Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'narty' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Pogadajmy
    • Tematy narciarskie
    • Chcę Wam o tym powiedzieć
  • Sprzęt narciarski
    • Sprzęt narciarski
    • Dobór sprzętu
    • Tuning sprzętu
    • Testy sprzętu
    • Giełda sprzętu narciarskiego
  • Stacje narciarskie
    • Polska
    • Alpy
    • Słowacja, Czechy
    • Samochodem na narty
    • Warunki narciarskie - pogoda
    • Reszta świata
  • Technika jazdy na nartach
    • Race
    • Carving, funcarving
    • Freeride, freestyle
    • Poczatkujący na nartach
  • Wyjazdy na narty
    • Relacje z wyjazdów forumowiczów na narty
    • Wolne miejsce w samochodzie
    • Wspólne wyjazdy, odstapię kwaterę, szukam kwatery.
  • Sport
    • Zawody, wyniki, kalendarze, sylwetki ...
    • Zawody dla amatorów
  • Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
    • Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
  • Aktywne Lato
    • Rowery
    • Rolki
    • Wypoczynek w górach
    • Wypoczynek nad wodą
    • Bieganie
  • Nasze sprawy
    • Forum info
    • Tematy dot. skionline.pl
    • WZF skionline.pl
    • Konkursy
  • Stare forum
    • Ogólne
    • Sprzęt
    • Technika jazdy
    • Wyjazdy i ośrodki
    • Euro 2008
    • Lato 2008
    • Olimpiada Pekin 2008

Blogi

  • JC w podróży
  • Nogi bolo
  • Na białym i na zielonym
  • Zagronie, wspomnienia
  • Chrumcia tu i tam
  • >> z buta <<

Kalendarze

  • Kalendarz Forum
  • Alpejskie Mistrzostwa Świata
  • Alpejski Puchar Świata
  • Puchar Świata w Skokach
  • Puchar Świata w Biegach Narciarskich

