skionline.pl WorldSkitest 06/07 Race kobiety Elan
poprzednia nartanastępna narta
SLX Fusion Pro

Spektakularny sukces! Narta dla osób o sportowym zacięciu, której przyznano najwyższe noty za jazdę krótkim sprzętem i bardzo wysokie noty we wszystkich pozostałych kategoriach. Elan przekonał także testerów nową szatą graficzną, stąd 3. miejsce w konkursie SnowStyle (kategoria Women’s Race).


Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
38.3
Długi skręt 7.5
Krótki skręt 8.2
Trzymanie krawędzi 7.7
Stabilność 7.6
Łatwość prowadzenia 7.2

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Model dla agresywnie jeżdżących, zawodników, ekspertów, instruktorów narciarskich. Topowa konstrukcja, przewidziana do jazdy z dużą prędkością slalomowymi skrętami. Technologie: Fusion Pro - system zintegrowanego mocowania narty wiązania, Response frame woodcore - nowa konstrukcja rdzenia drewnianego o dwóch różnych twardościach, Dual Titanium - dwa tytanowe płaszcze (umieszczone od góry i od dołu rdzenia), Double express - płyty zintegrowane z konstrukcją narty przenoszące ruch narciarza na nartę, EL base - nowa budowa ślizgu zawodniczego.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 155/160/165/170
promień: 12.0m /165
taliowanie: 116-66-104
Double Express, RST - Racing Sidewall, Dual Titanium, Laminated Woodcore, EL Base,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

Double Express


Tworzy go podwójna platforma w kształcie litery X; krzyżak znajduje tu sie zarówno przed, jak i za zintegrowaną płytą. Podwójny Express zastosowano w nartach serii Race. Ten innowacyjny system daje zawodnikom i narciarzom agresywnie jeżdżacym, niesamowite trzymanie na krawędziach i ulepszoną stabilność w skrętach przy bardzo dużych szybkościach.

RST - Racing Sidewall


Technologia budowy ścianek bocznych stosowana w nartach zawodniczych i instruktorskich. Pionowa ścianka boczna gwarantuje trzymanie krawędzi na całej długości narty i bezpośrednie przekazywanie energii narciarza na krawędzie przy dużych prędkości.

Dual Titanium


Drewniany rdzeń przełożony dwoma warstwami blachy tytanalowej. Umożliwia progresywny flex oraz zwiększa precyzyjną reakcję narty na bodźce. Stosowany w nartach zawodniczych i instruktorskich. Zwiększa sztywność i trwałość narty.

Laminated Woodcore


Laminowany rdzeń drewniany. Rozciąga się na całej długości narty, od dziobu do stopy. Przygotowywany i kształtowany osobno w zależności od modelu nart i ich długości. Czuły i wrażliwy na bodźce przekazywane przez narciarza, jednocześnie trwały i wytrzymały. Zapewnia bezpośredni przekaz energii na krawędzie.

EL Base


Bardzo gęsta struktura molekularna w połączeniu z grafitem sprawia, że ślizg EL jest ultra twardy i niezwykle szybki, stając się najlepszym wyborem dla wymagających narciarzy i zawodników.

zobacz całą kolekcję Elan 06/07

Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci GS
Złoto:Rossignol
Srebro:Atomic
Brąz:Elan
WorldSkitest 2006 cz. I
WorldSkitest 2006 cz. II
Sponsor
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020