skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię

Kamienica

Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów
Warunki narciarskie we wschodniej części Sudetów2015.01.09
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. W ciągu kilku ostatnich dni redakcja skionline.pl odwiedziła praktycznie wszystkie działające ośrodki narciarskie w polskich Sudetach - dzielimy się z Wami wrażeniami z jazdy i warunków panujących na trasach.
Ski Region Śnieżnik - nowy projekt narciarski już tej zimy!
Ski Region Śnieżnik2013.10.10
Choć do zimy zostały jeszcze prawie trzy miesiące, u podnóża Masywu Śnieżnika praca wre. Dwie nowe koleje linowe, darmowy Ski Bus i jeden karnet dla trzech ośrodków to mocne argumenty, którymi stacje narciarskie Czarna Góra, Lądek Zdrój i Kamienica chcą przyciągnąć narciarzy w nadchodzącym sezonie.
Narciarskie ferie w Kamienicy
2006.01.16
W kilku województwach właśnie rozpoczęły się ferie zimowe. Choć w sobotę, 14 stycznia na stoku nie było zbyt wielu amatorów białego szaleństwa, to niedziela, pod względem frekwencji, była już naprawdę "feryjna".
Sylwester w Kamienicy
2005.12.28
Już kolejny rok z rzędu, w stacji Kamienica Sylwestra spędzimy na nartach. W ostatni dzień starego roku będą czekać na Państwa liczne atrakcje, nie tylko w postaci doskonale przygotowanych tras.
Dobre warunki w Kamienicy
2005.12.10
W weekend 10, 11 grudnia w Kamienicy uruchomiono wszystkie wyciągi. Stok jest sztucznie oświetlony, więc można szusować również wieczorem, od 17.00 do 21.00. W dzień i wieczorem czynne są trasy wzdłuż wyciągów nr 1 z Kamienicy oraz nr 5 z Bolesławowa.
Zima w Kamienicy
fot. Kamienica2005.11.24
W Kamienicy rozpoczęto przygotowania do naśnieżania. Dotychczas spadło kilka cm świeżego śniegu. Oczekujemy na nocne spadki temperatury poniżej -5 stopni aby rozpocząć naśnieżanie.
Kamienica czeka na zimę
fot. Kamienica2005.11.21
W stacji narciarskiej Kaminica, położonej w Masywie Śnieżka powstał nowy obiekt gastronomiczny, w skład którego wchodzi bar dla około 150 gości oraz zaplecze techniczno-socjalne. Budynek ma powierzchnię ca 300 m2 i został wykonany w technologii drewnianej przez Górali spod Szczyrku. Obiekt prezentuje się na prawdę sympatycznie, a w środkupanuje ciepła i przytulna atmosfera.
poprzednie1 - 7 z 7następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021