Narty - skionline.pl
Jump to content

przemo_narciarz

Members
 • Content Count

  1,464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

przemo_narciarz last won the day on February 20 2018

przemo_narciarz had the most liked content!

Community Reputation

1,211 Excellent

About przemo_narciarz

 • Rank
  Stara gwardia
 • Birthday 07/04/1984

Personal Information

 • Imię
  Przemek
 • Miejscowość
  z poludnia

Ski equipment

 • Narty marka
  Head i rally:)
 • Buty marka
  rosi Zenith sensor3 100
 • Gogle
  anon helix

Skills

 • Styl jazdy
  Leszczowy:)
 • Poziom umiejętności
  1
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

7,256 profile views
 1. Jak coś jeszcze 1 miejsce jest.
 2. Tak jest! Jeździmy wyjazd w czwartek lub piątek w nocy z Gliwic, na nartach dwa pełne dni, jeden nocleg i po drugim dniu na nartach wylot do PL. Wracamy ok 1am. Koszt wyjazdu narty, spanie, przejazd, jedzenie / picie 600/700zł. Ostatnio Tux czyli 700. Jak narazie plan na ostatni weekend września 2 miejsca wolne. Jest szansa na jazdę po świeżym opadzie.
 3. Super, dzięki za relację, może ktoś jest teraz? Albo będzie przez weekend? Wybieramy się 9-10.08 i mam nadzieję że będzie po czym:)
 4. Miałem podobną sytuacje w piątek jak pakowałem narty do boxa w PL😁 mina gościa z naprzeciwka bezcenna... Ach... też chodziło mi po głowie żeby narty z Cro połączyć😎, może we wrześniu. Napiszcie coś więcej o samych warunkach. Raz byłem na Moltku i też przygotowanie było perfekcyjne. Chodzą tylko trasy przy szóstce? W reszcie ośrodka krowy wypasają? W tym samym czasie byliśmy na Tuxie i było 20km tras wiosennego nartowania. Czy na Moltku są jakieś ślady TMRu?
 5. My jeździliśmy w sobotę do 16, ale uwielbiamy wiosenne narty. Jeździmy na nartach powyżej 100 pod butem, i wybieramy się jeszcze w sierpniu, październiku. Pytanie czego oczekujesz? Jak chcesz pojeździć fajnie na nartach, to będziesz zadowolony. Temperatury u góry ok 5 stopni, ale nie patrz na to, na Kitzterhorn w czerwcu jeździliśmy w bardzo wysokich temperaturach i było super. Na Tux pokrywa zmalała przez ogromny opad deszczu w sobotę wieczorem, w niedzielę odsłoniły się ogromne miejscowe placki brązowe z lodowca, ale cały czas ratraki i koparki naprawiały sytuację, magazyny śniegu są ogromne w wielu miejscach. Wydaje mi się że sytuację mają opanowaną przez serio 365dni😀 Zajebista opcja😎 nigdy nie sądziłem że sezon może trwać cały rok. Tras otwartych jest więcej niż w Szczyrku w sezonie🙄
 6. Tux ma się bardzo dobrze. W sobotę szturks i betonidło z rana do 2800m. Ogólnie wiosenne bardzo przyjemne jeżdżenie. Ratraki pracują praktycznie cały czas w różnych częściach ośrodka. Ludzi mało, od 13 jeździ praktycznie kilkanaście osób.
 7. Będziemy na Tux w ten weekend, jak znajdę chwilę napisze jak jest.
 8. Czekam na konkret z lodowca, bo w piątek ruszamy
 9. Byliśmy na Molltaler i kitzsteinhorn... Jeden weekend dwa ośrodki. Molltaler dla mnie wygrywa. Kitz. Jest kopią Chopoka... co tam jest w sezonie. Molltaler bardziej kameralny, wymagający, wyciągów mniej ale lepiej rozplanowane. Tereny free super, lecz trzeba bardziej uważać na skały i przepaście. Mieliśmy dwa dni w mega cudownym opadzie narty 110 były na granicy. Dzisiaj ponad metr świeżego mimo braku widoczności dwa super dni głównie. Molltaler lepiej przygotowany.
 10. Też trochę się obawiam pogody, ale jakoś ten sezon trzeba zakończyć:) jutro ma być nieźle, co będzie zobaczymy za 12h.
 11. Dzisiaj ok 23 z Gliwic. Ps znamy się z Chopoka, ostatnio na przeciw siebie siedzieliśmy😉
 12. Dzięki za propozycje na ten moment lecimy na molltaler. Wszędzie sypie a tam wychodzi najtaniej. Jak coś mamy jedno albo dwa miejsca, koszt całego wyjazdu ok 500zl na osobę, transport skipass nocleg.
 13. Jak coś jest chyba miejsce w aucie. Start Gliwice.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...