Narty - skionline.pl
Jump to content

Narciarz ze Śląska

Members
 • Content Count

  522
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Narciarz ze Śląska last won the day on November 7 2019

Narciarz ze Śląska had the most liked content!

Community Reputation

621 Excellent

About Narciarz ze Śląska

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 01/31/1973

Personal Information

 • Imię
  Maciej
 • Miejscowość
  Katowice

Ski equipment

 • Narty marka
  Rossignol
 • Buty marka
  Atomic

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam wrażenie, że jest prymat interesu nad jakością, co długoterminowo musi się odbić negatywnie na ... interesie. Na razie jest, jak jest.
 2. Z drugiej strony kto by przewidział, że po świętach przez praktycznie miesiąc ... nie będzie zimy. W grudniu zgadzam się, bywało różnie, ale w ... styczniu?
 3. Z jednej strony się z Tobą zgadzam, bo mam podobnie: okradam stacje narciarskie. Za 699 sezonówki rok temu wyjeździłem, że hej. Ale z drugiej strony np. w Alpach też sobie cenią tych wytrawnych narciarzy, przygotowują dla nich czarne stoki (Hernegg, Silvester, Piculin, trasy pucharu świata), chwalą się nimi. Na razie w Polsce to najlepiej jest mieć jedną niebieską trasę i - najważniejsze - nowoczesny wyciąg, knajpę na dole i knajpę na górze. Wypisz, wymaluj - Złoty Groń! Ale, uwaga! Jak ludzie się już porządnie nauczą, albo jak ceny jeszcze wzrosną, to zostaną sami zapaleni narciarze, a im nie starczy Złoty Groń. To znaczy, jak trzeba, to też tam pojeżdżą (to fajna górka treningowa), ale potem chcą czegoś więcej. Czy tak będzie, nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.
 4. 5 mln narciarzy w PL to mit. Z tego pewnie ze 4 mln raz lub dwa razy w życiu było na nartach. Aktywnie jeździ dużo mniej ludzi, co i tak stanowi potężną grupę konsumentów. Ale konsumentów wybrednych. Jak już ktoś jeździć umie, zaczyna myśleć, liczyć i rozróżniać. Stąd w te ferie (na razie śląskie) pustki na stokach w PL i zdjęcia z Alp na fejsie.
 5. Ceny plus warunki załatwią (może) ten skansen. W Korbielowie musi (!!!) się coś zmienić, najlepiej gestor ośrodka!
 6. Dwie kwestie: 1. Ceny (!!!) - dramatycznie wysokie! 2. Warunki - takie sobie, na części tras - złe (przetarcia, kamienie)! A serwis nart też kosztuje.
 7. Uważam po prostu, że zamiast przygotować 10 tras beznadziejnie, lepiej otworzyć 3-4, ale z odpowiednią warstwą śniegu i z odpowiednim przygotowaniem. Nie ma pogody, sorry.
 8. Szczerze mówiąc, chciałem jechać jutro, ale wygląda to beznadziejnie. A info o warunkach na 1 gwiazdkę też zastanawia. Swoje robi ilość ludzi, ale fakt: inni potrafią (Białka, Złoty Groń, itp.) jakoś utrzymać warunki, a Szczyrkowski ma z tym stały problem. Nawet zeszłej zimy nie było eldorado.
 9. Inwestycja na Kicarzu chyba została porzucona. Chyba, bo tak naprawdę nie ma rzetelnej informacji. Może miejscowi coś wiedzą?
 10. Jest czarna ze względu na nachylenie. Jest solidne, choć nie wiem, czy czerwona na Soszowie nie ma podobnego.
 11. Tyle, że w zeszłym roku nie ratrakowali czarnej na wieczór i było na niej średnio!
 12. No to niezła kolejka będzie na tym orczyku! Cóż! Bywa!
 13. Poniedziałek (koniec dnia narciarskiego, byłem od 14:00, a wieczorem bez zdjęć. Na trasach miejscami luźne kamole, mogliby wyzbierać. Trasa wieczorna "rozpłynęła" się po godzinie (za duży ruch na 1 trasę):
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...