Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc bo zupełnie zgłupiałam!


qwerty20

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdżę na nartkach już troszkę czasu, ale to nie o mnie chodzi :)

Otóż namówiłam swojego chłopaka do tego cudownego sportu! i w sumie proszę o pomoc bo miałam 2letnią przerwę w jeżdzeniu/nowinkach i we wszystkim co się tyczy narciarstwa :( i nie mogę mu pomóc w doborze nart za bardzo!!

Ma 195 cm wzrostu i wazy 84kg. Jest totalnym laikiem! Bardzo proszę o radę co do długości nart, twardosci... moze ewentualnej marki?

Wszystkie wskazówki mile widziane!! Nie chciałby też wydać za dużo pieniędzy bo wsiądzie na nie po raz pierwszy i nie wie czy mu się spodoba.. w grę wchodzi ok 300 zl.. Chodzi też o to żeby te narty posłużyły mu na trochę sezonów.

Myślałam o jakiś w granicach 170-175 cm i zastanawiałam się nad Atomic Metron 9?

Polećcie mi coś proszę!

Z góry dziękuję!

Aha! i jezcze jest kwestia bardzo dużej stopy!! - bo 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolezanko

zrób tak

zakupcie razem buty a narty starajcie się narazie wypozyczać bo za tą kwotę nic ciekawego raczej się nie trafi ( model i dobry stan)

buty to dobry pomysł :) ale anarty też się da znaleźć w przyzwoitej cenie jeśli ktoś pomoże szukać :) Bugi masz blisko we wrocławiu a z tamtąd dużo nart wystawiają :D jakby gdzieś bliżej mnie to też mógłbym pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic Metron 9 nie będzie dobrym wyborem dla narciarza,który stawia pierwsze kroki.W podanej przez Ciebie kwocie ciężko będzie znaleźć coś sensownego,tym bardziej,że ma to służyć kilka sezonów.Musisz szukać allround w podanej przez Ciebie długości,oraz zwrócić uwagę na rozstaw wiązania/zakres/:pMoże lepiej zdecydować się na kupno butów,a narty na bazie wypożyczalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aukcji widzialam wlasnie ostatnio metrony za 400 zl. wydaje mi sie, ze jak na nie to bardzo malo. bo pewnie pamietacie cene poczatkowa tych nart, wielki szal i rozreklamowanie tych nart. Uwazam ze jezeli wyjechalibysmy na tydz a wypozyczenie kosztuje okolo 50 zl to to sie po prostu nie oplaca? chyba ze sie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aukcji widzialam wlasnie ostatnio metrony za 400 zl. wydaje mi sie, ze jak na nie to bardzo malo. bo pewnie pamietacie cene poczatkowa tych nart, wielki szal i rozreklamowanie tych nart. Uwazam ze jezeli wyjechalibysmy na tydz a wypozyczenie kosztuje okolo 50 zl to to sie po prostu nie oplaca? chyba ze sie myle :)

Wiem,bo miałem je nówki;)Pewnie,że obecna cena jest zachęcająca,ale to nie jest narta do nauki jazdy,jak już to do doskonalenia techniki dla narciarza średniozaawansowanego w różnych warunkach śniegowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...