skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szczyrk Mountain Resort
Szczyrk

Szczyrk Mountain Resort podsumowuje sezon narciarski
Szczyrk Mountain Resort podsumowuje sezon narciarski
2018.04.25
103 dni sezonu narciarskiego w Szczyrk Mountain Resort na pewno można zaliczyć do udanych. Przez ostatnie lata na nartach w Szczyrku można było szusować przez średnio 114 dni. Zima 2017/2018 może była kapryśna i krótsza, ale pokazała nowe oblicze szczyrkowskiego ośrodka. Od 22 grudnia 2017 roku narciarze korzystali z 3 nowych kolei linowych - 10 osobowej gondoli z nowej lokalizacji Szczyrk - Gondola na Halę Skrzyczeńską oraz dwóch szybkich wyprzęganych kolei kanapowych z Soliska na Wierch Pośredni i Halę Skrzyczeńską. Nowością była również niebieska trasa nr 10 z Wierchu Pośredniego do Soliska, która umożliwiła początkującym narciarzom zjazd do Soliska
Sprytna Sezonówka - jaki wariant kupić?
Sprytna Sezonówka - jaki wariant kupić?
2018.03.23
Słowacki właściciel Szczyrk Mountain Resort przyzwyczaił już nas, że działa szybko i zdecydowanie. Jeszcze nie skończyła się zima (wyciągi w Szczyrku będą działać na pewno do Wielkanocy), a już można nabyć karnet sezonowy dający możliwość jazdy do końca obecnego sezonu, a potem także przez cały sezon 2018-19. Dostępnych jest kilka opcji zakupu karnetu GoPass umożliwiającego jazdę w Szczyrku (i nie tylko). Przedstawiamy zatem główne założenia promocji.
Zimowe Grand Prix Szczyrku
Zimowe Grand Prix Szczyrku
2018.02.28
Już po raz drugi miasto Szczyrk wraz z trzema największymi ośrodkami narciarskimi: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort, zaprasza do wspólnej rywalizacji na trasach narciarskich. Impreza skierowana jest do wszystkich amatorów i byłych zawodników narciarskich i snowboardowych (dopuszczamy także starty zawodników z licencją, będących uczniami szkół podstawowych i gimnazjów).
Oficjalne otwarcie Szczyrk Mountain Resort, dobre warunki do jazdy na trasach
Oficjalne otwarcie Szczyrk Mountain Resort, dobre warunki do jazdy na trasach
2018.02.05
W piątek, 2 lutego, miało miejsce oficjalne otwarcie zmodernizowanego już częściowo Szczyrkowskiego ośrodka Narciarskiego, który obecnie przyjął nazwę Szczyrk Mountain Resort. Oprócz wspólnej zabawy na scenie, rozłożonej przy dolnej stacji nowej gondoli, w czasie której można było wygrać darmowy skipass na cały sezon do Szczyrku, przemawiali przedstawiciele słowackiej firmy TMR, a także burmistrz miasta Szczyrk. Co ważne - w poprzedzający imprezę wieczór, zaczął padać śnieg, można więc było w końcu pojeździć w zimowej atmosferze…
Imprezowa zima w Szczyrku
Imprezowa zima w Szczyrku
2018.01.22
"Nowy" Szczyrk, to nie tylko nowe wyciągi i zmodernizowane trasy, ale także szeroka oferta kulturalna i imprezowa. Gospodarze ośrodków narciarskich i miasta, zadbali o to, by narciarze, którzy przyjadą do miasta pod Skrzycznem nie nudzili się. Koncerty, zawody, imprezy na stoku - kalendarz imprez wypalenia prawie 30 wydarzeń, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Odkryj majestatyczne Tatry kawałek po kawałku
Odkryj majestatyczne Tatry kawałek po kawałku
2018.01.13
Majestatyczne szczyty, świeże powietrze, przepiękna przyroda, górskie stawy i malownicze zakątki. Miejsce niczym niezakłóconego wypoczynku, treningu sportowego i przygód pełnych adrenaliny. Bywają i takie Tatry. Szorstkie, subtelne i tajemnicze zarazem. Mają niepowtarzalny klimat, są jak czułe objęcie, schronienie i ukryty sekret. Razem z nami odkrywaj ich bogactwo kawałek po kawałku
Przygotowanie Szczyrku na ferie zimowe i oczekiwanie na zimową aurę
Przygotowanie Szczyrku na ferie zimowe i oczekiwanie na zimową aurę
2018.01.10
Szczyrk Mountain Resort w nowym wydaniu został udostępniony dla narciarzy w piątek 22 grudnia i od tego dnia mroźne noce pozwalały na naśnieżanie tras przy dodatkowych opadach śniegu. Świąteczny okres dla zarządców ośrodka był dobrym testem infrastruktury, narciarze, którzy pamiętali Szczyrk z poprzednich sezonów byli zaskoczeni skalą inwestycji oraz warunkami, które pomimo nadciągającego ocieplenia i silnego wiatru pozwalały na dobrą zimową jazdę. W najbliższych dniach prognozowane ochłodzenie pozwoli na ponowne uruchomienie systemu naśnieżania i tym samym umożliwi lepsze przygotowanie tras narciarskich na ferie zimowe.
