skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Złoty Groń
Istebna

Zwardoń, Istebna, Wisła - warunki na trasach przed feriami
Zwardoń, Istebna, Wisła - warunki na trasach przed feriami
2017.01.13
Korzystając ze wspaniałej zimowej pogody, w środę 11 stycznia odwiedziliśmy siedem stacji narciarskich w południowej części województwa śląskiego, by zobaczyć jakie warunki czekają narciarzy, którzy już wkrótce tutaj przyjadą - zaczynają się bowiem ferie zimowe, a w pierwszym terminie (16-29 stycznia) mają je uczniowie właśnie ze śląskiego (a także podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego i pomorskiego). Dzielimy się naszymi uwagami, podpowiadamy gdzie znaleźć najlepszy ośrodek dla siebie.
Jeden karnet w Istebnej stał się faktem
Jeden karnet w Istebnej stał się faktem2014.12.03
Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu dotarła do nas bardzo dobra informacja z Istebnej. Dwa tamtejsze ośrodki narciarskie, położone w dolinie Olzy - Zagroń i Złoty Groń - wprowadzają wspólny karnet. Tym samym kontynuowany jest bardzo korzystny proces łączenia istebniańskich stacji narciarskich na jednym skipassie, zapoczątkowany w zeszłym sezonie przez połączenie ośrodków Złoty Groń i Chichot.
Bezpieczny weekend pod okiem ratowników GOPR na Złotym Groniu
Bezpieczny weekend pod okiem ratowników GOPR na Złotym Groniu2014.02.21
Zima w tym roku nie rozpieszcza nie tylko narciarzy, ale także organizatorów akcji Bezpieczna Zima. Brak śniegu spowodował, że w ten weekend przeniesiono imprezę ze Szczyrku na stok Złoty Groń w Istebnej.
Na Złotym Groniu ponownie ruszyła kanapa
Ciężarówki na Złotym Gronie fot. Złoty Groń2014.01.02
Dzięki wysiłkowi całej załogi Złotego Gronia, 2 stycznia 2014 r. o godzinie 11:00 uruchomiono ponownie 6-osobową kanapę na Złoty Groń. Aby śnieg znalazł się na całej długości trasy zjazdowej, wykorzystane zostały ciężarówki, które przetransportowały go w rejon górnej stacji kolei. W pozostałych miejscach śnieg został przerzucony za pomocą ratraków oraz ręcznie. Dzięki temu można było wyznaczyć pas trasy, na którym grubość pokrywy śnieżnej (ubitej) przekracza średnio 20 cm.
W Istebnej rusza sezon narciarski
Ośrodek Złoty Groń fot. skionline.pl2013.12.05
W najbliższy piątek (6 grudnia) rozpocznie się sezon zimowy w ośrodku narciarskim Złoty Groń w Istebnej. Obecnie panują tam bardzo dobre warunki narciarskie. Na stoku zalega średnio od 30 do 40 cm śniegu, co pozwoli na uruchomienie zarówno kolei, jak i wyciągu talerzykowego.
Złoty Groń zagra z Orkiestrą
Złoty Groń w Istebnej fot. skionline.pl2013.01.11
Już w najbliższą niedzielę, tj. 13 stycznia odbędzie się XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji Ośrodek Narciarski Złoty Groń, wspólnie ze szkołą narciarską Nartus, organizują atrakcje dla narciarzy, chcących wspomóc fundację Jurka Owsiaka.
Istebna - Koniaków ruszają kolejne wyciągi
Istebna Zagroń2013.01.10
W pierwszy weekend ferii zimowych w Istebnej i Koniakowie otwarte zostaną kolejne wyciągi. Już w piątek w godzinach 8 - 16 będzie można jeździć, po raz pierwszy od 6 lat, na stoku Ochodzitej. Wyciąg będzie dostępny bezpłatnie. W sobotę pojeździmy bezpłatnie na wyciągu Szańce oraz Szus. W tym samym dniu zaprasza także wyciąg Chichot.
FAMILY CUP`2005
2005.02.25
Zapraszamy 6 marca 2005 r.do udziału w imprezie w ramach zawodów dla amatorów "Family Cup" 05 Zapraszamy do Kamienicy k/Stronia Śląskiego
Rutkowski zbił wagę
Mateusz Rutkowski fot. J.Ciszak/skionline.pl2004.11.16
Wczoraj kadra polskich skoczków narciarskich udała się do St. Moritz, gdzie od soboty można już skakać na 90-metrowej skoczni - informuje Dziennik Polski
Dzień Dziecka w Karpaczu
2004.05.26
Karpacz. Nadchodzący tydzień w Karpaczu obfitować będzie w wiele atrakcji zorganizowanych z okazji święta najmłodszych. Festyn sportowo - integracyjny, bezpłatna wycieczka ciuchcią oraz mecze, zabawy i gry to tylko niektóre atrakcje specjalnie przygotowane dla dzieci.
Formularz zgłoszeniowy na ispo winter 05
2004.05.12
Dzięki Twojej pomocy, 1691 wystawcom, 55,467 odwiedzającym i 2800 dziennikarzom z całego świata, ispo winter 04 jest najbardziej udaną imprezą. To czyni nas dumnymi, ale jest też motywacją do dalszego rozwoju naszych usług dla Ciebie. Sprawdź nas! Wesprzemy w przyszłości Twój biznes innowacyjnymi pomysłami! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w ispo winter 05, pomiędzy 6-9 lutym 2005.
Formularz zgłoszeniowy »
poprzednie1 - 11 z 11następne
Booking.com