Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Kneissl Tendon AC


staszek2323

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=773&id_modelu=1043

1970 może coś powie

Za NTN

"Łatwe, lekkie, skrętne; skrętne, lekkie, łatwe. Ten monotonny refren wyłania się z komentarzy związanych z tą nowością, którą skonstruował Kneissl. Z drewnianym rdzeniem i z drążkiem naprężającym (to przy okazji definicja Tendon), opracowanymi by pozwolić nartom mieć wyważone zachowanie w całej fazie ugięcia. Dzięki temu stały się zdolne zaoferować przyjemną jazdę i zabawę bez jakiegokolwiek wysiłku. Jadą same. To narty, które zadowolą przede wszystkim spokojniejsze dusze i osoby ważące niewiele. Ich budowa jest bowiem opracowana tak, by sprawić, aby każdy ruch był łatwy i mało meczący. Nie przesadne taliowanie pozwala również na jazdę trochę „po staremu” (z ześlizgiem). Będą przydatne przede wszystkim dla tych, którzy chcą skręcać nie polegając tylko na krawędziach. „To narty z którymi można się zaprzyjaźnić w każdej sytuacji śniegowej i terenowej, umieją przyjąć w dobry sposób zmiany rytmu” – zapewnia w swoim komentarzu Diego Lorenzoni. Dziwi fakt, że mogły dać takie pozytywne odczucia jakby były nartami o wiele dłuższymi niż ich 162 cm! Właśnie ograniczona długość spowodowała, że Gerhard Koenigsrainer, podobnie jak inni testerzy, musiał wystrzegać się dużych prędkości. I właśnie duża szybkość jest tym, czego te narty nie lubią. „Kiedy znajdziemy się na niespójnym terenie, narty mają tendencje tracić stabilność, ale tylko jak jeździmy trochę szybciej” – mówi Carli."

Sam myślę o takim czymś dla mojej młodej -starszej (16 lat)

Edytowane przez JC
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego sezonu jeżdżę na vólki P 60 SC długość bodajże 163 cm jeździ się mi na niej doskonale tylko nie wiem czy nie jest czasem trochę za krótka bo ja mam wzrostu 186 i tak się zastanawiam czy nie zmienić na coś innego

Ja tam niewiele wiem, ale jak doskonale Ci się jeździ na P 60 slalom carver (bo to chyba nie P60 SC Racing?), to szukaj ambitniejszej narty, niż ten tendon. Żeby nie było - zamienił stryjek siekierkę na kijek:D

Edytowane przez Marucha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o verse 9 z 2001r. Faktycznie, bez literki W, ale umieszczona w grupie nart dla kobiet. Potem np. w 2003 Verse już były w grupie all mountain, a wersje kobiece miały literkę W w nazwie. Tej narty, którą pokazałeś, nie kojarzę.

to jest pewnie też stara narta ale ją oglądałem to wygląda jak by parę razy była jeżdżona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...