Narty - skionline.pl
Jump to content

Bacek

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bacek

 • Rank
  Newbie
 1. Przecież napisał że do a nie dla to czego ma się bać.
 2. Bacek

  Bootfitting

  W Muszak Ski jakieś ze 2 mies temu mieli promocje/czyszczenie magazynu. Nie mieli wszystkich rozmiarów ale mój był. A że mieszkam jakieś 500 m od nich to jak zobaczyłem na stronie to od razu telefon, buty na plecy p po godzinie gotowe. A tak na boku w MV faktycznie straszne pianki te oryginalne wkładki. W LV trochę fajniejsze ale customy to i tak niebo a ziemia w porównaniu.
 3. Bacek

  Bootfitting

  Ja za wkładki z dopasowaniem dałem 150pln (trafiło się ślepej kurze ziarno). Przy Twojej cenie tez był bym delikatnie poirytowany.
 4. Bacek

  Bootfitting

  Ja w sumie amatorsko w piekarniku 80st. Ale aż tak gorące żeby coś oprócz skarpetek nakładać to nie były. Tylko nie pamiętam cz najpierw zakładałem na nogi czy pchalem w skorupy. Ale ostatnio po dołożenia redaktora objętości na pewno najpierw linery na stopy a potem w skorupy. Sidasy są twarde i bałem się takiego efektu jak masz z pietką. Wiec pewnie wtedy też bo nie ma ryzyka ze wkładka się przesunie.
 5. Bacek

  Bootfitting

  Ja akurat grzałem linery bez sidasów w srodku. Dopiero po nagrzaniu, wkładki do środka i noga na to. W ten sposób sidasom nic się nie stało. Jaki model butów? Lv cz mv? Nie wiem czy to nie kwestia fotek ale wygląda jak by wypłaszczyly się te wyprofilowania na kostki. Może temp. była za wysoka?
 6. One chyba startują z końcem grudnia. Dwa lata temu też nie było problemów. Byłem końcówką stycznia. W każdym razie pewnie w ośrodku można potwierdzić.
 7. Mam inne doświadczenia z marca tego roku. W hamulce wleciał mi jakiś kamulec i przez dwa dni musiałem z nich korzystać zanim jakiś mechanik raczył zajrzeć do środka. Problemów nie było. Kursowały chyba co pół godziny. Startowałem z pierwszego lub drugiego przystanku Pod Grappą.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...