skionline.pl stacje Polska Beskid Sądecki wyślij link znajomemu dodaj opinię

Master Ski
Tylicz

Warunki narciarskie w Krynicy i okolicy
Warunki narciarskie w Krynicy i okolicy
2018.12.18
W przedostatni weekend przed nadchodzącym Bożym Narodzeniem odwiedziliśmy kilka stacji narciarskich w okolicach Krynicy w Beskidzie Sądeckim, by sprawdzić jakich warunków narciarskich mogą spodziewać się tam narciarze. Okazją było Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego, które miało miejsce na stacji Słotwiny Arena. Był to jednocześnie pierwszy dzień działania tej stacji w tym sezonie. Ruszyła także Jaworzyna, wcześniej działały już obie stacje w Tyliczu. Krótko mówiąc - jest już gdzie pojeździć!
Master-Ski w Tyliczu rozpoczyna sezon w najbliższy weekend!
Master-Ski w Tyliczu rozpoczyna sezon w najbliższy weekend!
2018.11.22
Zima dopiero "liznęła" nasze góry, ale niektórym wystarcza to, by jeszcze w listopadzie rozpocząć sezon narciarski 2018-19. Tak jest w Tyliczu, gdzie w ośrodku Master-Ski po kilku dniach śnieżenia wiadomo już, że ośrodek ruszy w najbliższy weekend - 24-25 listopada. Czynna będzie główna trasa - ponad 700 metrów stoku - i 4-osobowa kolej linowa. Wygląda na to, że na razie będzie to jedyne miejsce w tej części Beskidów, gdzie będzie można pojeździć!
Słotwiny Arena w Krynicy
Jakie warunki w okolicach Krynicy
2018.01.08
Zima na razie w większej partii Beskidów dość mizerna, śnieg można znaleźć właściwie tylko na trasach. W poszukiwaniu dobrych warunków do jazdy udaliśmy się w okolice Krynicy, które znane są ze swojego korzystnego mikroklimatu, dzięki któremu zazwyczaj bywa tu chłodniej, a co za tym idzie - powinno być więcej śniegu. Odwiedziliśmy trzy stacje we wschodniej części Beskidu Sądeckiego - zapraszamy na krótką relacje z naszego wypadu.
W Tyliczu w weekend rusza kolej krzesełkowa w Master-Ski!
W Tyliczu w weekend rusza kolej krzesełkowa w Master-Ski!
2017.11.25
Mimo znacznego ocieplenia, udało się zgromadzić odpowiednią ilość śniegu na stoku, dzięki czemu w najbliższą sobotę sezon rozpocznie stacja Master-Ski w Tyliczu. Jeździć będzie można na głównej trasie wzdłuż kolei krzesełkowej. Jeśli dopisze pogoda stacja będzie czynna także w niedzielę, a później także w kolejne weekendy aż do uzyskania stabilnej pokrywy śniegowej na wszystkich trasach i regularnej pracy całego ośrodka także w dni powszednie.
Master-Ski fot. P. Klimek
Znakomite warunki w Tyliczu - dobra alternatywa dla Krynicy
2017.01.30
Położony niedaleko Krynicy Tylicz, staje się coraz jaśniejszym i lepiej dostrzegalnym miejscem na narciarskiej mapie Polski. W tym sezonie miało tu miejsce oficjalne otwarcie sezonu zimowego w Małopolsce. Tutejsze dwa ośrodki narciarskie - Master-Ski i Tylicz-Ski zajmują w swoich kategoriach wysokie miejsca w Rankingu Stacji Narciarskich skionline.pl, ciesząc się nie tylko dobrą opinią wśród testującej stoki redakcji, ale także - co chyba ważniejsze - także wśród samych narciarzy, którzy chętnie oddają swoje głosy na te stacje. W ostatni weekend odwiedziliśmy ponownie Tylicz, by sprawdzić jak funkcjonuje w pełni sezonu.
