Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head iSL RD KERS 2010/11


Gość Bode

Rekomendowane odpowiedzi

25 lipca, dzień jak pod psem (psa nie obrażając). Na forum cisza, gdzieś tam, ktoś wspomniał o zmianie trenera polskich alpejek, Mysiauek poszukuje wiązań do swoich nowych, starych Regli 28, początkujący witają, nasz nowy kolega andrzejd69 nosi się z zamiarem kupna Fischerków SC, Smiths kuje żelazo póki gorące ze swą Panią, ale oprócz tych paru wątków dzieje się NIC. A ja wpadłem na genialny pomysł. Trochę was rozruszam. KERS - Kinetic Energy Recovery System czyli hamowanie elektrodynamiczne z odzyskiem energii.

Kiedy na googlach wpiszemy to hasło zaraz znajdziemy jakiś bilion odpowiedzi w których najczęściej pada słowo F1 lub motoryzacja, podczas kiedy gdzieś w gąszczu informacji pojawia się hasło HEAD. Tak, Head w linii nart na sezon 10/11 wykorzystuje kers. Jak to działa ? Skionline i miły pan z heada wyjaśnia : http://www.skionline.pl/sprzet/?co=newsy&id_txt=3525

W wielkim skrócie :

Jak działa przeniesiona z torów na trasy technologia? Otóż działa jak turbosprężarka. Podczas ostatniej fazy skrętu usztywnia tylną część desek, dodając im dynamiki i przyspieszenia.

No tak... Przełom? Ile energii da się skumulować ? To przeciez energia chwilowa, nie magazynowana... Zobaczymy, ciekawe ile da to zawodnikom na WC ? Każdy kto miał doczynienia ze slalomką wie jak się na niej można bawić, co mam na myśli? w momencie ostrego skrętu, między kompresją a zmianą kierunku skrętu najstępuje wyrzut w górę, można go wzmacniać i poprostu... skakać. Jeśli kers ma uwalniać tę energię w ostatniej fazie skrętu to coś czuję, że zabawa będzie przednia :D

Wracając do tytułu. Będę miał te deski początkiem września. O ile przed wyjściem każdego kolejnego modelu narty zawodniczej heada w necie huczało to teraz przed "zjawiskowym" kersem dziwnie cicho... Osobiście nie mogę się doczekać aż przyjdą do mnie te narty (nie wspominając już o śniegu). Szczerze, to jakoś dziwnie się czuję, pytanie czy nie będzie to tak jak z przejścia z roweru na motorower ? Gdzie zmierza nowoczesne narciarstwo ? Czy zawodnik dalej będzie sterował deskami czy tylko dawał znać maszynie ? Czy Head zmieni wszystko co do tej pory uznawaliśmy za klasyczne narciarstwo ? i najważniejsze: co jeszcze można wnieść do narciarstwa ?

Head rozwija się ile może a reszta ? Atomic od paru lat odgrzewa ten sam kotlet a w poprzednim sezonie dodał do niego w formie przystawki carbonowe listewki. Voelkl nic, Rossi? slant nose, Nordica nic, Elan ? speedwave.

Head wydaje się zgarniać wszystko co się da. Ski team? :cool: no właśnie... Bode, Riesch, Vonn, teraz Ligety, za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head rozwija się ile może a reszta ? Atomic od paru lat odgrzewa ten sam kotlet a w poprzednim sezonie dodał do niego w formie przystawki carbonowe listewki. Voelkl nic, Rossi? slant nose, Nordica nic, Elan ? speedwave.

Head wydaje się zgarniać wszystko co się da. Ski team? :cool: no właśnie... Bode, Riesch, Vonn, teraz Ligety, za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?:P

Masz pojecie gosciu co za bzdety piszesz?

Cieszymy sie wszyscy, ze head ma taki dream team, jednak jak ten dream team zacznie wygrywac, to za to trzeba niestety placic. I to srogo.

Zawodnicy nie jezdza za frajer w PS.

Tak bylo swego czasu w Atomicu, Rossim.... wszystkie te zwyciestwa musialy zostac wynagrodzone.

A wierz mi, ze nie ma zbyt duzego przelozenia PS na sprzedaz sprzetu narciarskiego. Bo ile sprzedasz nart z systemem KERS w Polsce? Nie przekroczysz ilosci 100 par.

No, ale jak tak czytam Twoje wczesniejsze posty, to mialem nadzieje, ze jestes w temacie race obeznany...

A tu widze..... dupa - ani race, ani nawet przygotowanie nart nie jest Twoja mocna strona.

Pozdr.

Robert Psiuk

Product & Sales Manager

Dynastar-Lange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pojecie gosciu co za bzdety piszesz?

