Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Problem z wyborem nart


warczykiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Na wstępie chcę napisać, że to miejsce to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego kto interesuje się tematem, stąd podziękowania dla wszystkich którzy wkładają serce, w rozwój i działanie tego zacnego forum. Ale do rzeczy...

Moją przygodę z nartami rozpocząłem w ostatnim sezonie, na początek buty i narty z wypożyczalni. Trochę bólu, niewygody, upadków, więc chciałem dowiedzieć się co jest nie tak. Tak trafiłem tutaj...

Teoretycznie uświadomiony wybrałem się po własne buty. Uznałem że Nordica ONE 65 będą dla mnie optymalne i takie zakupiłem.

Teraz nadszedł czas na zakup nart i tu pojawia się problem, ponieważ każdy zachwala swoje narty, producenci zachwalają nowe systemy i ulepszenia, a sprzedawcy chcą rzecz jasna zarobić.Dlatego proszę Was o pomoc.

Ostatnie dwa razy wypożyczałem narty Dynastar contact 08 i całkiem dobrze mi się jeździło. Chciałbym narty które umożliwią mi dalszy rozwój i których nie będę musiał szybko wymieniać kiedy już nabiorę wprawy.

Serdecznie dziękuję

1. Płeć M

2. Wiek 28

3. Waga 95

4. Wzrost 175

5. Na nartach jeżdżę od 1 sezonów, ( raz w tygodniu)

6. Moje umiejętności określam na 5

7. Moje buty to Nordica ONE 65

8. Teraz jeżdżę na nartach/model Dynastar contact 08

9. Preferuję styl jazdy: jeszcze niesprecyzowany, skrętem carvingowym, raczej dynamicznie.

10. Upatrzyłem sobie narty :Rossignol Alias/ Elan eflex 6

11. Mój budżet na narty to około - 1000zł

Edytowane przez warczykiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nadszedł czas na zakup nart i tu pojawia się problem, ponieważ każdy zachwala swoje narty, producenci zachwalają nowe systemy i ulepszeniał

Ja odpowiem Ci tak, narty różnych producentów z tej samej grupy są bardzo porównywalne. Jak powiedział mi kiedyś Franz Klammer, każdy powinien jeździć na nartach, które lubi (miał na myśli markę).

Jeżeli narty, na których już jeździłeś spasowały Ci, to nie wywarzaj otwartych drzwi. Narta, o której piszesz Dynastar Contact 8, będzie dla Ciebie jak najbardziej odpowiednia do doskonalenia techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...