Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fotogaleria "Raju" - Targi Zima 2010 w Kielcach


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

No to Start...

Dzisiaj znalazłem się w sprzętowo-narciarskim Raju…

Oto Fotorelacja z Targów „Zima” z Kielc (impreza do dzisiaj do 27 lutego). Wczorajszy wątek: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=10643

Wstęp bezpłatny, Parking na terenie Targów – 5 zł.

Oprócz wszystkich znanych producentów nart, na Targach jest mnóstwo odzieży, gogli, kasków i wszystkiego co z narciarstwem i snowboardem ma wspólnego (cztery duże hale sprzętu i wystawców).

Ponieważ po raz pierwszy robiłem zdjęcia tylu Ślicznotkom na raz – wybaczcie jakość zdjęć, niektóre są nierówne, nieostre, nieoświetlone, prześwietlone – cóż Trema…

No to zaczynamy, słowa są zbędne.

Na początek Nordica:

82cd535627b2b0b4med.jpg

b611dcd077cb0b69med.jpg

4a707903fef626c3med.jpg

16d102263d163bfcmed.jpg

Stoisko Fischera:

8cab7828318fdcb0med.jpg

90f5b7f0290cb788med.jpg

f65dceb0ea73f2bcmed.jpg

Edytowane przez marboru
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Patent, ale po co...?

Na Targach oblegane było stoisko ze szwajcarskim patentem Snow Rails, który zapobiega krzyżowaniu nart.

To w Monachium planowano pierwotnie debiut systemu Snow Rail, zapobiegającego krzyżowaniu się nart, ale ostatecznie zaprezentowano go po raz pierwszy w Kielcach podczas specjalnego spektaklu, przygotowanego przez aktorów z kieleckiego teatru. Do sukcesu powstania systemu Snow Rails przyczyniło się wielu profesorów i studentów Wyższej Szkoły Zawodowej z Burgdorf ze Szwajcarii. Wykorzystali oni najnowsze techniki w celu przetestowania nowatorskiego systemu, zaprojektowanego przez Ulo Gertsch'a. Opracował on ruchome łączenia scalające ze sobą parę nart przed i za wiązaniami. A propos nart, to warto jeszcze dodać, że w Kielcach można też zobaczyć dopiero co nagrodzone na targach ISPO w Monachium narty firmy Blizzard.

Targi potrwają do soboty włącznie.

Fotki patentu na poniższej stronie:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=ED&Date=20100226&Category=NARTYSWIETOKRZYSKIE02&Artno=316698906&Ref=PH

Więcej o targach na stronie internetowej Echa Dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru - thx za fajna relacje nie każdy ma okazje być wiec zawsze to namiastka :)

mam pytanko na tej fotce :

90f5b7f0290cb788med.jpg

1 z lewej to RC czy SL - płyta wygląda mi na FISowską (a co dla mnie ważne bez flowflex) ?

To w Monachium planowano pierwotnie debiut systemu Snow Rail,

kurde sezon czy 2 temu już to widziałem :D moze to były "testy" .. ale jakos mnie to nie przekonuje- musze mieć pełna kontrole niezależnie (wykładek na tym raczej nie zrobie :P ) ale patent jest fakt - może bedzie sie nadawal na poczatek nauki jazdy (ułatwienie i prawidłowe prowadzenie nart) nie wiem tak tylko głosno mysle teraz.

ps. nie no głupi jestem pewnie ze RC przeciez biała jest , tylko teraz pytanie czemu nigdzie bo nawet na ispo nie widziałem żeby pokazali WC SL

Edytowane przez nexcom
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z premierą wc sl czekają na jakąś specjalną okazję...?

Szkoda, że nie zapytałem...no ale Hucu pewnie również na Targach był - to Fan tej narty, więc może on zapytał:confused:

Ogólnie rzecz ujmując na mnie największe wrażenie zrobiły trzy stoiska: Fischer właśnie, Volkl oraz dzieła sztuki od Majesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru - thx za fajna relacje nie każdy ma okazje być wiec zawsze to namiastka :)

mam pytanko na tej fotce :

90f5b7f0290cb788med.jpg

1 z lewej to RC czy SL - płyta wygląda mi na FISowską (a co dla mnie ważne bez flowflex) ?

kurde sezon czy 2 temu już to widziałem :D moze to były "testy" .. ale jakos mnie to nie przekonuje- musze mieć pełna kontrole niezależnie (wykładek na tym raczej nie zrobie :P ) ale patent jest fakt - może bedzie sie nadawal na poczatek nauki jazdy (ułatwienie i prawidłowe prowadzenie nart) nie wiem tak tylko głosno mysle teraz.

ps. nie no głupi jestem pewnie ze RC przeciez biała jest , tylko teraz pytanie czemu nigdzie bo nawet na ispo nie widziałem żeby pokazali WC SL

Pierwsza z prawej to była WC GS, SL nie było.Ale dlaczego nie wiem.Może będący po sąsiedzku z Fischerem Robert im podprowadził:P

Może z premierą wc sl czekają na jakąś specjalną okazję...?

Szkoda, że nie zapytałem...no ale Hucu pewnie również na Targach był - to Fan tej narty, więc może on zapytał:confused:

Ogólnie rzecz ujmując na mnie największe wrażenie zrobiły trzy stoiska: Fischer właśnie, Volkl oraz dzieła sztuki od Majesty.

Byłem pierwszego dnia i najwięcej czsu spędziłem u Rossignola i na stoisku Kneissl/Duel z wiadomych powodów.Pozdrowienia dla obu Robertów już z wody.

Ja głównie rozglądałem się za jakimis fajnymi ochraniaczami na ramiona.I reszte czasu poświęciłem na to. POC (też u bobica),Komperdell i Energiapura (na Zandone nie trafiłem-może nie było nikogo) to to co mnie interesowało najbardziej. I szczerze POC najbardziej mi sie spodobał(gorzej z ceną:eek:),ale energiapura też ma fajnego pajączka i cenowo sympatyczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie rozglądałem się za jakimis fajnymi ochraniaczami na ramiona.I reszte czasu poświęciłem na to. POC (też u bobica),...I szczerze POC najbardziej mi sie spodobał(gorzej z ceną:eek:),ale energiapura też ma fajnego pajączka i cenowo sympatyczniejszy.

Ale na POC załatwiłeś ewentualnie jakiegoś upusta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...