Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Tańszy sprzęt?


mglum

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytanie takie mam - czy sklepy firmowe wyprzedają już nowy sprzęt z sezonu 03/04? Jeśli tak to ile maksymalnie można urwac z ceny wyjsciowej? Interesują mnie konkretnie nartki RC4 Race SC i buty do kompletu, najchętniej w Warszawie (mam najbliżej).

sanx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy sprzęt?

Chyba już się zaczęło. Ja poluję na to samo co ty. W poznańkim ski-team`ie z fischerów zostały tylko któreś sceneo. Ale np jest atomic sl 9 za 1200 a to nartka chyba na poziomie rc4 race sc :))...............jakbyś gdzieś namierzył tańsze fischery to daj znać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszy sprzęt?

Sl 9 to naprawde swietna narta i nic nie ujmujac Twoim umiejetnosciom watpie czy poczul bys roznice :-)

Wedlug mnie Sl 9 nawet lepiej i szybciej "wchodzi" w skret, tzn. inicjuje go, niz Fisher do ktorego prowadzenia potrzebna jest znacznie wieksza sila.

Ja po Sl 9 na Fisherkach mialem poczatkowe wrazenie ze sa "tepe".

Jak chcesz to mam do zaoferowania nowe (w folii) Sl9 + wiazanie 310 za 1600 (w maxsie 1950).

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...