skionline.pl stacje Austria Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Zillertal
Tux - Finkenberg

Tux-Finkenberg aktywny wypoczynek
fot. TVB TUX2013.06.11
Region Tux-Finkenberg, to idealne miejsce dla lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury. Usytuowany w jednej z najpiękniejszych tyrolskich dolin - Zillertal, oferuje odwiedzającym to co ma najlepszego: naturę i tradycję. Świeże górskie powietrze, zapierające dech w piersi widoki, krystalicznie czysta woda, liczne festiwale, a wszystko to w otoczeniu majestatycznych górskich szczytów.
Tux - Finkenberg: 365 dni atrakcji
Tux - Finkenberg: 365 dni atrakcji2012.07.11
Region turystyczny Tux-Finkerberg w Dolinie Ziller w Tyrolu, jest wymarzonym miejscem na aktywne letnie wakacje. Różnorodność tego miejsca jest naprawdę zdumiewająca. Dziewicze krajobrazy i czyste alpejskie powietrze sprawiają, że leżący u samego podnóża lodowca Hintertux Tux-Finkerberg jest prawdziwym rajem dla rodzin z dziećmi, miłośników przyrody oraz amatorów wypoczynku w ruchu.
Tux-Finkenberg - wakacyjny raj dla aktywnych
fot. TVB Tux-Finkenberg2009.05.18
Zaledwie kilka wspinających się ostro w górę zakrętów dzieli dolinę Ziller od doliny Tux, gdzie rozpościera się już wysokogórski krajobraz. Nad okolicą góruje szczyt Olperer (3 476m n.p.m.) i zamarznięta ściana Gefrorene Wand (3 250m n.p.m.). Region Tux-Finkenberg jest szczególnie atrakcyjny dla miłośników pieszych wędrówek i turystów, którzy podczas urlopu lubią podejmować sportowe wyzwania. Na wakacjach w tych stronach nie znudzą się także i dzieci, ponieważ dla najmłodszych przygotowano tu wiele atrakcji.
Wiosenne atrakcje Tyrolu
2009.04.09
Śnieżny puch, wiosenne słońce i pełnia narciarskich rozkoszy - takie właśnie warunki znajdą miłośnicy białego szaleństwa w kwietniu w austriackim Tyrolu.
Mayrhofen - igloo bar i gigantyczna gondola
2007.01.02
Jedną z najbardziej spektakularnych nowości tegorocznego sezonu narciarskiego w Austrii jest nowa, pod wieloma względami rekordowa, kolej gondolowa Ahornbahn w ośrodku Mayrhofen w Tyrolu. Na narciarzy oprócz licznych tras zjazdowych i fantastycznych widoków czeka na górze, zbudowany również w tym roku, igloo bar "White Lounge".
Gotowanie i carving na wysokim poziomie
fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.11.16
(skionline.pl) Atrakce Doliny Zillertal - jeszcze wygodniej, jeszcze smaczniej! Jak powiedział nam Stephan Eder plany na nadchodzący sezon są ambitne: "Chcemy stworzyć coś bardzo wyjątkowego!" Mierzymy wysoko, ale miejsce naszej "akcji" jest również na dużej wysokości.
Zillertal - Narciarska zabawa w wielkim formacie
fot. TVB Zillertal2003.10.04
Zillertal, Austria (skionline.pl) Na nartach z Krakowa do Gdańska. Taki dystans można pokonać na narciarskich stokach tyrolskiej doliny Zillertal i ani razu nie jechać tą samą trasą. Dolina, o której mówi się czasem "najbardziej aktywna dolina świata", również w tym roku poczyniła plany, które mają potwierdzić to miano.
Nowości Zillertal
fot. TVB Finkenberg2003.09.16
Dolina Zillertal (skionline.pl) Dolina Zillertal oferuje wszystkim miłośnikom sportów zimowych szeroką gamę form aktywnego wypoczynku. W całej dolinie do dyspozycji narciarzy jest 589 km tras - 77,5 km trudnych, 357,3 km średnich, 154,2 km łatwych. W całej dolinie Zillertal znajdują się 173 nowoczesne wyciagi i kolejki. Dla snowboardzistów w dolinie Zillertal przygotowano cztery halfpipy, z czego trzy w olbrzymim Parku rozrywki.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020