Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Początek sezonu


marcellllus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak się złożyło, że mój zaplanowany urlop diabli wzięli i zostałem oddelegowany na przymusowy od tego tygodnia. Myślałem, że będzie całkowicie zmarnowany ale widzę, że trochę popadało i jest mała nadzieja, że może gdzieś w Polsce dałoby radę pojeździć.

I tak moje pytanie brzmi gdzie od powiedzmy wtorku czyli 30 listopada, dałoby radę pojeździć.

Z tego co wiem wyciągi działają już w paru miejscowościach m.in. w Szczyrku.

Podejrzałem też kamerę w Małym Cichym i też wygląda to zachęcająco.

Na wyjazd wybieram się ze swoją kobietą i będzie to nasz pierwszy sezon dlatego nie mam specjalnych wymagań, ważne żeby miło spędzić czas, pojeździć i czegoś się nauczyć :D.

http://nosal.pl/en/kamera-na-zywo.html

http://www.maleciche.com/taxonomy/term/4

Pozdrawiam i liczę na jakieś sugestie, nie ukrywam, że zależy mi na czasie bo do wtorku już go dużo nie zostało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj pod Nosalem i jeszcze trochę czasu musi minąć, aby mniejsze wyciągi ruszyły. Najmniejszy tzw. Żółwik powinien ruszyć (na moje oko) może już jutro, może w poniedziałek. To krótka traska do nauki jazdy.

Poza tym najważniejsze, że zapowiadają silne opady śniegu, więc do wtorku może być znacznie lepiej na całym Podhalu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - to spokojnie możesz wyczekać do końca (śledząc wątki na forum) i na pewno coś znajdziesz. Jak na początek i pierwsze kroki, to Biały Krzyż może być dobrą propozycją. Właściciele strasznie tam się starają. Noclegi w tym terminie nie będą problemem. Jak dopada śniegu, to będziesz miał sporo alternatywnych wyciągów w pobliżu. Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście :D. Teraz tylko pytanie co wybrać, nigdy nie jeździłem więc się kompletnie nie znam. Szczyrk ruszył jako pierwszy więc może tam będą najlepiej przygotowaniu z kolei Nosal w Zakopanem też ponoć niezły do nauki. Czy może jechać jednak do Białki ?

Mętlik w głowie. Dobrze by było jakby na miejscu był jakiś instruktor bo nie ukrywam że chciałbym wykupić parę godzin lekcji, a teraz w domu staram się przymocować wiązania co nie jest takie łatwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyliście :D. Teraz tylko pytanie co wybrać, nigdy nie jeździłem więc się kompletnie nie znam. Szczyrk ruszył jako pierwszy więc może tam będą najlepiej przygotowaniu z kolei Nosal w Zakopanem też ponoć niezły do nauki. Czy może jechać jednak do Białki ?

Mętlik w głowie. Dobrze by było jakby na miejscu był jakiś instruktor bo nie ukrywam że chciałbym wykupić parę godzin lekcji, a teraz w domu staram się przymocować wiązania co nie jest takie łatwe :D

Na początek polecam Białkę Tatrzańską! :)

Będzie instruktor,będą dobrze przygotowane trasy,będą lekkie,będziecie jeździć na krzesełkach zamiast na wysłużonych orczykach,itd.-to jeden z nielicznych nowoczesnych ośrodków narciarskich w Polsce. :rolleyes:

Możecie też zajrzeć na Rusiński Wierch - na początek super!Szeroka i bardzo łatwa trasa no i bez kolejek! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny tylko pytanie czy w Białce ruszą wyciągi od wtorku bo wtedy zamierzam już zacząć. Nastawiałem się na Szczyrk ze względu na to, że już tam ruszyli aczkolwiek Białkę na początek polecali mi również znajomi ( poza tym Bukowina i baseny blisko :) ). Był ktoś może ostatnio w Białce i wie jak tam wygląda sytuacja z wyciągami/naśnieżaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 grudnia ma wystartować Golgota?

Przecież oni tam nie sypią, a zapowiadane opady nie są duże.

Oj dziś w nocy ma sypnąć konkretnie jak i cały poniedziałek. Ja sprawdzam na weatheronline.pl (Brytyjska strona). Zresztą na twojapogoda.pl też zapowiadają spore opady. Jak za jedną noc nasypie 40cm to wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle raczej nie nasypie :rolleyes:

Może 40 cm nie spadnie, ale lokalnie w górach do 35cm. Zresztą zobacz mapkę:

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/107539,nadchodza-sniezyce-oraz-tegie-mrozy

Oby się sprawdziło, ale z komentarzy wynika, że najwcześniej od 1 w nocy ma zacząć sypać, co jest jeszcze potwierdzone w newsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...