Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy dynastar jest najlepszy ?


sławek

Rekomendowane odpowiedzi

czy dynastar jest najlepszy ?

kurcze, enter mi się klepnął. Ale do rzeczy. Wczoraj miła pani ze sklepu (X Sport czy coś takiego) uświadamiała mnie, że Dynastar to najlepsza w świecie firma robiąca narty. Atomic, Rossignol i inni a zwłaszcza Blizzard to ... kategoria be. Chętnie posłucham opinii znawców - mam nadzieję, ze takich na forum nie brakuje.

A konkretnie jeśli chodzi o Blizzarda - oferowano mi sigmę cl. Ciężko coś nich znaleźć. dzięki za każde info.

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dynastar jest najlepszy ?

Kupujesz firmę? Nie przeglądalem ich wyników finansowych więc ciezko mi odpowiedziec czy warto i czy jest ona najlepsza na świecie.

Jezeli chodzi Ci o jakosc nart to takze ciezko udzielic odpowiedzi.

Musisz porównywac konkretny model z konkretnym modelem, bo takie ogólniki nie maja sensu (w przypadku calej marki i tak nie bedzie jednomyslnosci na forum -kazdy ma jakies preferencje i sympatie co do marki, jeden lubi atomiki, drugi przywiazal sie do dynastarów bo jego pierwsze narty były tej firmy itp.)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dynastar jest najlepszy ?

Pierwszy raz slysze o Sigmie CL.

Co do topowych modeli Blizzarda, to nie jest klasa B. Od tego sezonu Blizzard robi naprawde bardzo dobre narty.

Ja jeżdżę na wielu nartach tej firmy, bo je testuję i jestem BARDZO zadowolony. Szczególnie jeśli chodzi o slalomkę SL Titanium oraz SXP.

Zresztą na gigantowych nartach jeździ wiele kobiet w Pucharze Swiata.

Uważam, że slalomka Blizzarda jest lepsza od Atomicka SL 11.

Pozdrawiam

Bobic by Blizzard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dynastar jest najlepszy ?

Jeśli ktoś Ci coś takiego mówi to....UCIEKAJ z tego sklepu!! Co za bełkot!! Dynastar to naprawdę super narty. Sam poznałem slalomówkę Omeglass jest absolutnie TOPowa. Dynalki są tak samo dobre .....jak Atomic, Rosi, Fisher i wiele innych. Każdy model jest inny, trzeba czytać, próbować i dużo jeździć!! To jakby powiedzieć, że Mercedes jest najlepszy. Do czego? Do rajdów, wyścigów, do dostojnej jazdy dla businessman`a? Nie możesz w taki łatwy sposób łykać co w sklepie mówią. Jest taka ogólna opinia (ale to też pewnie bełkot), że Dynastar przez wiele lat był bardzo dobry w puchu, ale od dobrych kilku lat z powodzeniem sprawdza sie na lodowych trasach pucharu świata a slalomówkę sam sprawdziłem i jest rewela. Na Bllizardach nigdy nie jeździłem, nie mogę się wypowiadać. Polecam NTN. I Wyluzuj warkocze. Do zobaczenia kiedyś na stoku.

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dynastar jest najlepszy ?

Ciekawa opinia. Chcesz mi chyba "rozp.....day" :). A poważnie, to 2 tygodnie temu dostałem SL11 z komórki sportowej (długość kobieca 155 bo jestem wysoki ale lekki i startuje w zawodach amatorskich, więc nie muszę się stosować do FIS, jest trochę bardziej taliowana niż sklepowa, no i oczywiście ślizg i cienkie krawędzie). Nie jeździłem jeszcze na niej jednak. Możesz porównać ją proszę do Omeglass`a którego bardzo lubiłem. Mamy różny gust. Ty np. chwaliłeś bardzo Rossi 9S a mi on supełnie nieodpowiada. Lepiej mi się jeździ na nartach mocniej taliowanych. Proszę napisz coś na co uważać itd. Interesują mnie tylko tyczki a nie fun.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dynastar jest najlepszy ?

Nie polecam NTNu, choć ekipę bardzo lubię.

Co do Omeglassów, to w tych nartkach odchodzi płyta od narty.

Reklamowałem z kumplem już 3 razy te narty w Ski-Teamie i reklamacje uznali.

Czyli coś z tą nartą nie tak.

Pozdooofka i uciekaj z tamtego sklepu. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

czy dynastar jest najlepszy ?

1. Odpadające płyty Dynastara wynikaja z błędów montażowych wiązań - w płycie jest taki patent, który trzeba wziąć pod uwagę, bo inaczej śruby wypychają płytę - Omeglass jest doskonały - to oczywiście moja opinia

2. SL 11 - bardzo dobra slalomka - nie mam zastrzeżeń

3. Blizzard Sigma - poręczna, ale dla mnie za nerwowa

4. 9S Oversize - duży krok naprzód w stosunku do ubiegłego roku - jak się w nią dobrze włożyć, to wychodzi super narta

5. Voelkl P-60 SC - dorosła narta dla dorosłych ludzi - nowa jakość w stosunku do P-50

Pozdrawiam

Misiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...