Cieszymy sie wszyscy, ze head ma taki dream team, jednak jak ten dream team zacznie wygrywac, to za to trzeba niestety placic. I to srogo.

Zawodnicy nie jezdza za frajer w PS.

Tak bylo swego czasu w Atomicu, Rossim.... wszystkie te zwyciestwa musialy zostac wynagrodzone.

A wierz mi, ze nie ma zbyt duzego przelozenia PS na sprzedaz sprzetu narciarskiego. Bo ile sprzedasz nart z systemem KERS w Polsce? Nie przekroczysz ilosci 100 par.

No, ale jak tak czytam Twoje wczesniejsze posty, to mialem nadzieje, ze jestes w temacie race obeznany...

A tu widze..... dupa - ani race, ani nawet przygotowanie nart nie jest Twoja mocna strona.

Pozdr.

Robert Psiuk

Product & Sales Manager

Dynastar-Lange

Po pierwsze panie Psiuk nie wiem skąd te podejżenia. W Rejsie jako takim siedze już pare lat, może mniej niż Ty, bo pracujesz dla langa i dynastara. I dun give a sh*t

I co z tego, że zacznie płacic. Myślisz ze to kaprys head'a ze zaprzęga pod siebie najlepszych zawodników? ze nie ma na co kasy wydawać ? btw. o co chodzi ci z moim przygotowaniem nart, jeździłeś na nich, miałeś okazję przetestwoać? już widzę przygotowanie nart w Twoim wykonaniu, skapryszony dzieciaku z ojca dynastara i matki Lange. z jakimi mi tu absurdami wyjeżdżasz?! A to co napisałem niżej "Ski team? no właśnie... Bode, Riesch, Vonn, teraz Ligety, za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc możesz sobie wyjaśnić wpisując na wikipedii hasła Ironia lub Hiperbola.

Dziękuję i żal mi, że bezpodstawnie rzucasz takimi stwierdzeniami.

A tobie SB dziękuję za wsparcie. Może już nie będę się udzielał

Michał Kowalczyk,

zawodnik & uczeń

Ma cię w

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head rozwija się ile może a reszta ? Atomic od paru lat odgrzewa ten sam kotlet a w poprzednim sezonie dodał do niego w formie przystawki carbonowe listewki. Voelkl nic, Rossi? slant nose, Nordica nic, Elan ? speedwave.

Head wydaje się zgarniać wszystko co się da. Ski team? :cool: no właśnie... Bode, Riesch, Vonn, teraz Ligety, za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?:P

Ja uważam że dobre deski muszą mieć drewniany rdzeń i kawał blachy lub dwie żeby ich nie połamać a bajery w tej dziedzinie nie napędzą sprzedaży . Dobre Dynki , RC4 czy SLX i tak Ci co czegoś szukają to kupią. Nie ma opcji żeby np mój szwagier zrezygnowałam z RX8 i stał sie posiadaczem HEAD. Jedynie przy flasce będzie się lał z moich Elanów. Pozdrawiam

Edytowane przez SB
naprawa cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. o co chodzi ci z moim przygotowaniem nart, jeździłeś na nich, miałeś okazję przetestwoać? już widzę przygotowanie nart w Twoim wykonaniu, skapryszony dzieciaku z ojca dynastara i matki Lange. z jakimi mi tu absurdami wyjeżdżasz?!

Wybacz, ale nie jestes partnerem dla mnie do rozmowy w tym temacie.

P.S.

Co sie tyczy przygotowania i serwisowania nart, to jak mogles zauwazyc, nie wypowiadam sie na te tematy i nie zgrywam guru.

Tobie jednak kolezenska rada ode mnie - poczytaj i uszanuj co inni pisza - inni, ktorym Ty moglbys tylko narty nosic..... (i nie chodzi o moja osobe, bo ja juz nie pisuje na forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie jestes partnerem dla mnie do rozmowy w tym temacie.

P.S.

Co sie tyczy przygotowania i serwisowania nart, to jak mogles zauwazyc, nie wypowiadam sie na te tematy i nie zgrywam guru.

Tobie jednak kolezenska rada ode mnie - poczytaj i uszanuj co inni pisza - inni, ktorym Ty moglbys tylko narty nosic..... (i nie chodzi o moja osobe, bo ja juz nie pisuje na forum).

