skionline.pl WorldSkitest 2006 Race kobiety Voelkl
poprzednia nartanastępna narta
Völkl Racetiger SL Racing

Völkl uplasował się na 2. miejscu i za całą pewnością zasłużył na „very good“. Sportowa deska, której przyznano wyrównane, bardzo wysokie noty za jazdę zarówno długim, jak i krótkim skrętem. Solidne trzymanie krawędzi gwarantuje stabilność i bardzo dobre, ogóle wrażenie z jazdy. Narta szczególnie wyróżniona przez miłośniczkę fan – carvingu Nicolę Werdenigg-Spiess.

Parametry testowanej narty:
- promień: 0.0 m

Ocena:
bardzo dobra
Punkty:
37.4
Długi skręt 7.9
Krótki skręt 8.0
Trzymanie krawędzi 7.6
Stabilność 7.4
Łatwość prowadzenia 6.5

porównaj z innymi nartami

poprzednia nartanastępna narta
Wybuchowy i impulsywny SL RACING uwielbia natomiast jazdę krótkim skrętem i wąskie slalomy. Te narty to "uosobienie" siły i werwy, czyli idealny sprzęt z bogatym wnętrzem "hi-tech inside"!

Serce modelu stanowi rdzeń XTD SENSOR WOODCORE, odpowiedzialny za centralne dowodzenie sprzętem. Wspomniany rdzeń wypełnia nartę na całej długości i szerokości. EXTENDED DOUBLE GRIP gwarantuje doskonałe i precyzyjne trzymanie krawędzi. Dzięki zastosowaniu drewna w konstrukcji wewnętrznej, jazda jest niezwykle spójna i stabilna, a narty nie mają problemów z inicjacją skrętu i płynnością.
Parametry techniczne:Technologie:
długość: 150/155/160/165/170
promień: 12.8m /165
taliowanie: 119-66-102
XTD Double Grip, XTD Sensor Wood Core,
porównaj z zobacz wszystkie
Technologie

XTD Double Grip


Dodatkowy, drewniany rdzeń umiejscowiony na całej długości narty, na rdzeniu Sensor Woodcore. Podwójny drewniany rdzeń zapewnia maksymalne trzymanie krawędzi i wzrost dynamiki narty. Wiązanie osadzone jest bezpośrednio w rdzeniu, co umożliwia niezwykle precyzyjne i pewne prowadzenie nart. Występuje w nartach z systemem IPT Wideride, IPT Speedride, IPT eMotion, IPT Motion.

XTD Sensor Wood Core


Kompozycja najlepszych gatunków drewna daje narcie niespotykaną stabilność i ogromną dynamikę bez potrzeby nadmiernego wzrostu jej wymiarów, z zachowaniem minimalnej wagi. Ten rodzaj technologii to najwyższy stopień rozwoju konstrukcji nart. Rdzeń z dwóch różnych gatunków drewna najlepszej jakości, nasączonych specjalnymi żywicami. Technologię tę Völkl stosuje i udoskonala od ponad 80 lat. Współcześnie żadna narta na świecie nie posiada takiej ilości drewna w swojej konstrukcji, tworzywa do tej pory niezastąpionego przez żadne inne.

zobacz całą kolekcję Voelkl 06/07

Race kobiety
Race mężczyźni
All Mountain mężczyźni
Allround kobiety
Skier Cross
Twin Tip
Dzieci GS
Złoto:Rossignol
Srebro:Atomic
Brąz:Elan
WorldSkitest 2006 cz. I
WorldSkitest 2006 cz. II
Sponsor
Partnerzy
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2020