Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WojtekM

Użytkownik forum
 • Zawartość

  597
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

WojtekM last won the day on 13 Październik 2016

WojtekM had the most liked content!

Reputacja

464 Excellent

O WojtekM

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 21.10.1974

Informacje osobiste

 • Imię
  Wojtek
 • Miejscowość
  Radzionków

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Dynastar
 • Buty marka
  Head

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. WojtekM

  Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla

  Szkoda, że w zeszłym sezonie tam nie pojeździłem. Wyjeżdżałem z Krynicy 12 lutego. Chciałem tam jechać przed wyjazdem, ale nie działało połączenie Wierchomla-Szczawnik ze względu na warunki. Otwierali dokładnie 12 lutego, kiedy wyjeżdżałem z regionu. Teraz już może nie będzie okazji.
 2. Mimo wszystko słabo to wygląda, że tuż przed startem robią sobie jakieś wziewy, zwyczajnie.
 3. Może masz wyciszony dźwięk filmu - patrz ikonka głośnika (prawy, dolny róg filmu)
 4. WojtekM

  Szczyrk - COS Skrzyczne

  Nie bardzo mnie to interesuje. Jak trzeba, to wjadę kotwicą (ale jak jeden minister - bez uśmiechu). Jeżeli mam wybór rozsądny dla mnie, to nie używam kotwicy. Jeżeli ktoś nie lubi mięsa, to też będziesz go przekonywał do spróbowania różnych mięsnych dań - jeżeli jest spory wybór wege?
 5. WojtekM

  Szczyrk - COS Skrzyczne

  Od BARDZO wolnej kanapy też wolę talerzyk. Kotwic jednak nie lubię - i wolę wolną kanapę.
 6. Nigdy nie byłem w tym rejonie. Pytanie do znawców - tam zawsze zimą na dole jest zielono?
 7. WojtekM

  Jaworzyna Krynicka zapomniana na forum

  Dzisiaj V już działa: http://jaworzynakrynicka.pl/oferta-zimowa/koleje-i-wyciagi
 8. WojtekM

  Polska warunki narciarskie 18/19

  Po pracy szybkie jedzenie, wyjazd z domu 0 18.40 i o 18.50 staję pod ośrodkiem, który na tym forum nie dorobił się jeszcze fanboyów, ani hejterów. Sport Dolina, zwana kiedyś DSD - czyli potężny masyw na obrzeżach Bytomia Wjazd na parking - 5 zł, stok lekko zmuldzony, sypie śnieg, nadspodziewanie dużo ludzi. Wszystko zapowiadało dobre 2 godziny. Szybko więc buty na nogi i do kasy po karnet za 25 zł. Było fajnie Zdjęć sztruksu nie robiłem, ale drżącą ręką starałem się uchwycić klimat tej estacion, gdzie oszlifowano wiele diamentów
 9. WojtekM

  Polska warunki narciarskie 18/19

  Czy góra działa cała?
 10. WojtekM

  Jaworzyna Krynicka zapomniana na forum

  W ubiegłym roku na Jaworzynie w ferie kotłowało się tylko trochę pod gondolą, ale zazwyczaj w godzinach 10-11, kiedy wszyscy przyjeżdżali. Potem ludzie rozjeżdżali się po górze, zasiadali w knajpach itp. i nawet do gondoli przed 12.00 było już znośnie.
 11. WojtekM

  Szczyrk

  Sam więc widzisz, że szalik akurat niekoniecznie wskazuje na miejsce zamieszkania (jeżeli chodzi o aglomerację).
 12. WojtekM

  Szczyrk

  W żadnym miejscu nie napisałem tego co piszesz powyżej Ale tak - jestem fajnym facetem, to się zgadza
 13. WojtekM

  Szczyrk

  Z szalikami bym uważał, bo przykładowo w Bytomiu Łagiewnikach (dzielnicy Bytomia przylegającej do Świętochłowic) lepiej było chodzić z szalikiem Ruchu Chorzów niż Polonii Bytom ;). Ot, specyfika zachowań kibicowskich
 14. WojtekM

  Szczyrk

  No i powiedz szczerze - gdybyś mieszkał dalej w Sosnowcu oraz np. pracował kilka km dalej - np. w Mysłowicach, i ktoś w codziennej rozmowie w pracy w Mysłowicach nazwałby cię Ślązakiem, to poprawiałbyś go?
 15. WojtekM

  Szczyrk

  Gdybyś sekundę pomyślał, zamiast być z zasady na nie, to zauważyłbyś, że praktycznie żaden mieszkaniec Sosnowca (oprócz pasjonatów tematu) nie nazwie się Małopolaninem, ani nie czuje żadnego związku z Małopolską (historycznego, geograficznego). I nic tego nie zmieni. Czegokolwiek byś nie napisał. Podobnie jest ze Szczyrkiem - to aktualnie w świadomości ludzi woj. śląskie (potocznie, w codziennych rozmowach Śląsk) i też tego nic nie zmieni. Całe te bezsensowne bicie piany w wątku, i pokazywanie jak historycznie przebiegały kiedyś granice (czego nikt tutaj nie neguje), ma się nijak do życia realnego i rozumieniu słów w sensie potocznym, codziennym (a nie przez historię i dawne podziały na krainy). Nie wierzysz - wybierz się za granicę Katowic Szopienic (do Sosnowca) i zobaczysz jaka to Małopolska w wyglądzie ulic i świadomości. Ktokolwiek w tym wątku napisał wcześniej, że Szczyrk to Śląsk, na 100% nie myślał od starych podziałach, tylko o tym jak Szczyrk funkcjonuje w świadomości dzisiaj (czyli część woj. śląskiego). To oczywiście rozumieją wszyscy czytelnicy tego wątku, tylko zwyczajnie niektórzy chcą pokazać (z tych, czy innych przyczyn), że jest inaczej.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×