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miejscowość


Strona WWW


O mnie


Narty marka


Buty marka


Gogle


Styl jazdy


Poziom umiejętności


Dni na nartach

  1. Quiz: kto zgadnie o co chodzi?
  2. Poloneza czas zacząć. Najsampierw wchodzi nowy outfit, będę z córką zadawać szyku na stoku:
  3. Witam serdecznie, Mam pytanie do tych co byli,znają i mam nadzieje pomogą . Planuje wyjazd do FR na 4/5 dni od 22.01 z kwaterami z tego co widzę nie ma problemu w tym terminie a śnieg bankowo będzie nie jak ostatnio w AT kasza 🤦‍♂️. Jednak ON jest tak wielki,że lekko się gubię gdzie najlepiej wybrać miejsce zamieszkania. Gdybym jechał solo nie byłoby pytania,jednak wyjazd ze szwagrem który zaczyna przygodę z narciarstwem( lekcje już jakieś pobierał w PL ale to jednak nadal początkujący) A wiec, potrzebowałbym takiego miejsca gdzie on w bliskości bazy spokojnie będzie mógł się szkolić bez ścisku,ale również bedziemy w bliskości spacerem do restauracji,barów lub np parkingu do auta(choć wiem ze bedzie przez cały wyjazd bezużyteczny jednak całe graty nie mam ochoty km nosić ). Patrząc na Val Thorens obawiam się ze ścisk może być narciarsko ,jak również wieczorne rozkrzyczane brytyjskie towarzystwo pijackie może mnie lekko denerwować, oczywiście mogę się mylić… Gdzie proponujecie bazę ? ps. w gre wchodzi wyjazd do Tignes który znam i wiem jak to dobrze zorganizować żeby owca była cała a wilk syty 😜,aczkolwiek kuszą mnie trzy doliny narciarsko. pozdrawiam serdecznie
  4. Sprzedam narty head esl rebel fis 158cm może trzy razy na śniegu i nie przesadzam.Cena 1500zł pozdrawiam
  5. Super ceny za nowy sprzęt Nie jestem absolutnie związany z tym portalem po prostu dzilę się info bo warto coś kupić z takimi wyprzedażami🙂💪 https://ski24.pl/?gad_source=1&gad_campaignid=950555748&gclid=EAIaIQobChMIoZuJ56nDlAMVDCCiAx1IqiRSEAAYASAAEgLhKvD_BwE
  6. Jako początkujący, mocno wyczekający na okres zimowy wybrałem się na krótki trening do Landgraaf, jeden z obiektów SnowWorld w Holandii. Ośrodek narciarski z jedna trasa czerwona FIS 400 m długości,( był zarezerwowany-trenowały dwie kadry młodych dziewczyn z Niemiec i Włoch) , trasa niebieska również 400m ,funpark rozdzielający te dwie trasy i coś dla początkujących jak i dzieci- dwie trasy boczne 60m i 50m ,jedna kanapa sześcioosobowa i dwa orczyki. Temperatura -4stC idealna na stoku jak również na letnie ochłodzenie plus muzyczka z głośnika, dla mnie na minus ale jak to pod hala. Dodatkowo w obiekcie 4 restauracje, hotel i duży park linowy obok . Każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny na stronie w linku https://www.snowworld.com/landgraaf/nl w okresie wakacyjnym skipas dniowy plus Bbq z menu za 37.50€ za osobę Parking 4€ Przyjechałem około godziny 8.30 czyli pół godziny przed otwarciem obiektu (9-22) i taki piękny widok spotkał mnie na parkingu który dał mi banana na twarzy i dodatkowego kopa do treningu-nauki.(narty dla wszystkich brak bariery wiekowej-piękne) ...po krótkiej uprzejmej rozmowie z panem wybrałem się do obiektu Główne wejście do obiektu gdzie znajduje się recepcja hotelowa , dwie boczne restauracje ,fitnes u góry, schodami w dół jest wejście na stok,szatnia,wypożyczalnia sprzętu Widok boczny obiektu trasa niebieska która znajduje się po prawej stronie trasa czerwona FIS z lewej strony Trasy świetnie przygotowane ,zmrożone,twarde z lekka powiedzmy kasza śniegowa . Pierwszy raz jeździłem na sztucznym wiec znawca nie jestem takiego obiektu aczkolwiek było rewelacyjnie. Idealne miejsce dla początkujących, dzieci jak również już zaawansowanych. W okresie letnim mega chłód czyli ucieczka przed upałami 🥳
  7. Zawsze jest tak, że ktoś musi zacząć. Otwieram narady wodzów starszych i nie tylko. Mala ale Upa.
  8. Witam Chciałem sie wybrać na weekend 13-15 grudnia Ktos może sie orientuje sie jakie warunki i czy otwarta duza ilość tras? I czy opłaca sie jechać w tym terminie Z góry dziekuje za informacje Pozdrawiam
  9. Moja ostrzałka akumulatorowa Razor Tune,używana,ale w pełni sprawna i niezużyta.Cena takiego zestawu u Malczewskiego w Zakopanem to 4500 zł,jeśli ktos zainteresowany,czekam na propozycje cenowe...
  10. Czerwiec na nartach, czemu nie. Jedno z oczywistych miejsc to lodowiec, a który najlepszy? To już każdy sam zdecyduje. Podróż obowiązkowo przez Bawarskie jeziora... Docieram na miejsce... Zapowiadają się ciekawe dni... jazda na nartach tylko powyżej Fernerhaus, ale na Sommerberg ślady po zimie jeszcze widać... Pozdrawiam...😁
