skionline.pl stacje Włochy Południowy Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

Alta Badia

Alta Badia - narty w sercu Dolomitów
Alta Badia - narty w sercu Dolomitów
2018.11.20
Nie ma wątpliwości, że dolina Alta Badia i otaczające ją szczyty to jeden z najbardziej emocjonujących zakątków Alp. Tak, emocjonujących, gdyż tutaj doznania estetyczne wywołane fantastycznym krajobrazem, mieszają się z emocjami sportowymi i dużą dawką adrenaliny na stokach. Majestatyczne Dolomity stanowią wspaniałe tło dla zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na słynnym stoku Gran Risa, gdzie kultowy Red Bull Energy Lounge zaprezentuje swój nowy wygląd podczas zawodów 16 i 17 grudnia. Z kolei Ci, którzy uwielbiają grudniową jazdę na początek sezonu, będą mogli spróbować swoich sił na trasach u stóp parków przyrody Fanes-Senes-Braies i Puez-Odle.
Południowy Tyrol - zimowe nowości na sezon 2018/2019
Południowy Tyrol - zimowe nowości na sezon 2018/2019
2018.11.07
Nadchodzący sezon zimowy to nie tylko czas na ostrzenie nart - to przede wszystkim czas kluczowej decyzji: dokąd w tym roku? Czy w sprawdzone miejsce, czy może jednak warto odwiedzić coś nowego? Może któreś nowości z włoskiego Południowego Tyrolu pozwolą podjąć tę decyzję - ośrodki mają różne propozycje m.in. nowe stoki, gondole, hotele, lecz także i pakiety promocyjne. Sprawdźcie sami!
Odkryj przepiękny region Alta Badia na rowerze
Odkryj przepiękny region Alta Badia na rowerze
2018.06.01
Leżący w Południowym Tyrolu region Alta Badia to nie tylko 130 kilometrów doskonale przygotowanych tras narciarskich. Okolica słynie bowiem z niezliczonych możliwości skierowanych do wszystkich entuzjastów jazdy na dwóch kółkach. Latem odbywają się tu popularne imprezy rowerowe - Maratona dles Dolomites, Dolimites Bike Day oraz Sellaronda Bike Day.
Marcowe narty w Alta Badia pod znakiem kulinarnych wydarzeń
Marcowe narty w Alta Badia pod znakiem kulinarnych wydarzeń
2018.02.14
Kiedy sezon narciarski w Południowym Tyrolu powoli zbliża się do końca, region Alta Badia obfituje w niezwykle smakowite wydarzenia. W dniach 1, 15 i 22 marca 2018 odbędzie się trzecia edycja "Sommeliers on the Slopes", 11 marca rozpocznie się kulinarny tydzień "Roda dles Saus", a dwa tygodnie później zostanie zorganizowane "De dl Vin - Wine Skisafari". Warto wybrać się w tym czasie na narty, by połączyć aktywność fizyczną na świeżym powietrzu z degustacją tradycyjnych dań kuchni ladyńskiej.
Summer Ski Show 2017 w Alta Badia
Summer Ski Show 2017 w Alta Badia
2017.08.12
Narciarskie ewolucje w środku lata? Dlaczego nie. Już 17 sierpnia w Alta Badia odbędzie się druga edycja spektakularnego widowiska The Summer Ski Show 2017, podczas której nie zabraknie prawdziwego śniegu, znamienitych gości i dobrej muzyki. Organizatorem imprezy jest miejscowa szkoła narciarstwa i snowboardu La Villa.
Pierwsza edycja "Dolomites Bike Day" już w czerwcu
Pierwsza edycja "Dolomites Bike Day" już w czerwcu
2017.04.20
Trzy przełęcze, trzy prowincje i trzy ladyńskie doliny powitają rowerzystów podczas premierowej imprezy "Dolomites Bike Day" w niedzielę, 18 czerwca 2017 roku. Kolejne weekendy zapowiadają się równie atrakcyjnie dla miłośników dwóch kółek - 25 czerwca odbędzie się "Sellaronda Bike Day", a 2 lipca "Maratona dles Dolomites". Udział w dwóch pierwszych wyścigach jest bezpłatny.
