Narty - skionline.pl
Jump to content

WojtekM

Members
 • Content Count

  912
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

WojtekM last won the day on September 21

WojtekM had the most liked content!

Community Reputation

886 Excellent

About WojtekM

Personal Information

 • Imię
  Wojtek
 • Miejscowość
  Radzionków

Ski equipment

 • Narty marka
  Dynastar, Fischer
 • Buty marka
  Head
 • Gogle
  Mam

Skills

 • Styl jazdy
  Rozpaczliwy

Recent Profile Visitors

3,516 profile views
 1. Nie wiem, ale zobacz na zdjęcie z 18 listopada ubiegłego roku - Złoty Groń Istebna. A popatrz w kamerki teraz ...
 2. Przecież mówię, że późno.
 3. A jakie masz stare buty i co jest z nimi nie tak?
 4. Oj, późno zacznie się sezon w PL w tym roku.
 5. Gwarancji 100% nikt nie da, ale płd-wsch rejony Polski były w ostatnich latach lepiej naśnieżone przez naturę niż reszta kraju. No i w Krynicy masz co robić nawet, kiedy pogoda nie dopisze. Nawet bym się nie zastanawiał przy kilkudniowym wyjeździe gdzie jechać.
 6. Ale pytanie co zrobić, aby tyłek nie marznął jest już bardz śmieszne.
 7. Tak, ostatnio już był. Generalnie Krynica jest super miejscówką - masz przede wszystkim Jaworzynę Krynicką, a w pobliżu Tylicz. W centrum jest jeszcze Henryk, a obok Areny masz jeszcze drugie Słotwiny.
 8. W Szczyrku w tym roku jeździłem ostatnio 2 kwietnia. Wtedy były czynne już tylko 2 trasy - z Kopy oraz z MS. Zapłaciłem wtedy chyba 99 zł w kasie. Sporo jak za 2 trasy topniejącego śniegu (w tym jedna z tras bardziej na biegówki), ale nie narzekam - wiedziałem na co się piszę. To była moja decyzja. W tym sezonie też będę się pewnie zastanawiał: jechać, czy nie jechać. I pewnie kilka razy pojadę. Forum jest jednak miejscem, gdzie można wyrazić zdziwienie polityką cenową, która stoi w sprzeczności z troską o rozkorkowanie Szczyrku. Wiem, że TMR to firma prywatna i polityka cenowa jest ich prywatną sprawą. Mnie nic do tego. Albo akceptuję cenę, albo nie. Moja sprawa. Ale jeżeli wyraża się troskę o zakorkowanie Szczyrku, o stan powietrza, mówi się o planach budowy centrum przesiadkowego, czy też innej organizacji transportu, a jednocześnie sporządza się cennik, który stoi z tym w sprzeczności, wtedy ja to zwyczajnie zauważam i się podśmiewuję - dęty marketing nie zaburza mi widzenia (co nie oznacza znowu, że nie przyjadę do Szczyrku).
 9. To może jednak większa marchewka powinna być dla tych, którzy przyjadą i zostaną> A trochę mniejsza dla jednodniowców?
 10. Oczywiście, że nikt nie broni. Tutaj jednak chodzi o promowanie zjawiska: przyjedź raz, zostań na dłużej, a będziesz miał korzyści, A w tym przypadku korzyści są dla jednodniowców. Chyba coś nie tak. Jednak nie chcę oceniać pomysłu jaki mają w tym najlepszym ON w Polsce.
 11. WojtekM

  Gopass...

  @ptk89 No weź, uspokój się. To, że na skionline jest żenująca czasami promocja Szczyrku, to wszyscy wiemy, ale to nie powód, żeby ludzi obrażać. I tak za chwilę te posty znikną.
 12. Zdefiniuj co to twarde buty? Czy próbowałeś zrzucić? 7 z taką masą ... Pewnie przy 30kg mniej jeździłbyś na 9 ...
 13. Zależy. Śnieg już raczej będzie - tylko, że może być go dużo lub mało - zbyt odległy termin na prognozy. Na pocieszenie powiem ci tak - poczytaj (niektóre) relacje z poprzednich lat, a może nabierzesz przekonania, że Szczyrk jest takim magicznym miejscem, w którym doskonale jeździ się po brązowym. Taki tam mikroklimat mają.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...