Bobiku, więc jeśli nie siedzisz w temacie serwisowania nart to skąd masz jakiekolwiek pojęcie na temat moich wypowiedzi, skąd wniosek, że nie mam o tym pojęcia ? czemu zniżyłeś się do mojego poziomu, który Twym stopom warszawskim nie sięga i odpisałeś na temat heada ? oczywiście, że tak, oczywiscie, że mógłbym nosić narty wielu forumowiczom, bo wiem jaki mają już staż w serwisowaniu, mogę Ci nawet ich wymienić... a guru nie zgrywam, bo nie mam poco. Nie wiem skąd takie wogóle wnioski. Skoro nie jestem partnerem do rozmowy dla Ciebie to masz strasznie zawyżone mniemanie o sobie bo przeczytałem wiele Twoich postów i Twoja kultura wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia. Podejżewam, że poprostu jesteś zakompleksioną biurową marionetką, która cały czas pisze z dosyć dużą częstotliwością, że tu nie pisze. SAM SOBIE ZAPRZECZASZ.. a teraz idź i spradź czy przypadkiem sprzedarz błękitnego asortymentu nie spada, bo zostaniesz zlińczowany jeszcze przez szefa,Product & Sales Managerze.

PS> koleżeńska rada? kolegom moim nigdy nie byłeś i nie będziesz. może zrozumiesz to jak napiszę w twoim stylu : wybacz, ale partnerem do rozmowy ze mną nie jesteś. W zadnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Znow kolezenska porada:D :

Nie obrazaj Warszawiakow, bo ktorys moze byc nerwowy i przy okazji dac ci w pape za twoje stwierdzenia.

Widze, ze bardzo sie uniosles, ale jak to sie mowi: uderz w stol....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Znow kolezenska porada:D :

Nie obrazaj Warszawiakow, bo ktorys moze byc nerwowy i przy okazji dac ci w pape za twoje stwierdzenia.

Widze, ze bardzo sie uniosles, ale jak to sie mowi: uderz w stol....:D

ktos się uniósł to się uniósł, ja się wk***iłem. Znam paru warszawiaków, ogólnie nic do nich nie mam, wielu nie znam osobiście, ale sznuję. Ale takie typy jak Ty mnie zwyczajnie denerwują. Wyrabiasz złą opinię Warszawie, żeby tobie przypadkiem za to nie dali w "papę", bo ja mam twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody jestes kolego jeszcze.

Latwo sie denerwujesz... ludzi obrazasz, chamsko sie odzywasz... bledy ortograficzne robisz...

Ale wierz mi, nie tacy juz byli w ciagu tych 10 lat istnienia forum...

Pozegnam cie teraz serdecznie, musze zobaczyc jak sprzedaz niebieskiego asortymentu.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody jestes kolego jeszcze.

Latwo sie denerwujesz... ludzi obrazasz, chamsko sie odzywasz... bledy ortograficzne robisz...

Ale wierz mi, nie tacy juz byli w ciagu tych 10 lat istnienia forum...

Pozegnam cie teraz serdecznie, musze zobaczyc jak sprzedaz niebieskiego asortymentu.

EOT.

Jestem młody, możliwe, że mam add, więc ławo się denerwuję. Pierwszy obraziłeś mnie Ty, a mi już niewiele brakło. nie wspominając o chamskich wypowiedziach(przeanalizuj od początku swoje posty).. Szkoda, że wogóle doszło do tej rozmowy skoro kończy się bez żadnego morału. Wiem, dla Ciebie morał jest taki : co by się nie działo, mam przewagę wiekową więc gówniarza się zdissuje. Nic poza tym. Szkoda, ze tak świetne marki jak dynastar i lange są przez Ciebie obrażane, bo inaczej się tego nazwać nie da..

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobiku..... czemu zniżyłeś się do mojego poziomu, który Twym stopom warszawskim nie sięga....

:DDobre...dobre...

....ale jak byś uważnie czytał forum to wiedział byś że Robert nie jest Warszawiakiem:cool:

Pozegnam cie teraz serdecznie, musze zobaczyc jak sprzedaz niebieskiego asortymentu.

EOT.

Robert,

Melinę otwarłeś i denaturatem handlujesz?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB... wejdź w jego stronę " o mnie " i popatrz na miejsce zamieszkania.

Trochę mnie to wkurza, że starzy koledzy się jednoczą, ale moze to i dobrze. W sumie to mod powinien być obiektywny... aaaaale, lekarze powinni leczyć

W takim razie moze teraz ja napiszę EOT a wy pogadajcie o jakis swoich kolezenskich miłych sprawach ;)

EOT..

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB... wejdź w jego stronę " o mnie " i popatrz na miejsce zamieszkania.

Jego:eek: - dla Ciebie to Pan!

Nigdzie nie muszę wchodzić i nic sprawdzać, wiem że Robert nie jest Warszawiakiem, a to że tam mieszka nie przesądza o tym że jest Warszawiakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego:eek: - dla Ciebie to Pan!

