trwania całej olimpiady przebywają często dłużej na mrozie niż sami sportowcy. Dlatego komfort ich pracy jest uzależniony od właściwie dobranego stroju - mówi Aleksander Banaś - Product Manager w Mount Sp. z o.o.

ARD wybrała modele kurtek Montgomery i spodni Ski Pro uszytych z Gore-Texu, cieszących się dużą popularnością również wśród polskich turystów, dostępnych w sieci sklepów HiMountain na terenie całej Polski. Kurtki i spodnie z membraną Gore-Tex posiadają najwyższe parametry wodoszczelności i oddychalności, co oznacza, że stanowią zabezpieczenie przed deszczem, śnieżycą i przenikliwym wiatrem, jednocześnie chroniąc przed poceniem się - co jest możliwe dzięki odprowadzaniu pary wodnej na zewnątrz ubioru.

- Spełniamy warunki uwzględnione w kontrakcie, gdyż nie tylko jako jedyna polska marka mamy licencję na produkcję odzieży z membraną Gore-Tex, ale również jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie, która szyje na miejscu, a nie na Dalekim Wschodzie. Pozwala to na dużą elastyczność w realizacji tego typu zleceń - mówi Maciej Kałwak, prezes firmy Mount Sp. z o.o., będącej właścicielem marki HiMountain.

skionline.pl

skionline.pl

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20