Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

STARE schronisko na Hali Miziowej


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie dowiedzialem, spedzajac pare chwil na Hali Miziowej, ze ma ono zostac zamkniete z powodu konczenia sie okresu dzierzawy.

Odwiedzilem sobie rowniez nowe schornisko, ale tam nie ma w ogole zadnego klimatu.

Ni to hotel, ni schronisko. Zadnego klimatu tam nie ma.

Natomiast stare schornisko posiada to cos - dusze, czego przykladem jest prowadzac je Pani Grazynka.

Dba o kazdego goscia, jakby byl z z jej rodziny.

Zrobmy cos, pomozmy, by nie zamykano naszego STAREGO schroniska.

Nowe i tak bedzie mialo klientow, bo niektorzy lubia przepych i Heinekena w schronisku.

POMOZMY, w koncu to dla nas !!!

Pozdro

Bobic

P.S.

Moze ktos ma jakis pomysl.

W schronisku zbieraja podpisy przeciw zamknieciu.

Moze uda nam sie wymyslic jakis nowy, lepszy pomysl???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARE schronisko na Hali Miziowej

Prawdopodobnie będę w Korbielowie (pierwszy raz w życiu) za tydzień. Mimo mojego debiutu na Pilsku i braku sentymentalnych wspomnień z tego powodu, napewno tam wypiję pifko i wpiszę się na listę. Bo mało mamy obiektów z charakterem i tym czymś.

Pozdrawiam Tomek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARE schronisko na Hali Miziowej

Tak, tez gadalem z P. Grazynka i widzialem lezke w jej oku kiedy mowila o przyszlosci tego schroniska. Jest naprawde wspaniale (nie wspominajac juz o zurku, czy np. tegorocznej grzybowej - powigilijnej :D). Wszyscy wiemy ze podpisy to nie jest dobry pomysl i najprawdopodobniej nie zadziala. Ja bym proponowal zzute forumowa - 2 mln. zl. podobno zalatwia sprawe i schronisko jest nasze :D Ja tam bym dal podwyzke P. Grazynce ;D Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Miziowego schroniska!

Maciek B.

PS. bigos w nowym schronisku robia ze slodkiej kapusty!!! Nie zamawiac tam bigosu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARE schronisko na Hali Miziowej

Byłem tam pierwszy raz z okazji ski crossu. Macie racje to schronisko trzeba utrzymać przy życiu tak jak mnie utrzymał na nogach żurek z jajem i kiełbaską i miodzio-grzaniec! To schronisko naprawde ma klimat widać to już po kilku chwilach tam spędzonych-chce się tam wracać. A Pani Grażynka....pamiętam Jej uśmiech, troskliwe pytania-a gdzie ten a gdzie tamten...i okrzyki z cytowaniem menu;) i scena balkonowa przy okazji zapełniania podium:) aż dziw bierze jak dużo na pierwszej wizycie......

To może by tam wrócić i zrobić jakąś aukcje a o więcej pomyśleć przy stole ,wszak co & głów to nie jedna a i oleum lepiej do głowy idzie jak ów grzaniec sie pije......:)

Pozdrowienia dla całej załogi "starego portu na miziowej"

gryźli

(polubiłem tę zimową drogę przez Lechowiec i Pawel wielką...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...