Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzęt prezydenta Komorowskiego


rybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Uffff a niech on tam sobie jeździ gdzie chce, to wolny kraj... :rolleyes:

dobrze ze Wisłe promuje:)

Trzeba jednak pamietać ze najpierw jest snieg a poźniej woda;) a woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku:eek: podobno idzie ocieplenie:eek::eek: chwilowe... ostatnio przy chwilowym ociepleniu duzo zeszło tego puchu...oj nie dobrze, by było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Trzeba jednak pamietać ze najpierw jest snieg a poźniej woda;) a woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku:eek: podobno idzie ocieplenie:eek::eek: chwilowe... ostatnio przy chwilowym ociepleniu duzo zeszło tego puchu...oj nie dobrze, by było ;)

Tylko czekać,aż eko-hajso-lodzy dowalą się do tego,że przez nadmierne naśnieżanie mamy wyższy stan wody w rzekach... :eek:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyższy stan wody w rzekach... :eek:;)

u mnie za płotem miasto regulowało rzeke po majowych wyczynach powodziowych, jak się jakis ekolog dowali do nasniezania stoków to zbierałam dowody, jak to moją rzekę okradano latem ;) tak mnie to zirytowało ze sie tym z ekologami podzilę, uprzednio zapytawszy gdzie wtedy byli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie za płotem miasto regulowało rzeke po majowych wyczynach powodziowych, jak się jakis ekolog dowali do nasniezania stoków to zbierałam dowody, jak to moją rzekę okradano latem ;) tak mnie to zirytowało ze sie tym z ekologami podzilę, uprzednio zapytawszy gdzie wtedy byli ;)

Jak to gdzie?Na konferencji klimatycznej... Były krewetki,wóda,full mięcha i innego "ekologicznego" żarcia,którego połowę wyp... do zlewu. ;):P

A gdzie wtedy byli?W niebie... na Marsie... gdzieś w kosmosie,w czasoprzestrzeni... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie?Na konferencji klimatycznej... Były krewetki,wóda,full mięcha i innego "ekologicznego" żarcia,którego połowę wyp... do zlewu. ;):P

A gdzie wtedy byli?W niebie... na Marsie... gdzieś w kosmosie,w czasoprzestrzeni... ;):D

hmmm, myslisz ? ze ekolodzy żyga.... na widok sprzetu Prezydenta? :D:D:D

moze nie żyg... ale czatuja na te armatki na stokach...w końcu idzie odwilż:(

no tak krewetki teraz ostatnio kg za 39.99;) mozna nimi żyg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, myslisz ? ze ekolodzy żyga.... na widok sprzetu Prezydenta? :D:D

moze nie żyg... ale czatuja na te armatki na stokach...w końcu idzie odwilż:(

no tak krewetki teraz ostatnio kg za 39.99;) mozna nimi żyg...

:D o kur...

I to dalej niż las widzą... :P Przeca stać ich na taką rozrzutność... :D

Nie sprzęt prezydenta,a napoje gospodarzy tak wpływają... ;):P

Rzyg... nie wskazane,bo pomogą odwilży... :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D o kur...

I to dalej niż las widzą... :P Przeca stać ich na taką rozrzutność... :D

Nie sprzęt prezydenta,a napoje gospodarzy tak wpływają... ;):P

Rzyg... nie wskazane,bo pomogą odwilży... :eek:

rany boskie to co oni tak tam pija ?????????/ mocne fullll ???

co by to nie bylo szkoda;( tak marnotrawić. Nie jeden głodny chodzi po padole.

Napoje gospodarzy ? oby tam z tych stoków w Wiśle nie splynęły:eek:

razem z nimi:eek::eek: mogłoby dojśc do wielkiej tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany boskie to co oni tak tam pija ?????????/ mocne fullll ???

co by to nie bylo szkoda;( tak marnotrawić. Nie jeden głodny chodzi po padole.

Napoje gospodarzy ? oby tam z tych stoków w Wiśle nie splynęły:eek:

razem z nimi:eek::eek: mogłoby dojśc do wielkiej tragedi

Mocny full to ja piję... :P:D

Tak poważniej,to stoki nie spłyną,zapowiadana odwilż to tylko na chwilkę i tylko "0" stopni. :rolleyes: Ponoć ma ostro sypać,więc jest szansa żeby ruszyć do SzCyrku lub Wisły.... :rolleyes: Miałem dziś szusować,ale przeludnienie i brak warunków przeważyły - naprawa sprzętu kosztuję. :o

Najlepiej szusować po lutym,zaraz po feriach,wtedy jest zawsze dobrze... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...