Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart


tadeusz13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zainteresowany zakupem nart lecz mam małe doświadczenie a przede wszystkim na żadnych z modeli o których myślę nie jeździłem. Mam nadzieję że ktoś z was dam mi dobrą radę. Jestem męszczyzną 182 wzrostu 105 kg wagi jeżdżę dobrze i lubię szybko pojeździć raczej dłuższymi skrętami. Rozważam zakup Fischer SUPER RACE SC 2011 + oryginalne wiązania RC4 Z11 lub VOLKL RACETIGER SC + wiązania IPT 11, VOLKL RACETIGER SL + wiązania IPT 11. Czekam na wasze opinie lub może jakiś inny godny polecenia model.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem nart lecz mam małe doświadczenie a przede wszystkim na żadnych z modeli o których myślę nie jeździłem. Mam nadzieję że ktoś z was dam mi dobrą radę. Jestem męszczyzną 182 wzrostu 105 kg wagi jeżdżę dobrze i lubię szybko pojeździć raczej dłuższymi skrętami. Rozważam zakup Fischer SUPER RACE SC 2011 + oryginalne wiązania RC4 Z11 lub VOLKL RACETIGER SC + wiązania IPT 11, VOLKL RACETIGER SL + wiązania IPT 11. Czekam na wasze opinie lub może jakiś inny godny polecenia model.

Pozdrawiam

jak chcesz jeździć dłuższym skrętem to dlaczego chcesz kupić slalomki :( poszukaj tych samych nart rc albo gs albo czegos innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale jak widzisz są tam narty RC Fischery

RC4 w nazwie to typ narty - jej rodzj określają dopiero kolejne literki i tu masz SL lub SC to narty slalomowe do krótkiego skrętu, nimi długim źle się jeździ ale jak masz opis RC4 RC to jest to tzw Race Carver czyli łagodniejsza forma narty gigantowej - sprzęt do jazdy szybkiej długim skrętem, jak są jeszcze literki WC to znaczy, że to najwyższy model sklepowy (najtwardszy, najsztywniejszy, najbardziej wymagający). Narty, które wymieniasz się nie nadadzą, chyna że Fischera dookreślisz jako RC4 Race RC. No albo całkiem inne narty topowe z grupu croos lub allround - wybór ogromny, zależy gdzie i po czym jeździsz i jakie masz oczekiwania od sprzętu bo piszesz dosyć lakonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie miałem napisać to co mihumor:) bo też tam widzę wymienione same slalomki hehe..

spróbuje nam jeszcze powiedzieć jakie są Twoje umijętności w skali forum od 1 do 10 i coś poradzimy:) jest masę nart do dłuższych skrętów, race carvery, sklepowe gigantki, crossy.. do wybory do koloru:) napisz też gdzie jeździsz najczęściej, czy zagranica gdzie trasy są raczej przygotowane czy np polska gdzie różnie bywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, jeśli chodzi o moje umiejętności to 7, jeżdżę najczęściej za granicą na przygotowanych stokach no czasami u nas w kraju, lubię szybką jazdę lecz szukam nart nie wyczynowych lecz raczej do jazdy na luzie nie za twardych kolana już nie są takie młode, jak możećie to podajcie modele nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...