Narty - skionline.pl
Jump to content

1970

Banned Users
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

1970 last won the day on October 19 2010

1970 had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

About 1970

 • Rank
  Banned
 • Birthday 02/25/1970

Personal Information

 • Imię
  1970
 • Miejscowość
  Katowice

Ski equipment

 • Narty marka
  Kneissl White Star SL 165, Duel 4 win Sl 165, Duel G-Force 166, Kessler Phantom, ZAI Tila
 • Buty marka
  Fischer Soma RC4 Race 120
 • Gogle
  Kneissl, ZAI

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od 2008/2009 roku wszystkie modele nart firmy Kneissl zmieniły budowę na sandwiczową a co za tym idzie zmieniły się parametry, charakterystyka oraz właściwości jezdne tych nart na stoku. Kneissl Black Star od 2009 roku to absolutnie inna narta zaliczana do trzech kategorii. Kneissl Black Star XC to narta z grupy Cross Carve, Kneissl Black Star MC to grupa Allmountain, Kneissl Black Star SM to narta z grupy Gigant sklepowy. Narty zbudowane są na pełnym rdzeniu drewnianym, z włóknami triaxalowymi i płytami titanalowymi. Więcej o tej narcie możesz poczytać na stronie dystrybutora i na www.ntn.pl w dziale testy oraz na skionline w dziale testy.
 2. Ja bym sobie odpuścił narty z grupy Sl. Po co tak się katować na stoku. Ja poszukałbym nart z grupy Cross Carve.
 3. Takie narty znajdziesz na rynku bez problemu. Jest jeden warunek nie możesz ich szukać w popularnych sklepach bo tam ich nie znajdziesz. Narty takie kosztują dużo więcej niż przewiduje twój budżet. Za takie narty musisz zapłacić 3500zł. Nie kupuj damskich nart w marketach lub sklepach wielko powierzchniowych bo to są narty o bardzo podstawowych parametrach. Szukaj dla siebie nart z grupy Allround o dł.160cm, R13m.
 4. Nie mogę bo to będzie podobno z mojej strony reklama. Wymiary masz słuszne to i długość nart musi być odpowiednia. Nie bój się tej długości tylko zafunduj sobie instruktora, żeby Cię podszkolil.
 5. To są dobrze rozreklamowane firmy. Inne również robią Porządny sprzęt!
 6. Używam tej bielizny od dobrego roku i nie tylko tej.
 7. A na czym trzeba się znać? Bielizna z pająkiem i tyle! Nic nadzwyczajnego. Jest tyle fantastycznych marek na świecie a ludziska tylko te oklepane marki kupują.
 8. Czy to jest jakiś nowy pomysł na reklamę tej marki? Wystarczyło napisać profesjonalna bielizna narciarska.
 9. Przepraszam za bezpośredniość! Ale co to jest za jazda na nartach?:eek: O co w niej chodzi? Brak w niej wszystkiego? Pozycji, stabilności, umiejętności. To nawet nie można nazwać szuraniem na stoku! To jest jakiś bełkot narciarski!
 10. Dobre gogle powinny mieć szkła fotochromowe.
 11. To są narty z wypożyczalni = wyklepane i zużyte na max. Kto by sprzedał za taką niską kwotę narty za które wcześniej dał o wiele więcej!
 12. Szukaj nart o długości 160 do 168, R13 z grupy allround. Jak dla mnie to w tej kwocie będzie trudno kupić coś solidnego.
 13. Tak te cuda to świeżo po testach z Austrii-Kradzione!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...