Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lech/Zuers;Serfaus-Fiss-Ladis;Dolomity


lukaszja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie odnośnie kwater. 7 dorosłych osób+2 maluszków. 12-19.III.2011,

Najchętniej Lech/Zuers, jak to się nie da - Serfaus-Fiss-Ladis a jak i tu się nie da - Dolomity.

Byłem w kilkudziesięciu miejscówkach ale w tych lokalizacjach nie znam namiarów na kwatery-pomóżcie proszę! Co ważne - cena, jeszcze raz cena oraz odległość od Wrocławia (z uwagi na moje maluchy). Co mi się marzy? Apartamenty w bardzo umiarkowanej cenie z placem zabaw gdzieś nieopodal, możliwie nie przy ruchliwej ulicy. Spokojnie możemy dojeżdżać kilka/kilkanaście kilometrów do stoków. No i trasy biegowe - wymagane (choćby parę kilometrów!).

Będę wdzięczny za wszystkie informacje, pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie kwater. 7 dorosłych osób+2 maluszków. 12-19.III.2011,

Najchętniej Lech/Zuers, jak to się nie da - Serfaus-Fiss-Ladis a jak i tu się nie da - Dolomity.

Byłem w kilkudziesięciu miejscówkach ale w tych lokalizacjach nie znam namiarów na kwatery-pomóżcie proszę! Co ważne - cena, jeszcze raz cena oraz odległość od Wrocławia (z uwagi na moje maluchy). Co mi się marzy? Apartamenty w bardzo umiarkowanej cenie z placem zabaw gdzieś nieopodal, możliwie nie przy ruchliwej ulicy. Spokojnie możemy dojeżdżać kilka/kilkanaście kilometrów do stoków. No i trasy biegowe - wymagane (choćby parę kilometrów!).

Będę wdzięczny za wszystkie informacje, pozdrawiam, Łukasz

Łukasz,

Serfaus-Fiss-Ladis i Co ważne - cena, jeszcze raz cena - to chyba nie da się połączyć. SFL do górna półka: jakościowo i cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz,

Serfaus-Fiss-Ladis i Co ważne - cena, jeszcze raz cena - to chyba nie da się połączyć. SFL do górna półka: jakościowo i cenowo.

A okolica? Kilka/kilkanaście kilometrów mogę dojeżdżać! Prutz? Fendels?

Ewentualnie Lech/Zuers (wiem, jeszcze drożej:() Stuben? Klosterle, Zug?

A jakieś fajne miejsce w miejscowości Moena w Dolomitach?

Help...

Edytowane przez lukaszja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpe di Siusi/ Val Gardena. Domek a w nim apartament mały i duży, razem na 9 osób płacimy 900 euro co daje ze skipasem około 1350 zł na łebka w ostatnim tygodniu lutego. Skipas Dsuperski więc może być taniej na samą Alpe di Siusi/Val Gardenę.

Namiary na gościa.

http://holiday-home24.com/

Waldemar Traczyk

0049-151-5185-4664

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Alpe di Siusi/ Val Gardena. Domek a w nim apartament mały i duży, razem na 9 osób płacimy 900 euro co daje ze skipasem około 1350 zł na łebka w ostatnim tygodniu lutego. Skipas Dsuperski więc może być taniej na samą Alpe di Siusi/Val Gardenę.

Namiary na gościa.

http://holiday-home24.com/

Waldemar Traczyk

0049-151-5185-4664

Odkopuję stary temat, może ktoś korzystał z ofert tego biura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...