World Stars Ski Event w Alta Badia z księciem Monako
World Stars Ski Event w Alta Badia z księciem Monako
2017.03.16
Pod koniec marca Alta Badia będzie gospodarzem kolejnej edycji prestiżowej imprezy World Stars Ski Event, podczas której zostaną zgromadzone środki na cele dobroczynne. Swoją obecność zapowiedzieli goście ze świata sportu, rozrywki i biznesu, jak również Albert II, książę Monako. W programie przewidziano m.in. zawody w biathlonie i narciarstwie alpejskim.
Jeśli w tym sezonie nie byłeś na nartach  - zrób to teraz!
Jeśli w tym sezonie nie byłeś na nartach - zrób to teraz!
2017.03.09
Większość osób planuje urlop zimowy w środku zimy, zwracając uwagę na dwie rzeczy: termin ferii szkolnych oraz optymalne warunki narciarskie. Teoretycznie w styczniu i lutym śnieg jest najlepszy, a temperatura do jeżdżenia optymalna. Jeżeli jednak tej zimy nie byłeś jeszcze na nartach - pomysłem wartym rozważania jest zaplanowanie wyjazdu na przełomie pór roku. Równie dobrze przygotowane trasy jak w sezonie, a dodatkowo wiosenne słońce i niższe ceny - to główne plusy, jakich możesz spodziewać się w południowotyrolskich ośrodkach nawet do końca kwietnia!
W marcu Alta Badia obfituje w kulinarne wydarzenia
W marcu Alta Badia obfituje w kulinarne wydarzenia
2017.03.03
Położony w Południowym Tyrolu region Alta Badia od lat przyciąga zarówno narciarzy, jak i entuzjastów dobrej kuchni. W marcu amatorzy sportów zimowych będą mogli doświadczyć jedynego w swoim rodzaju połączenia jazdy po perfekcyjnie przygotowanych trasach we włoskich Dolomitach z degustacją lokalnych przysmaków. W programie czekają nas aż trzy imprezy dla prawdziwych smakoszy.
Gourmet Skisafari 2016 w Alta Badia
Gourmet Skisafari 2016 w Alta Badia
2016.11.23
Sezon zimowy w Alta Badia tradycyjnie rozpocznie się pod znakiem dobrej kuchni. Już 11 grudnia w południowotyrolskim kurorcie odbędzie się kolejna edycja Gourmet Skisafari. Przepiękny region Dolomitów od lat słynie z kulinarnych eventów, organizowanych na stokach narciarskich.
Magiczne Święta w Alta Badia
Magiczne Święta w Alta Badia
2016.10.28
Już niedługo we włoskim regionie Alta Badia będzie można poczuć niesamowitą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Magiczny nastrój wprowadzą m.in. świąteczna wioska Paisc da Nadé, jarmark bożonarodzeniowy w miejscowości Corvara oraz liczne koncerty, podczas których nie zabraknie tradycyjnych świątecznych melodii.
A taste for skiing 16/17, czyli narty dla smakoszy w Alta Badia
A taste for skiing 16/17, czyli narty dla smakoszy w Alta Badia
2016.09.07
Perfekcyjnie przygotowane trasy, przytulne górskie restauracje, wyborne potrawy regionalne, jak również niepowtarzalne krajobrazy Dolomitów. To wszystko oferuje położona w Południowym Tyrolu dolina Alta Badia, w której od niemal dziesięciu lat podczas sezonu zimowego organizowane są wszelkiego rodzaju inicjatywy kulinarne, wpisujące się w tematykę narciarską.
poprzednie1 - 12 z 44następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020