Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polityki skurczybyki


MB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tutaj się nie nagrabili kasiury,to wyciągają te plugawe łapska :mad::(:o

http://podatki.wp.pl/kat,70476,title,Czy-kolej-linowa-to-budowla,wid,12630695,wiadomosc.html

:cool:

To przy tych starociach wiele nie zarobią!:)

A i właścicielom podcinają skrzydła!:cool:

Bo po co tu inwestować skoro od tego trzeba zapłacić dodatkowe podatki.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zlikwidować 50 % urzędników , obniżyć premierowi i innym wynagrodzenie o 50 % to tylko wyciągają ręce po pieniądze ubogich. Bogaty i tak spedza wakacje za granicą a biedniejsza częśc społeczenstwa w kraju . Ja nie mogę tego zrozumieć co wyprawiają urzędnicy różnej maści . Może jeszcze nas opodatkują za jazdę na rowerze , przecież opona zajmuje też powierzchnie drogi w czasie jazdy. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaty i tak spedza wakacje za granicą a biedniejsza częśc społeczenstwa w kraju . :)

To może sprawić,że będzie odwrotnie.Wiadomo,że podatek ma uderzyć w inwestorów,ale to My zapłacimy go w wyższych cenach skipassów,nie mówiąc już o podatku Vat:eek:Oj,musi brakować kasy w budżecie państwa:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy napewno im brakuje, tylko nie mogę zrozumieć dlaczego biedny ma na to płacić . Przecież gdyby zwolniono 50 % urzędników to oni napewno znależli by sobie pracę za dobrą kasę , przecież to są fachowcy wysokiej klasy, tak przynajmniej się przedstawiają. Rząd powinien dać przykład i obniżyć sobie i wszystkim urzędnikom wynagodzenia a nie podnosić podatki i zabijać tych którzy coś produkują lub wykonują usługi. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Przecież gdyby zwolniono 50 % urzędników to oni napewno znależli by sobie pracę za dobrą kasę , przecież to są fachowcy wysokiej klasy, tak przynajmniej się przedstawiają. Rząd powinien dać przykład i obniżyć sobie i wszystkim urzędnikom wynagodzenia a nie podnosić podatki i zabijać tych którzy coś produkują lub wykonują usługi. Pozdrawiam:)

ale ciągle słyszymy,że brakuje wykwalifikowanych urzędników,dlatego,że wolą pracować poza budżetówką-oferty lepszych zarobków:rolleyes:Dziś spotkanie RM/rady ministrów / z premierem,chyba będą cięcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciągle słyszymy,że brakuje wykwalifikowanych urzędników,dlatego,że wolą pracować poza budżetówką-oferty lepszych zarobków:rolleyes:Dziś spotkanie RM/rady ministrów / z premierem,chyba będą cięcia;)

Krzywdy sobie nie zrobią , pewnie znowu same sukcesy, zielone wyspy itp. mnie po prostu boli gdy rodzina oszczedza żeby pojechać z dziećmi na te wymarzone narty a tu będą musieli dołożyć do fachowców bo przecież właściciele wyciągów przełożą dodatkowe koszty na ostatecznego odbiorcę. I zamiast 7 dni dzieci wrócą do domu po 5 dniach. Dziwne są te działania prorodzinne najwyższej klasy fachowców. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:rolleyes:jazda na nartach,czy urlop narciarski nie jest działaniem prorodzinnym:cool:Ja też nie cieszę się z tej informacji,ale nie popadajmy w panikę,wyjedziesz 3 x w Alpy,zamiast 4.A resztę spędzisz czasu na Wieżycy,i będzie kolejne spotkanie Forumowiczów;)

Akurat w tej dyskusji nie chodzi o moją osobę , daję radę i z niczego nie zrezygnuję . Tak po prostu z czystego serca pomyslałem o dzieciach z rodzin mniej uposażonych, żal mi po prostu że ,, fachowcy '' zabierają najsłabszym . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się z Wami nie zgadzam, bo albo jest podatek od nieruchomości, w tym także od budowli (z reguły 2% wartości netto budowli) i płacą go zarówno producenci zapałek jak i właściciele wyciągów, albo nie ma go wcale i wtedy nikt nie płaci.

nie widzę powodu dlaczego ma być jakaś grupa przedsiębiorców uprzywilejowana, przecież nie działają oni pro publico bono.

poza tym gminy, które chcą przyciągnąć inwestycje mają taką możliwość jak zwolnienie z podatku od nieruchomości, trzeba mieć tylko wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravick97!,a ja się z Tobą zgadzam:rolleyes:,tylko pamiętaj,że nie zawsze interesy Państwa są zbieżne z interesami przedsiębiorców,czy podatników;)-i zawsze chęć wyciągnięcia przez gospodarzy Naszego Kraju pieniędzy z portefeli obywateli,zawsze budzi niepokój:pOczywiście,że podatki przedsiębiorcy powinni płacić od posiadanych nieruchomości,ale w przypadku tej infrastruktury narciarskiej,to prawdopodobnie narciarze będą musieli pokryć w postaci droższych karnetów.

Związku z polityką prorodzinną w dalszym ciągu nie widzę;)-pomimo łatwiejszego i powszechnego dostępu do sprzętu narciarskiego,narciarstwo uważane jest raczej za drogie hobby/sport/

Cele polityki prorodzinnej:

•pomoc rodzinom w uzyskaniu samodzielności finansowej,

•poprawa warunków mieszkaniowych ludności,

•przygotowanie dzieci i młodzieży do pełnienia funkcji rodzinnych i społecznych,

•zahamowanie istniejących negatywnych trendów w rozwoju ludności i poprawa sytuacji demograficznej

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...