  11. W minionym słabym sezonie dość często wjeżdżałem na różne kamyki ukryte pod śniegiem. W sumie 2 razy oddałem sprzęt do naprawy ślizgów, ale po kolejnym ich zdarciu uznałem, że może warto spróbować samemu. Narty przeleżały grzecznie całe lato, aż w końcu nadszedł czas, w którym wypada je naprawić. Jak to zrobić samemu? Czy jest w ogóle sens, czy jednak lepiej oddać je do serwisu?
  12. Taka ciekawostka:na parkingu przy Gardenissimie stanął koło mnie Mercedes GLE i zaczęła wyjeżdżać z bagażnika dziwna konstrukcja.Widząc moje zainteresowanie, kierowca objaśnił mi swój wynalazek.Dwie poprzeczne szyny w bagażniku,mocowane w oryginalnych otworach,na nich mocowana wzdłużna szyna z rolkami,po niej wyjezdza pionowy stelaż jak brama przesuwna.Na niej 4 pary skośnie mocowanych nart,pod spodem rynienka na wodę.Tylne siedzenie jest tam dzielone na 3,więc złożone dla środkowego pasażera i przez niego idą narty.Wszystko starannie zrobione z chromoniklu,może bez bagażnika dachowego jechać 4 osoby z bagażem...
  13. Witam, co sądzicie o tych nartach , czy warte zakupu (600zł nowe) jako pierwsze narty dla kobiety pozdrawiam
  14. Na gopassie pojawiły się promocyjne karnety jednodniowe na Chopok za 9 jurków oraz na Tatralandię Pozdrawiam. Jasiek
  15. 28go marca będę jechał zawody w Val Gardena,tradycyjnie potem jeździłem jeszcze w 3 Zinnen lub Kronplatz.Gdybym chciał coś nowego w tym czasie,co moglibyście polecić,czego nie znam.Preferencje-czarne i czerwone,stosunkowo wysoko,by długo było twardo,raczej nie lodowiec,raczej na jakiejś drodze powrotnej,czyli bliżej PL...
  16. Wybieram się do Włoch,wyjazd wieczorem czwartek 26.03,28go jazda w Val Gardena, 29 i 30go w 2 innych ośrodkach,do uzgodnienia,np.Kronplatz i San Candido,powrót po nartach 30go.Mogę zabrać 1 lub 2 osoby...
  17. Do odstąpienia za pół ceny wyjazd narciarski do Madonny di Campiglio,wygrany przez znajomego,3-9.04,wylot z Warszawy.Więcej info tel.509693109
  18. Wygrane vouchery do sklepu Salomon na Krupówkach [500 zł] i POC,Rossignol-Krupówki lub Galeria Kazimierz [200 zł] sprzedam za pół wartości.
  19. Myślę, że to najwyższa pora by ruszyć z tym tematem. W sobotę, 15 listopada ruszył Moninec na południe od Pragi. Trasa 1200 metrów naśnieżona dzięki magazynowi śniegu i Snow Factory, nie wygląda to źle - myślę, że nasze ośrodki mogą zazdrościć i brać się za podobne inwestycje: Teraz pora na miejsca bliżej naszej granicy. 🙂
  20. Dopiero co byłą na podium Pucharu Świata w snowboardzie w Krynicy,i zaraz potem...https://sportowefakty.wp.pl/snowboard/1238815/wjechal-w-nia-pijany-narciarz-sa-nowe-wiesci-ws-rannej-olimpijki
  21. [video=youtube;Gktdr6yeGho] najbliżej mam na tą górkę, jak tylko dopisze śnieg:cheerful: filmik nie mój, ale rewelacja
  22. Następną niedzielę i poniedziałek będę spędzał w okolicach Madonny,jadę tam z Val Gardeny.Nigdy nie byłem,a chciałbym optymalnie wykorzystać te 2 dni.Preferuję strome,szerokie trasy.Czy dojechać do Madonny i tam jeździć 2 dni,czy w pierwszy zaliczyć coś po drodze-Folgarida,Marileva,Pinzolo?
  23. Dodaję temat, ponieważ chyba nie ma. Większa stacja niedaleko granicy od strony Jurgowa. M. in. gondola i tras czerwonych czy czarnych chyba więcej niż na Jaworzynie. Ktoś jeździ? Hot or Not?
  24. Zeszły tydzień pod znakiem Szczawnicy,bo w końcu tygodnia pierwszy raz w PL zawody FiS Masters najwyższej rangi.Ze względu na specyfikę stoku trzeba choć raz pojeździć przed zawodami.W środę pojechałem z 2 kolegami na trening giganta.Bardzo ciepło,bardzo miękko,więc go wyprostowali i było bardzo szybko po dziurach.Piątkowe i sobotnie warunki miały być podobne,więc jeden z kolegów się wypisał z zawodów ze względów bezpieczeństwa . Rzeczywiście tak wyglądała jazda w piątek i sobotę.W niedzielę przymarzło i był beton.Przyjechali mastersi kilkunastu nacji,od Japonii po Norwegię.Na grupie WhatsApp tylko jedna Niemka piekliła się na ryzyko i organizatorów,reszta zachwycona poziomem trudności i organizacją. Autor postu przeżył te szybkie giganty po wielkich dziurach. A kolega,który ze względów bezpieczeństwa się wycofał,pojechał w niedzielę na Jaworzynę,i przy dużej szybkości uderzył na trasie 6 w podstawę słupa.Miednica,żebra,niegroźnie kręgosłup.Wczoraj dodzwoniłem się do karetki,którą jechał na operację do Krakowa... VID-20260214-WA0100.mp4 VID-20260214-WA0098.mp4
  25. Dzień dobry prośba o polecenie dobrego, sprawdzonego serwisu narciarskiego w Katowicach lub okolicach najbliższych. Z góry dzięki, ostatnie posty w temacie są dość archiwalne.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...