Narty - skionline.pl
Jump to content

WojtekM

Members
 • Content Count

  1,018
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

WojtekM last won the day on December 29 2019

WojtekM had the most liked content!

Community Reputation

1,017 Excellent

About WojtekM

 • Rank
  Profesor :)
 • Birthday 10/21/1974

Personal Information

 • Imię
  Wojtek
 • Miejscowość
  Radzionków

Ski equipment

 • Narty marka
  Dynastar, Fischer
 • Buty marka
  Head, Rossignol Hero
 • Gogle
  Mam

Skills

 • Styl jazdy
  Rozpaczliwy

Recent Profile Visitors

3,973 profile views
 1. Czyli jest zamknięty odcinek od Grzebienia do dolnej stacji orczyka. Do orczyka można dojechać przez Jaworzynę - dobrze rozumiem?
 2. Z uwag, jeżeli prosisz :p, moja jest taka, że JA wolę takie coś, co jest we vlogach @JC. Czyli może być długo, ale mamy się czegoś dowiedzieć. Wolę to od zlepku klisz, ale zaznaczam, że jest to wyłącznie moja opinia i mój gust. Jeden woli szybki klip, a inny woli coś, do czego można zjeść spokojnie śniadanie i jeszcze kawę wypić
 3. Jak ostatnio wyglądają kolejki (w sensie tłok) na COS w tygodniu powiedzmy w godz. 9-12? Czy da się zjechać FIS do Dolin, czy też trzeba wcześniej na Jaworzynę przejechać?
 4. To nie jest tak, że F18 to zła narta. To bardzo dobra narta. Przy wzroście 188cm można jednak pokusić się na dłuższego allrounda niż 174cm (szczególnie, jeżeli budżet pozwala).
 5. W budżecie 1500 zł znajdziesz może jeszcze nawet na wyprzedaży model F19 (serii Progressor nie produkują od ubiegłego roku, więc trzeba liczyć na stare zapasy magazynowe). F19 miały tę zaletę, że były w długościach 177cm oraz 182cm - czyli optymalnych dla Ciebie. Poszukaj, może jeszcze znajdziesz wyprzedawany F19 w tych długościach.
 6. Ale Soszów słabo pootwierany w tym roku. Czantoria też chyba długo zamknięta była.
 7. Ankieta o losach kurnika przeprowadzona wśród lisów.
 8. WojtekM

  Kasprowy Wierch

  Ale o czym tu mówić. Słowacja to kraj górski - wyraźna większość terytorium Słowacji to góry. Nawet jeżeli umówią się, że jedną, drugą, czy trzecią górkę zagospodarują i wyłączą z ochrony, to i tak zostaje tych gór u nich dużo więcej niż u nas. I dbają o nie bardzo - włączając w to zakaz chodzenia w określonych terminach, czy też wycieczki tylko z przewodnikiem.
 9. Byłaby to dobra rzecz chyba. Dojazd do gondoli w drugiej połowie dnia bywa już bardzo zmuldzony ze względu na słuszne nachylenie końcówki i duży ruch. Wiele osób ma z tym problem. Zjazd pod hotel byłby ułatwieniem dla wszystkich (pod gondolą byłoby luźniej).
 10. Szkoda rżnąć drzewa w takich miejscówkach jak Czarny Groń. Drugiej Białki i tak tam nie będzie. Lepiej zostawić te miejsce przyrodzie. Dzisiaj, podczas spaceru po rezerwacie Segiet, zaobserwowałem, że domy podchodzą już pod bramy rezerwatu. Za chwilę jakiś cwaniak uzyska zgodę, aby przesunąć nieco granice rezerwatu ... A w lesie graniczącym z rezerwatem zwyrole mieli polowanie i strzelali do zwierząt. Czyńcie sobie ziemię poddaną. I wszystko na temat. Nie ma potrzeby kolejnych ośrodków. W rejonie Śląska wystarczy, że w ten, czy inny sposób ruszy Pilsko, które te trasy już praktycznie ma. I tyle. Wszędzie będzie wtedy luźno. A nasze Tatry? Nasze Tatry zmieszczą się w jednej dużej dolinie alpejskiej. Zostawmy więc w spokoju Kasprowy. Tych wysokich gór my zwyczajnie nie mamy do zagospodarowania. @Jeeb pisze dość skrajnie - rozebrać. Ale może ma rację? Lać beton, ciąć drzewa, strzelać do zwierząt, zmieniać smartfon co roku - a potem nie ma śniegu, bo klimat się ociepla.
 11. Mniejsze. Ludziska, widząc trawę za oknem, zostają na kanapie.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...