skionline.pl stacje Polska Beskid Żywiecki wyślij link znajomemu dodaj opinię

Pilsko
Korbielów

Przedstawiciele PZN z wizytą w Korbielowie
Alicja Kosman / PZN2012.12.07
Delegacja Polskiego Związku Narciarskiego gościła w środę 28 listopada w Ośrodku Narciarskim Pilsko w Korbielowie, gdzie rozpoczęta została rozbudowa tras narciarskich. Najlepsi polscy narciarze zawitają do Korbielowa już tej zimy podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim.
Pilsko sprzedane!
Pilsko fot. skionline.pl2012.08.02
Ośrodek Narciarski Pilsko w Korbielowie właśnie zmienił właściciela. Po trzech nieudanych próbach sprzedaży w drodze przetargu Gliwicka Agencja Turystyczna SA sprzedała ON Pilsko po negocjacjach prywatnemu inwestorowi za 10,7 mln złotych.
Pilsko dalej GATu. Po trzeciej próbie sprzedaży
Pilsko fot. skionline.pl2012.04.19
Nikt nie zgłosił się dziś do licytacji Ośrodka Narciarsko-Wypoczynkowego Pilsko w Korbielowie - informuje jego właściciel, Gliwicka Agencja Turystyczna, spółka skarbu państwa. To trzecia nieudana sprzedaż "przedsiębiorstwa" Pilsko - wyciągów, części gruntów, stacji wyciągowych i Ośrodka Wypoczynkowego Jontek. Tym razem cena wywoławcza opiewała na 14 mln netto. Co teraz zrobi GAT?
Jak to było w Korbielowie...
2009.01.24
Miałem wolny piątek, wiec postanowiłem, iż wraz z moją kobietą wyskoczę na narty. Zdania były podzielone - ja za Białką, Majka za Korbielowem, albo Szczyrkiem - bo bliżej. Szczyrk wybiłem momentalnie z główki, ale uparła się na Korbielów i koniec! Sprawdziłem warunki na stronie GAT’u - dobre i bardzo dobre. Dobra, jedziemy do Korbielowa...
Trzy dni z życia umęczonego narciarza
Kolejka na Hali Miziowej fot. skionline.pl2008.12.31
Z chęci zażycia świeżego powietrza, licząc na świątecznego szusowania czar, postanowiliśmy zaglądnąć do polskich stacji narciarskich, w których - jak informowali tuż przed Bożym Narodzeniem właściciele wyciągów - warunki panowały dobre. Jak przekonaliśmy się na własnej skórze i sprzęcie, pojęcie "dobre" w Szczyrku i Wiśle jest niezwykle względne, by nie powiedzieć odmienne od powszechnie rozumianego znaczenia tego słowa.
Nie będzie darmowych parkingów
fot. skionline.pl2008.11.29
W Korbielowie wraca stare. Narciarze znowu będą musieli płacić za parking pod wyciągami na Pilsko - czytamy w Gazecie Wyborczej. Na narciarzy, którzy w tym roku wybierają się na Pilsko, czeka jednak niemiła niespodzianka. Wracają opłaty za postój pod wyciągami!
Białe święta w górach
2008.03.19
Wiele wskazuje na to, iż zbliżające się Święta Wielkiej Nocy będą dla narciarzy równie atrakcyjne co okres Bożego Narodzenia. Po ostatnich opadach na bieszczadzkich stokach przybyło ok. 20 cm świeżego śniegu, a warunki w ośrodkach, które posiadają infrastrukturę do sztucznego zaśnieżania znacznie się poprawiły.
Doskonale warunki na Pilsku
Pilsko fot. skionline.pl2008.03.06
Na stokach Pilska, powyżej 1000 m n.p.m. panują wyśmienite warunki narciarskie, jakich w tym sezonie jeszcze ni było. Po ostatnich opadach śniegu na nartostradach pokrywa śnieżna w wielu miejscach ma grubość przekraczającą 70 cm.
Pilsko: Sylwester na nartach
2007.12.31
Ośrodek Narciarski "PILSKO" w Korbielowie organizuje już po raz 7. w noc sylwestrową super zabawę na stoku.
Na Pilsku przybyło śniegu!
Pilsko, fot. skionline.pl2007.12.05
Narciarzy, którzy chętnie odwiedzają stoki w Korbielowie, ucieszy z pewnością wiadomość, że na Pilsku dosypało wczoraj śniegu.
Pilsko czynne w weekend
Pilsko fot. J>Ciszak/skionline.pl2007.11.28
W najbliższy piątek (30.11.07.) ponowne ruszą wyciągi w Ośrodku Narciarskim "Pilsko" w Korbielowie.
Pilsko nareszcie rusza!
2007.11.22
W najbliższy piątek (23.11.07) odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie sezonu narciarskiego w Ośrodku Narciarskim "Pilsko" w Korbielowie.
poprzednie13 - 24 z 67następne
Booking.com