Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sadzice o Snow Park Donovaly? !!!


Rafidemol

Rekomendowane odpowiedzi

Zjeździłem już większość najważniejszych Słowackich ośrodków narciarskich (NAJLEPIEJ WSPOMINAM CHOPOK I KUBIŃSKĄ HOLE) i w tym roku wymyśliłem dla siebie i rodziny- Donovaly. Niestety słyszę dużo negatywnych opinii.

Ja i córka jesteśmy dość sprawnymi narciarzami (trasy czerwone, czarne), żona trochę bardziej lubi się delektować ;-)).

Wszyscy lubimy jednak kameralne lokum i niekoniecznie wieczorne szaleństwo.

Jak ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami i coś polecić, to... BĘDĘ WDZIĘCZNY:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovaly - jak dawno?

Dawno temu tam byłeś?

A może gdzieś niedaleko ski parku są jakieś spokojne miejsca (chata, mały pensjonat) ? Do centrum miasteczka zawsze mogę przecież podskoczyć - czasem lubię przetestować jakąś lokalną knajpkę ;) lub restaurację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu tam byłeś?

A może gdzieś niedaleko ski parku są jakieś spokojne miejsca (chata, mały pensjonat) ? Do centrum miasteczka zawsze mogę przecież podskoczyć - czasem lubię przetestować jakąś lokalną knajpkę ;) lub restaurację.

na dłuższy wyjazd to byłem pare lat temu ale moi dobrzy znajomi jeżdzą tam rok rocznie w wiadomym celu więc domniemam ze nic sie nie zmieniło:) co do pensjo nie mam żadnych info największe imprezy w hotelu przy stoku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Dawno temu tam byłeś?

A może gdzieś niedaleko ski parku są jakieś spokojne miejsca (chata, mały pensjonat) ? Do centrum miasteczka zawsze mogę przecież podskoczyć - czasem lubię przetestować jakąś lokalną knajpkę ;) lub restaurację.

Teraz moja kolej zapytać o to samo :happy: właśnie ze Szwagrem zrobiliśmy rezerwację w Donovaly, w domu Safran... :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Budapesztu do Donovaly jest koło 200 kilometrów, w związku z czym będziesz miał wokół sporo Węgrów. Najgorzej jest, to znaczy się było, bo byłem tam ładnych parę lat temu, w ferie i w weekendy. Górki takie sobie, ta najwyższa nawet niezła. Ośrodek rozwinął się po upadku komuny. Tereny zakupili w większości nomenklaturowi komuniści, do nich dołączyli ci z nowego rozdania. Ot nic nowego, jak u nas, normalka. Koło Donovaly, jakieś 5 km przed od strony Rużomberka, jest miejscowość Korytnica Kupele. To miejscowość uzdrowiskowa. Ciekawe jak teraz wyglada? Cisza, spokój. Ja wynajmowałem tam domek od znajomego. Domek nie leżał w samej Korytnicy, mimo że taki miał adres, ale zaraz przy głównej drodze B. Bystrzyca- Rużomberok. Domek wybudowany był na terenie zlikwidowanej stacji kolei, znaczy sie pociągu. Wówczas był tylko jeden domek, teraz, ostatnio jak tamtędy przejeżdżałem, pobudowali tam jakiś hotel, czy pensjonat, no i jeszcze parę dacz. Spokój to ja tam miałem... Żywej duszy. Fajne to były czasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek nie jest duży, w Twoim przypadku problem jest taki ze początkujący będzie jeździł na zahradiste a lepszy na novej holi, a te dwa wyciągi so ciut oddzielone od siebie i trzebas ciut podejść czxy podjechac aby się spotkać, to jest lepsza miejscowka dla wyrównanej nasrciarsko rodziny. Nova hola to świetna trasa. Ja ja Lubie.

vrinx using nexus7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...