Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla początkującej dziewczny


Ambro

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zarazić moja dziewczynę miłością do narciarstwa i żeby jej w tym pomóc myślę nad zakupem dla niej nart.

1. Płeć - Kobieta

2. Wiek - 20

3. Waga - 53kg

4. Wzrost - 174cm

5. Na nartach jeżdzi od 0 sezonów

6. Jej umiejętności określam na 0

W lutym zabieram ją do Flachau i będzie to jej pierwszy sezon. Nigdy wcześniej nie jeździła dlatego na początek myślałem o nartach używanych.

Wyszukałem póki co 3 modele. Co o nich powiecie ? Jestem otwarty na inne propozycje.

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2198&id_modelu=2815

http://allegro.pl/narty-carvingowe-rossignol-passion-154cm-damskie-i1339931149.html

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=891&id_modelu=1197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny test OH !!! Ambro sam wiesz , na pewno wiesz 1. wypożyczalnia i nie da się przeskoczyć umiejętności , chyba że chcesz ją zrazić do nart więc po wypożyczalni(narty dla początkujących , potem zakup dla najwyżej średnio zaawansowanych 155-165cm ) i pozdrowienia niech ci się uda Ją zarazić - żebyś nie miał lepiej od nas:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wypożyczenie to najlepszy pomysł ale chce ją nauczyć pierwszych kroków na pobliskich stokach na pomorzu. Za każdym razem wypożyczając narty na jeden dzień a potem w Austrii na tydzień wyjdzie drożej niż kupienie zwykłych dech. Co do butów Boogie to jasna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny test OH !!! Ambro sam wiesz , na pewno wiesz 1. wypożyczalnia i nie da się przeskoczyć umiejętności , chyba że chcesz ją zrazić do nart więc po wypożyczalni(narty dla początkujących , potem zakup dla najwyżej średnio zaawansowanych 155-165cm ) i pozdrowienia niech ci się uda Ją zarazić - żebyś nie miał lepiej od nas:D:D:D

hmmm będę udawać, że nie zakumałam aluzji :P

Osobiście wolę opcję:

1. wypożyczalnia - dla początkujących, szkoda wydawać na narty, które posłużą naprawdę krótko, jeśli zarazi się ;)

2. kupno nowych dla średnio zaawansowanych - posłużą dłużej i będzie warto :)

Taką "taktykę" ja obrałam i byłam z niej zadowolona. Przy okazji przetestowałam narty różnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wypożyczenie to najlepszy pomysł ale chce ją nauczyć pierwszych kroków na pobliskich stokach na pomorzu. Za każdym razem wypożyczając narty na jeden dzień a potem w Austrii na tydzień wyjdzie drożej niż kupienie zwykłych dech. Co do butów Boogie to jasna sprawa ;)

Są wypożyczalnie, które wypożyczają na kilka dni, weekend czy tydzień i to jest bardziej opłacalne.

A w Austrii w wypożyczalni będzie miała przynajmniej okazję "zakosztować" jazdy na porządnych nartach - z tego co słyszałam tam wypożyczalnie mają zazwyczaj najnowsze modele. Nie to co u nas.

Sama nie pożyczałam, ale mąż raz tak i był zachwycony tym co dostał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sugeruje na początek wypożyczalnie. Choćby na 2-3 razy wtedy przede wszystkim będziesz mógł okreslić czy faktycznie szukać nart na umiejętności 0 czy może kupić od razu na 4 bo dziewczyna będzie szybko łapać.

Z doświadczenia wiem że niekiedy bardziej zaawansowane narty na początek mogą spowodować niechęć do tego pięknego sportu i wtedy nie będziesz już potrzebować żadnych nart.

pozdr

przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...