Znakomite warunki na początek sezonu w Tyliczu
Znakomite warunki na początek sezonu w Tyliczu
2016.12.20
Położony niedaleko Krynicy Tylicz, staje się coraz jaśniejszym i lepiej dostrzegalnym miejscem na narciarskiej mapie Polski. Od kilku lat nowe inwestycje zmieniają oblicze tego miejsca, które modernizując się nie traci nic ze swojej kameralności i familijnej atmosfery. Tutejsze dwa ośrodki narciarskie - Master-Ski i TyliczSki zajmują w swoich kategoriach wysokie miejsca w Rankingu Stacji Narciarskich skionline.pl, ciesząc się nie tylko dobrą opinią wśród testującej stoki redakcji, ale także - co chyba ważniejsze - także wśród samych narciarzy którzy chętnie oddają swoje głosy na te stacje. W ostatni weekend odwiedziliśmy stację Master-Ski, rozpoczynając tym samym ocenianie stacji zimowych do kolejnej edycji naszego rankingu także w tej części Beskidów.
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
Zima wraca w góry - dobre warunki w Beskidzie Sądeckim
2016.02.05
Wygląda na to, że zima jednak wróciła w nasze góry. Po kilku dniach odwilży, kiedy gospodarze ośrodków narciarski wręcz drżeli o stan tras, ochłodziło się znacznie, a gdzieniegdzie nawet dosypało kilkanaście centymetrów śniegu. Przed kolejnym feryjnym weekendem odwiedziliśmy kilka stacji w okolicach Krynicy i Muszyny - przedstawiamy krótką relację i nasze uwagi na temat warunków panujących w górach.
Budowa kolei w stacji Master-Ski w Tyliczu ukończona
Budowa kolei w stacji Master-Ski w Tyliczu ukończona
2015.11.25
W lecie informowaliśmy Was o modernizacji rodzinnej stacji narciarskiej w Tyliczu, która w tym sezonie zaczęła stawiać kolej krzesełkową, a także przebudowywać stok. Dziś możemy z przyjemnością poinformować, że nowa kolej jest już po wszystkich odbiorach technicznych, również prace przy przeprofilowaniu stoku są już praktycznie skończone. Od początku tego tygodnia trwa już naśnieżanie.
Nowa kolej krzesełkowa w Tyliczu
Nowa kolej krzesełkowa w Tyliczu2015.07.31
Co najmniej od kilkudziesięciu lat Tylicz uchodził za jedno z najlepszych miejsc do nauki jazdy na nartach we wschodniej części Beskidów. Po stopniowym upadku z końca lat 90. miejscowość powoli wraca do formy i opinii miejsca znakomitego dla rodzin z dziećmi. Kilka lat temu postawiono 3-osobowe krzesło w stacji TyliczSki, w tym roku natomiast w miejscowości powstanie nowa, 4-osobowa kanapa. Redakcja skioline.pl wybrała się z aparatem na plac budowy, przy przybliżyć naszym czytelnikom nowo powstającą kolej.
"Sun Paradise" - Wielka Racza także latem
fot. Wielka Racza2009.05.29
Region Wielkiej Raczy położony w północno - zachodniej części Słowacji (Oscadnica) kojarzy się przede wszystkim z trasami narciarskimi i zimowym wypoczynkiem. Od tego roku, dzięki nowym inwestycjom i budowie "Sun Paradise" - letniego parku zabaw, ośrodek stał się również letnią atrakcją turystyczną. Na wszystkich, którzy szukają aktywnej formy spędzenia wolnego czasu, czeka między innymi trasa bobslejowa "Alpincoaster", park linowy "Small Monkey Way", Trampoliny X-Jump, Czterokołówki, letni snowboard "Mountain Board".
Ischgl: nowe inwestycje
2005.09.16
W najbliższym sezonie zimowym powstanie nowa dolna stacja kolejki Silvretta Seilbahn w austriackim Ischgl. Część nowego budynku będzie przeznaczona na sklepy, oraz sale konferencyjne, które będą również służyć jako galeria dla prasy podczas otwartych koncertów na śniegu.
Ajungilak`s - ciepło i wygodnie
2005.05.24
System połączonych poduszek powietrznych zastosowany w śpiworze firmy Mammut ma zagwarantować wygodę, ciepło i dobry humor na rozpoczęcie nowego dnia. Ajungilak - nowy model śpiwora z linii Igloo wyposażono w poduszkę powietrzną o ergonomicznym kształcie, dzięki której wygodnie zapadniemy w sen i obudzimy się bez bólu kręgosłupa.
poprzednie1 - 12 z 14następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2019