Nigdzie nie muszę wchodzić i nic sprawdzać, wiem że Robert nie jest Warszawiakiem, a to że tam mieszka nie przesądza o tym że jest Warszawiakiem.

ON nie jest dla mnie panem od kiedy przestał na to zasługiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego:eek: - dla Ciebie to Pan!

to teraz na forum takich zwrotów trzeba używac? jestem tu od grudnia i nie zauważyłem hm..

wogole nie rozumiem PANA bobica które rozpoczał dziwny atak na Bode, który chcac przewiac nude na forum zarzucił temat o technologii w nowych Head'ach, a on zamiast może napisac jaka nowa technologie zastosuje Dynastar żeby przyciagnąc nowych klientów do zakupu wytyka ile to nart sprzeda Head w przyszłym sezonie? Może lepiej niech sprawdza dynastara jak pójdzie sprzedaż? Oczywiście szanuje NARTY Dynastara bo mam nawet jedne, ale uważam że w tym roku nic nie zmienili i narty są dobre jak zawsze, a head naprawde mnie zadowolił z systemem KERS i takich nart bede szukal na przyszły sezon.

P.S.

miałem okazję testowac obydwie narty na testach NTN'u:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bode, który chcac przewiac nude na forum zarzucił temat o technologii w nowych Head'ach,

taki był pierwotny zamiar.

P.S. przypomina mi się projekt Smiths & Bode, też było takie zamierzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz na forum takich zwrotów trzeba używac? jestem tu od grudnia i nie zauważyłem hm..

wogole nie rozumiem PANA bobica które rozpoczał dziwny atak na Bode, który chcac przewiac nude na forum zarzucił temat o technologii w nowych Head'ach, a on zamiast może napisac jaka nowa technologie zastosuje Dynastar żeby przyciagnąc nowych klientów do zakupu wytyka ile to nart sprzeda Head w przyszłym sezonie? Może lepiej niech sprawdza dynastara jak pójdzie sprzedaż? Oczywiście szanuje NARTY Dynastara bo mam nawet jedne, ale uważam że w tym roku nic nie zmienili i narty są dobre jak zawsze, a head naprawde mnie zadowolił z systemem KERS i takich nart bede szukal na przyszły sezon.

P.S.

miałem okazję testowac obydwie narty na testach NTN'u:)

Zauwaz, ze nie zakwestionowalem czesci posta o Headzie, bo milo, ze ktos pisze o nowosciach, ktore firmy narciarskie wprowadzaja na rynek.

Przyczepilem sie tylko do bzdur na ten temat:

za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?

O nowosciach Dynastara, Lange pisalem wiele, nie wszyscy to doceniali, dlatego zaprzestalem jakiegokolwiek pisania na forum.

Ale nie pozwole, by ktos pisal brednie na temat firmy (Grupy Rossignol), dla ktorej pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie pozwole, by ktos pisal brednie na temat firmy (Grupy Rossignol), dla ktorej pracuje.

ale jakie brednie? chyba prawde, piszac że np Rossi w najbliższym sezonie pojdzie w odstawkę w PŚ, przykład - Ted Ligety, od lat twarz Rossi idzie gdzie.. no własnie do Head'a. Bo może Rossi nie zrobiło nic żeby miał lepsze wyniki? nie wiem, a na testach NTN co tak mało Rossiego było? tylko slalomka i master gs, która akurta uważam za zajebistego racecarvera ale będzie droga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz, ze nie zakwestionowalem czesci posta o Headzie, bo milo, ze ktos pisze o nowosciach, ktore firmy narciarskie wprowadzaja na rynek.

Przyczepilem sie tylko do bzdur na ten temat:

Napisał Bode: za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?

Nawiązując do tej wypowiedzi i jakby wracając do tematu dodam że jeżdżąc na nartach(ostatni sezon praktycznie tylko za granicą) bacznie obserwuję na czym ludziska jeżdżą, i z moich obserwacji wynika że jeżdżą na wszystkim i nie zauważyłem żadnej marki która nawet by w minimalnym stopniu dominowała nad pozostałymi, natomiast jeżeli miał bym wskazać markę najmniej dominującą i najrzadziej spotykaną to wskazał bym właśnie Heada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że dobre deski muszą mieć drewniany rdzeń i kawał blachy lub dwie żeby ich nie połamać a bajery w tej dziedzinie nie napędzą sprzedaży . Dobre Dynki , RC4 czy SLX i tak Ci co czegoś szukają to kupią. Nie ma opcji żeby np mój szwagier zrezygnowałam z RX8 i stał sie posiadaczem HEAD. Jedynie przy flasce będzie się lał z moich Elanów. Pozdrawiam

Dla mnie wszystkie wynalazki w nartach to czysty marketing, który ma nakręcić sprzedaż!:cool:

Zgadzam się w 100% z Magresem.

