Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Powazny problem z narta - Fischer RC4 WORLDCUP SC


ski-addicted

Rekomendowane odpowiedzi

Moj znajomy kupil niedawno powyzsza nartke i po jednym dniu jazdy na nich okazalo sie ze w gornej czesci narty slizg odchodzi od krawedzi twarzac wybrzuszenie... Narta byla uzywana przez jeden wieczor, kupiona przed jakims tygodniem... Przed szusowaniem zostala oddana do smarowania na goraco... Az wierzyc mi sie nie chce ze zrabali mu deche w serwisie( tzn. za bardzo przygrzali zelazkiem)...

Co o tym sadzicie??

Jest jakies wyjscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazny problem z narta - Fischer RC4 WORLDCUP SC

Z tego co wiem to byl to sprawdzony serwis... Na prawde dobry... Daje tam ja rowniez swoje narty i nie moge narzekac na prace serwisantow...

Moze jakas tzw. wada ukryta w narcie... Czy takie rzeczy moga sie zdazyc??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazny problem z narta - Fischer RC4 WORLDCUP SC

Miałem w ficherach juz cos takiego i teraz potwierdzaja sie moje przypuszczenia ze chłopaki maja problemy z jakością dlatego zrezygnowałem z tej marki. Udowodnienie winy czy producentowi czy serwisowi bedzie w tym przypadku bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powazny problem z narta - Fischer RC4 WORLDCUP SC

Najprawdopodbniej kolesie w serwisie za długo przytrzymali żelazko do zoli i ta wybrzuszyła. Potem pewnie dobili młotkiem żeby nie było widać, ale podczas jazdy to oczywiście znowu wyszło. Ja bym poszedł do serwisu i im pokazał tą narte - bo akurat to można łatwo stwierdzić czy zola została wybrzuszona przez za wysoką temperature przy są ślady uszkodzenia mechanicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...