Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kneissl Sirius Project GS-Test


1970

Rekomendowane odpowiedzi

Szusta ostatnia narta którą miałem okazję testować w Seefeld to uwieńczenie moich marzeń podczas wyjazdu na którym testowałem narty firmy Kneissl na sezonu 10/11.

Kneissl Sirius Project GS jest to narta która została zaprojektowana dzięki współpracy znanych w branży inżynierom i zawodnikom.

Parametry narty Kneissl Sirius Project GS 183, R23,5 Talia 106-67-92

Sport 100% On Piste 100%

Dla kogo?:confused:

-Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś facetem bo masz …..

-Jeżeli wydaje Ci się, że jeździsz szybko autem bo masz 250 KM pod maską,

-Jeżeli wydaje Ci się, że jeździsz szybko na swoich komórkach bo mają napis GS FIS,

-Jeżeli wydaje Ci się, że jak jeździsz na zawodach narciarskich to już wszystko widziałeś.

To jesteś w wielkim błędzie.

To są najcięższe i najszybsze narty jakie miałem okazję w swoim życiu testować.

To są jedyne narty przed którymi miałem i mam respekt.

To są jedyne narty które są tylko dla profesjonalistów z wieloletnim stażem w zawodach FIS.

To są najgenialniejsze narty. Jestem nimi absolutnie oczarowany.

Nie to nie są narty!

To są Kneissl Sirius Project GS bo taką mają nazwę i tak należy o nich mówić i pisać.

Teraz czekam na opinię innych testerów tych nart czy się ze mną zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dałoby się uzyskać jeszcze trochę szczegółów:D

Bo na ten moment to bardziej spot reklamowy.

Ciekaw jestem co w nich jest tak czarującego, tak niezwykłego, że zasługują na te pochwały.

To nie jest spot reklamowy chociaż tak może być odebrany.:eek:

Mój problem polega na tym, że nie potrafię tego inaczej opisać.:confused:

Dopiero na tych nartach zrozumiałem jakim trzeba być dobrze wyszkolonym i wytrenowanym narciarzem. Jakim trzeba być profesjonalistą, jaką trzeba mieć kondycję żeby pędzić na zawodach pucharu świata na złamanie karku i do tego mieć pełną kontrolę nad nartami tej klasy.

Te narty są tak twarde, że kiedy pierwszy raz widziałem je i miałem okazję dotykać a było to w tamtym roku to nie potrafiłem ich porządnie wygiąć w rękach.

Po roku odważyłem się ubrać te narty i spróbować na nich zjechać.

Narty są tak twarde a zarazem tak stabilne i tak idealnie się prowadzą, że mogłem to porównać tylko do prowadzenia samochodu sportowego bo to już w swoim życiu robiłem.

Dla tego napisałem, że czekam na opinię innych narciarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można spróbować tego cudu :)

Tego modelu w tym roku nie kupowałem dla siebie do testów.

Nie ma większego problemu z testami tych nart jeżeli ktoś wybiera się do Austrii.

Wtedy jeżeli są wolne w danym terminie to załatwiam odbiór tych nart w fabryce.

Ale wcześniej muszę mieć pewność, że testować te narty będzie osoba z bardzo dużymi umiejętnościami.

I to nie są narty cud :eek: tylko max profesjonalny sprzęt narciarski.

To jest cała tajemnica tych nart.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz od jutra w Kielcach na targach z oby dwoma markami? Z tego co wiem to firma AJS jest wsród wystawców.

Będę od jutra na targach ale Siriusa nie będę miał.

Będę obok stoiska firmy którą eksploatujesz na co dzień.:cool:

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...