Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
bartol435

Ustawienie siły wypięcia nart DIN

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Witam, mam do Was pytanie gdyż patrzę na tabelę ustawienia wypięcia narty lecz nie umiem się określić gdyż ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu,ustawienia potrzebuję do nart fischer rc4 race sc,jestem narciarzem sredniozaawansowanym, moglibyście mi poradzić jakie ustawienia były by najlepsze?

Z góry dziękuje za pomoc :)

Edytowano przez bartol435

Proponuje serwis ( taki z maszyną do testowania siły wypięć).Ja sam bym nie zaryzykował ustawiania tak istotnej rzeczy

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność

99240480.jpg

nie banujcie mnie nie mogłem się powstrzymać

99240480.jpg.cff590294a22435a9b0aa5b1b6e7d846.jpg

ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu

nie odbieraj tego jako osobistej wycieczki, mam 180 cm i 70 kg a mówią że jestem szczupły, twoje proporcje bmi są naprawdę wyjątkowe

jestem narciarzem sredniozaawansowanym

ile w skali forum?

jazda rekreacyjna, czy sportowa (narta do allroundów nie należy)

istniej coś takiego (kalkulator)

1 osoba lubi to

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność

W takim serwisie podajesz wagę wzrost i umiejętności i oni ci ustawiają, co z tego że ustawisz sobie 5 z przodu i 4,5 z tylu jak wiązania mogą mieć przekłamania, z własnego do świadczenia wiem bo moje fischery okazuje się że mają przekłamanie 0,5 do 1+/- a to oznacza mieć sprawne kolana bądź nie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0