Prawdziwe narty to drewno, titanal, triaxal, grube krawędzie i dobry ślizg.:D

Szata nart, kolor i logo na nartach to również tylko marketing!

Gdyby Szejk, który ma 60% udziałów w firmie Kneissl uważał za dobry biznes zainwestowanie w Puchar Świata to myślę, że bez problemów mógłby kupić kilku dobrych zawodników i zbudować drużynę Kneissl.:D

Jako, że na interesach trochę się zna :) to woli te pieniądze zainwestować w sieć hoteli z logo Kneissl.:D

I to jest dobry marketing!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz, ze nie zakwestionowalem czesci posta o Headzie, bo milo, ze ktos pisze o nowosciach, ktore firmy narciarskie wprowadzaja na rynek.

Przyczepilem sie tylko do bzdur na ten temat:

za pare sezonów narty Rossiego czy voelkla będzie można chyba tylko w pucharze europy raz na czas zobaczyc. Widzę to po znajomych z klubu i po ludziach na stoku. Im więcej znanych zawodników zgarnia head tym więcej na stokach jego desek. Co na to reszta świetnych firm?! Czy to początek wielkiej dominacji ?

O nowosciach Dynastara, Lange pisalem wiele, nie wszyscy to doceniali, dlatego zaprzestalem jakiegokolwiek pisania na forum.

Ale nie pozwole, by ktos pisal brednie na temat firmy (Grupy Rossignol), dla ktorej pracuje.

nie napisałem bredni, a ty jak mówiłem sprawdź co to hiperbola i ironia. a przytoczony przez smithsa przyklad o ligetym jest chyba najlepszy. co Ty masz wogóle wspólnego z race w rossignolu czy dynastarze ? no offence ale chyba ile par nart ma iść do intersportu na dany sezon. bo jakos mi sie nie chce wierzyc ze człowiekowi takiemu jak ty dali bardziej odpowiedzialne zadanie.

Gratulacje smithsie ;D fakt, zima zimą, może brak białego puszku na ludzi tak działa ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, mlodzi jestescie jeszcze... nie macie o wielu rzeczach pojecia.

Widze, ze jestescie napaleni na Heada, na marke, na zawodnikow, itp.

To raczej dobrze, ze sie interesujecie, duzo czytacie tutaj na skionline informacji (ze Ligety przeszedl do Heada, itp...)

Jednak poza tymi kilkoma twarzami, ktore przeszly mozesz powiedziec cos wiecej?

Ilu zawodnikow bedzie jezdzilo w Atomicu, Voelklu, Rossignolu, Dynastarze i innych firmach?

Watpie.

Wiesz, ze dla Rossignola bedzie jezdzil Reto Schmidiger, ktory jest aktualnym Mistrzem Swiata Juniorow?

Watpie.

Wiesz, kto zdobyl mala krysztalowa kule w slalomie, kto jest na drugim miejscu?

Watpie.

No i najwazniejsze - nie zapomnij, ze jaki by to nie byl zawodnik, kilka sekund moze spieprzyc cala jego kariere sportowa....

Co sie tyczy testow NTN, to na Twoim miejscu trzymalbym jezyk za zebami, bo juz jeden taki byl, ktorego karta testowa zostala wycofana.... Bedziesz mogl o tym poczytac w nowym NTNie.

Dlaczego doswiadczeni testerzy: np. Marcin Szafranski, Leszek Wykrota nie wspominaja ani slowem jak bylo na testach, a tylko tacy MLODZI GNIEWNI, ktorzy niedawno przesiedli sie z nart juniorskich maja najwiecej do powiedzenia?

Bo Ci starzy maja troche "Kinderstuby" (jak nie rozumiesz, patrz Wikipedia) i wiedza, jak sie po testach zachowywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisałem bredni, a ty jak mówiłem sprawdź co to hiperbola i ironia. a przytoczony przez smithsa przyklad o ligetym jest chyba najlepszy. co Ty masz wogóle wspólnego z race w rossignolu czy dynastarze ? no offence ale chyba ile par nart ma iść do intersportu na dany sezon. bo jakos mi sie nie chce wierzyc ze człowiekowi takiemu jak ty dali bardziej odpowiedzialne zadanie.

Gratulacje smithsie ;D fakt, zima zimą, może brak białego puszku na ludzi tak działa ?:D

A może byś już odpuścił!:cool:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...