stacje/polska/szczyrk-son75-gondola.jpg
Od jutra pojeździmy w Szczyrk Mountain Resort
2017.12.21
W piątek 22 grudnia od godziny 8.30 narciarze będą mogli zobaczyć na własne oczy zmiany jakie zaszły w dawnym Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim.Nowoczesna infrastruktura - 3 koleje linowe, nowe serce ośrodka w lokalizacji Szczyrk Gondola oraz szusowanie bo poszerzonych i wyprofilowanych trasach - tak w najbliższy piątek zaprezentuje się ośrodek gościom. Jazda dzienna będzie trwała od 8.30 do 16.00
Zmiana oficjalnej daty otwarcia ośrodka Szczyrk Mountain Resort
Zmiana oficjalnej daty otwarcia ośrodka Szczyrk Mountain Resort
2017.12.14
Na skutek bardzo gwałtownej zmiany pogody i utrzymującego się silnego wiatru zmuszeni jesteśmy zmienić datę oficjalnego otwarcia zmodernizowanego ośrodka Szczyrk Mountain Resort.
Darmowe skibusy w Szczyrku. Od dzisiaj!
Darmowe skibusy w Szczyrku. Od dzisiaj!
2017.12.01
O tym, że dobrze funkcjonujący ośrodek narciarski to nie tylko wyciągi i trasy, ale też wspomagająca walory narciarskie infrastruktura, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Również i w tej dziedzinie obecny sezon będzie przełomowy dla Szczyrku. W piątek, 1 grudnia, wyruszyły bowiem na ulice miast pierwsze w jego historii darmowe skibusy. W ten sposób narciarze i mieszkańcy miasta doczekali się w końcu tego, na co czekali od wielu lat.
Nowości na polskich stokach w sezonie 2017/2018
Nowości na polskich stokach w sezonie 2017/2018
2017.11.21
Listopad już za połową, niektóre krajowe stacje narciarskie rozpoczęły już sezon zimowy, a inne planują uczynić to jeszcze w tym miesiącu. Nadeszła więc pora, by przedstawić naszym czytelnikom krótki raport, dotyczący nowości na polskich stokach, z jakimi już wkrótce spotkają się narciarze. W porównaniu do ubiegłego roku - jest nieco mniej, ale jakościowo wygląda to zdecydowanie dobrze. W tym roku powstanie w polskich górach pięć nowych kolei linowych, wszystkie to nowoczesne kanapy i jedna gondola. Co ważne - pierwszy raz od dawna przybędzie tras zjazdowych, a to powinno cieszyć narciarzy najbardziej.
Nowy, nowy sezon w Szczyrk Mountain Resort
Nowy, nowy sezon w Szczyrk Mountain Resort
2017.11.05
Z nadejściem sezonu zimowego 2017/18 nastaje tzw. nowa era Szczyrku, dzięki istotnej modernizacji i olbrzymim inwestycjom spółki Tatry mounatin resorts, a. s. (TMR). Ośrodek narciarski Szczyrk Mountain Resort (SON/Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.) doczekał się poprawy infrastruktury w postaci nowych wyciągów, nartostrad, systemu naśnieżania i wybudowania zaplecza dla kas, sklepów, wypożyczalni sprzętu narciarskiego, serwisu sprzętu narciarskiego, centrum informacji itp. Oficjalne otwarcie sezonu w Szczyrku zaplanowano na sobotę 16 grudnia 2017 r.
poprzednie1 - 12 z 114następne
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.