• Announcements

• JC

Ruszamy z nowym Forum   09/29/2016

Moi drodzy, Po sporych problemach z poprzednim programem do obsługi forum zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy. Po kilku tygodniach testów wygląda na to, że nowe forum pracuje stabilnie, a nowe funkcję sprawują się bardzo dobrze. Postaraliśmy się, aby wszystkie Wasz posty zostały przeniesione do nowego formatu.
      Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego systemu obsługi, tym bardziej, że wielu z Was korzysta z podobnego forum , tylko w starszej wersji. Na nowym forum mamy wiele nowości. Nowy Kalendarz, w którym wstałwiłem interesujące nas imprezy PŚ w Narciarstwie Alpejskim, ale także skoki i biegi narciarskie. Ma nadzieję, że będziecie aktynie uzupełniać o ciekawe imprezy z naszego podwórka. Nowa Galeria - w której możecie tworzyć własne albumu i jednorazowo dodać nawet 100 zdjęć. Forum pozwala teraz na szybkie dodawanie zdjęć z galerii do newsów. Filmy wstawiamy teraz w ten sposób, że wklejamy do posta link prosto z YouTube lub innych serwisów. Jest też zakładka Czat - na razie w bardzo okrojonej wersji - jednocześnie może na niej rozmawiać tylko 5 osób, ale jeżeli się Wam spodoba, to rozszerzymy funkcjonalność do kilkudziesięciu osób. Zakładka Aktywność - pozwoli Wam szybko zorientować się, co dzieje się na forum, jakie są nowe posty, nowe tematy. Ułatwi odszukanie interesujących was informacji. Nowe forum działa w wersji responsywnej na telefonach komórkowych, zainstalowana została także wtyczka Tapatalk. Jako, to na nowym organizmie mogą się zdarzyć małe "bugi", ale proszę o informowanie mnie o nich. Będziemy się starać jak najszybciej je usunąć. Tych wszystkich, którzy poczuli się zawiedzeni poprzednią wersją przepraszam za niedogodności. Mam nadzieję, że nowe forum spełni Wasze oczekiwania.
Sign in to follow this  
Followers 0
bartol435

Ustawienie siły wypięcia nart DIN

6 posts in this topic

Witam, mam do Was pytanie gdyż patrzę na tabelę ustawienia wypięcia narty lecz nie umiem się określić gdyż ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu,ustawienia potrzebuję do nart fischer rc4 race sc,jestem narciarzem sredniozaawansowanym, moglibyście mi poradzić jakie ustawienia były by najlepsze?

Z góry dziękuje za pomoc :)

Edited by bartol435

Proponuje serwis ( taki z maszyną do testowania siły wypięć).Ja sam bym nie zaryzykował ustawiania tak istotnej rzeczy

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność

ważę tylko 57 kg(i myśle ze to ma duże znaczenie), a mam 184 wzrostu

nie odbieraj tego jako osobistej wycieczki, mam 180 cm i 70 kg a mówią że jestem szczupły, twoje proporcje bmi są naprawdę wyjątkowe

jestem narciarzem sredniozaawansowanym

ile w skali forum?

jazda rekreacyjna, czy sportowa (narta do allroundów nie należy)

istniej coś takiego (kalkulator)

1 person likes this

Ale jak maszyna do testowania ,skoro ustawia się to według danych narciarza a nie narty samej, ja proszę o pomoc bo nie umiem pogodzić bo według tabeli wynik mojej wagi a wzrostu pokazuje dużą rozbieżność

W takim serwisie podajesz wagę wzrost i umiejętności i oni ci ustawiają, co z tego że ustawisz sobie 5 z przodu i 4,5 z tylu jak wiązania mogą mieć przekłamania, z własnego do świadczenia wiem bo moje fischery okazuje się że mają przekłamanie 0,5 do 1+/- a to oznacza mieć sprawne kolana bądź nie