Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty narciarskie Nordica Olympia One CX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,używane buciki w dobrej cenie sprzedam.Rozmiar 24 lub 24,5 - niestety już nie pamiętam a na bucie napisane obydwa rozmiary :/Dla upartych znajdę prawdziwy rozmiar.Skorupa 285mm.Flex 45, chociaż użytkowniczka twierdzi, że czuje je jak jeden z niedawno pożyczonych modeli Rossi w wersji flex 60 (!!).Trzy górna klamry mają mikro regulację.Canting widać na fotkach.Dopisek na wkładkach : EXTRA WARMTH :)A inne sprawy związane z butem pewnie można znaleźć na necie - pytajcie skionline a potem google.Buty zakupione w zeszłym roku, użyte może z 10-15 razy.Zawsze dokładnie suszone, brak gratisowych zapachów.Zero śladów zniszczeń i może pare śladów użytkowania.Dla upartych znajdę jeszcze paragon, gdyż być może jeszcze jest gwarancja.Także dla upartych: być może w piwnicy mam pudełko :)Dlaczego sprzedajemy nowe buty: kompletny brak trzymania jednej kostki. Poza tym - podobnież bardzo wygodne - ale sam nie wkładałem ;)A przymierzyliśmy wczoraj cały sklep butów i grzane Atomiki leżą idealnie.Mogę dosłać zdjęcia jeszcze lepsze - 10MPix lustrzanka.Buty do obejrzenia w okolicach Zagłębia i śląska po wcześniejszym umówieniu. Niestety od tygodnia praktycznie nie ruszam sięz domu - kontuzja kręgosłupa ...Kontakt: 512 186 687. Proszę nie dzwonić przed 10.00 i po 21.00.Jeśli nie odbieram - na pewno oddzwonię.No i najważniejsze: cena 250pln.Chwilowo nie wystawiam na allegro - może ktoś ze skionline będzie zainteresowany :)pozdrawiammichał

DSCN7773.jpg

DSCN7774.jpg

DSCN7776.jpg

DSCN7777.jpg

DSCN7775.jpg

DSCN7773.jpg.66c5327b6a894d7f360b6143745dfa3b.jpg

DSCN7774.jpg.189073bfcbb3d3d664a75cbecb7cb236.jpg

DSCN7776.jpg.18cb10edffc9dcd850d989b3d2140aa8.jpg

DSCN7777.jpg.c704c68e7f414eb15004261465f3e0ac.jpg

DSCN7775.jpg.d75988b59b3f8e9127b2ecadbd7586ff.jpg

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)warto od myśka żony kupować poprzednie buciki jakie sprzedawała były w stanie idealnym te pewnie też , ale ja już od ciebie nie kupię tych butów :), w poprzednich córa pojeździła rok a teraz jeździ w nich siostrzenica :), a córka dzisiaj stwierdziła że oddaje swoje langi (crl70) do komisu a zostawia sobie salomona promodel (95) :D,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...