skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

St. Anton am Arlberg

Ski Arlberg - ośrodek narciarski w rozmiarze XXL fot. TVB St. Anton am Arlberg
Ski Arlberg - ośrodek narciarski w rozmiarze XXL
2019.04.09
Region narciarski Ski Arlberg, leżący na pograniczu Tyrolu i Vorarlbergu, odwiedziłam w tym sezonie dwa razy. W lutym miałam okazję spędzić trzy dni w jego północnej części - czyli w ośrodkach Warth-Schröcken oraz Lech-Zürs, a w marcu przez kolejne trzy dni objechać Sankt Anton am Arlberg, Sankt Christoph oraz Stuben.
Sankt Anton am Arlberg fot. Magdalena Lisiecka-Czop
Sankt Anton am Arlberg - narciarskie szusy w kolebce alpejskiego narciarstwa
2019.03.25
Ski Arlberg ze swoimi 305 kilometrami tras, to ośrodek z narciarskiej pierwszej ligi, który znany jest miłośnikom białego szaleństwa chyba na całym świecie. Również na naszym portalu można znaleźć obszerne informacje na jego temat. Postanowiliśmy osobiście odwiedzić Sankt Anton am Arlberg, aby sprawdzić, co jest takiego w tym miejscu, co przyciąga ponad milion narciarskich turystów rocznie do miasteczka, położonego na granicy Tyrolu i Vorarlbergu?
St. Anton otwiera trasy 2 grudnia
St. Anton otwiera trasy 2 grudnia
2016.11.02
Tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia sezonu w znanym ośrodku narciarskim Ski Arlberg. Już 2 grudnia zostaną oddane do użytku trzy nowe koleje linowe, dzięki którym powstanie największy połączony region narciarski w Austrii. Zobaczcie, co czeka Was w tym sezonie w St. Anton i okolicznych miejscowościach.
305 km tras, 87 kolei - powstanie największy połączony teren narciarski w Austrii!
305 km tras, 87 kolei - powstanie największy połączony teren narciarski w Austrii!
2016.03.06
W przyszłym sezonie ranking największych połączonych terenów narciarskich w Austrii czeka dość spora zmiana. Budowa zespołu czterech kolei gondolowych pomiędzy Sankt Anton, Stuben i Zürs w regionie Arlberg spowoduje, że właśnie tutaj będzie się znajdować największa narciarska arena w Austrii. Tym samym w prestiżowym wyścigu wyprzedzeni zostaną dotychczasowi liderzy - tyrolski SkiWelt Brixen-Wilder Kaiser liczący 284 km i konkurujący z nim SkiCircus Saalbach-Hinterglamm z 270 km tras. Co ciekawe - oprócz gondoli nie powstanie ani kilometr nowej trasy, ale i tak nowy region będzie mógł się pochwalić aż 305 km tras!
Plany połączenia ośrodków w St. Anton i Kappl bliższe realizacji
Plany połączenia ośrodków w St. Anton i Kappl bliższe realizacji
2015.12.09
Już od kilku lat wiele mówi się o pomyśle połączenia dwóch tyrolskich ośrodków narciarskich - St. Anton i Kappl. Teraz plany te zaczynają nabierać realnych kształtów i pozwalają liczyć na zwiększenie atrakcyjności regionu dla narciarzy. W przyszłości mają powstać nowe koleje linowe, trasy i zabezpieczenia przed lawinami.
Arlberg - kolebka narciarstwa alpejskiego
rlberg - kolebka narciarstwa alpejskiego2013.12.25
94 wyciągi i kolejki, 340 km tras zjazdowych i 200 km wysokogórskich tras z głębokim śniegiem to zimowa oferta Arlberga! Lech, Zürs, Stuben, St. Christoph i St. Anton to pięć ośrodków sportów zimowych na przełęczy Arlberg, której imię nosi także jeden z najlepszych terenów narciarskich świata. Co roku spotykają się tutaj fani sportów zimowych z całego świata, urlopowicze poszukujący odprężenia, amatorzy pieszych wycieczek na śniegu i biegów narciarskich.
Tyrolska zima w górach
Tyrolska zima w górach2013.01.23
Tyrolska zima to jazda na nartach po niezliczonych nartostradach oraz mnóstwo możliwości odkrywania zimowych krajobrazów i miejscowej tradycji. Połączenie tych elementów oddaje obraz prawdziwego Tyrolu, który zimą przyciąga zapalonych narciarzy, miłośników górskiej przyrody oraz rodziny z dziećmi w każdym wieku.
St. Anton am Alberg - zarezerwowane tylko dla pań!
St. Anton am Alberg - zarezerwowane tylko dla pań!2012.10.02
Podczas zaplanowanych od 5 do 26 stycznia 2013 w St. Anton am Alberg tygodni "Ladies First!" cała uwaga będzie koncentrowała się na płci pięknej. Zapowiada się naprawdę przednia zabawa!
Tyrol - nowości nadchodzącego sezonu
2009.10.05
Co rok, wraz z nadejściem zimy, tyrolskie ośrodki informują o nowościach i atrakcjach, które z myślą o swych gościach przygotowali właściciele stacji narciarskich i hoteli. Podobnie jest i w tym roku. Tym razem dużo mówi się o nowych, luksusowych hotelach, których oferta skierowana jest do najbardziej wymagających turystów.
Rodzinne święta w Austrii: darmowe karnety i atrakcje dla najmłodszych
2008.03.11
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Austriackie regiony narciarskie zachęcają do spędzenia ich aktywnie, oferując dodatkowe udogodnienia i atrakcje dla rodzin, które zechcą na Wielkanoc i parę wiosennych dni wybrać się na narty.
St. Anton: gondola na Galzig - hit sezonu
fot. St. Anton2006.12.29
W austriackim St. Anton sezon miał się rozpocząć 1. grudnia. Na razie z uwagi na brak śniegu datę inauguracji przesunięto o tydzień. Zarówno gospodarze ośrodka, jak i narciarze nie mogą się już doczekać, bowiem w tym roku otwarcie sezonu zapowiada się zupełnie wyjątkowo: rusza nowa kolej gondolowa na Galzig. Dla tak ekskluzywnej stacji narciarskiej, jaką z całą pewnością jest St. Anton, trudno wręcz wyobrazić sobie lepszą wizytówkę.
Podgrzewana kanapa w St. Anton
2005.06.24
W przyszłym roku w St. Anton powstanie jeden z najnowocześniejszych na świecie wyciągów. W miejsce trzyosobowego krzesła Valfagehrbahn powstanie szybka, sześcioosobowa kanapa z... podgrzewanymi siedzeniami i osłonami ochronnymi.
poprzednie1 - 12 z 14następne
Booking.com