Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

co za Elan Whisper 4.0


triad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - prosze o pomoc bo dotychczasowe moje nartki Elan Whisper 4.0 się kończą i nie dotrwają do końca sezonu. Nauczyłem się na nich jeżdzić i poszukuję coś nowszego po podobnej chareakterystyce i długości 170 cm - mieszkam w regionie gdzie o sklep z nartami trudno a kupić coś w ciemno to jak gra w lotto. Poradzcie na co zwrócić uwagę i o co popytać w wypożyczalniach. Wzrost - 182, waga - 75, umiejętności - 7 minus, But rossignol salto. Dzięki za odpowiedzi. Jan

Edytowane przez triad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

właśnie o tej

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=k...&id_modelu=372

na nartach od 3 lat - dość intensywnie - 2 - 3 razy w tygodniu na stoku łatwym i 3-4 wyjazdy na inne stoki (Laworta, itp.)

WIek 38 lat

jeździłem na nartach jako dzieciak, później przerwa

Lubię szybkie skręty i jak narta "bez większego wysilku wie co chcę zrobić", Jeżdziłem np. na blizzardach syna i już nie to narta wolniej wchodzila w zakręt i wymagała większej siły

Moje odczucia z jazdy na elanach. Wszystko ok. w zakręcie krótkim i dłuższym - ale w szbszej jeździe po prostej to zaczyna myszkować może miałem je za krótkie (160) ale nowe nartki byłoby dobrze gdyby były tochę mniej narowiste przy większej szybkości.

WIem że to temat rzeka i ciężko będzie coś wskazać ale może przynajmniej

będę miał zawężone pole poszukiwań.

A i nie koniecznie musi to być top model z najnowszych kolekcji.

(nie chciałbym jednak kupować starszych nat niż 2 sezonowe)

Pozdr.

Jan CIesielski

Edytowane przez triad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIększośc czasu jeżdżę po przygotowanych trasach (nieprzygotowanych w najbliższej okolicy brak a i przygotowanych mało - więc nie biorę ich pod uwagę), większość średnim i krótkim skrętem nie przepadam za pogonią na kreskę w dól stoku, długi skręt to 20% mojej całej jazdy. Bardziej pasuje mi bardziej jazda na krawędzi niż leniwe dostojne zjazdy. Aczkolwiek tak też od przypadku do przypadku zdarza mi się pojechać.

Edytowane przez triad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - Panowie moment - nie strzelajmy z armaty do wróbli - na nowe nartki mogę wydać max 1200 zł mowię o nowych i wiem że najnowych trędów w tej cenie nie kupię - dlatego pisałem kilka postów niżej że nie musi być to top model z najnowszej kolekcji - może być dobra używka nie starsza np niż 2-3 sezony - chociaż właściwie jak coś jest dobre to nie łatwo o używkę po 2-3 sezonach. Pozdr.Jan C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zasadnicza różnica pomiędzy nimi

Zasadnicza,to chyba ta;)

WaveFlexTM - technologia łącząca wysokie parametry sztywności wzdłużnej i poprzecznej narty. Charakterystyczny, falisty profil narty skonstruowanej w tej technologii zapewnia płynne ugięcie na całej długości i równocześnie bardzo mocne trzymanie krawędzi.

Obydwie narty dla średnozaawansowanych narciarzy,szukaj wyższych modeli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...