Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd na słowacje


diablo228

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy :) Jestem z Rybnika i muszę jechać na słowacje a dokładniej do miejscowości Levice i mam pytanie któredy najlepiej jechać - czy tak - Rybnik - Cieszyn - Frydek Mistek - i mykać na autostrade d1 aż do miejscowości Nitra i potem zwykłą drogą do Levice czy opcja druga Rybnik- cieszyn - Żilina -aż do levic ale to drogi zwykłe potem tylko kawałek autostrady chyba tam jest, jak myślicie któredy jechać mnie się wydaję że lepiej na tą d1 choć dalej to szybciej można jechać i mniej problemów z policją słowacką:P

i drugie pytanie mam : od cieszyna obowiązuje droga płatna do Frydek mistek i trzeba wykupić winete - gdzie ją przykleić na szybie i gdzie ten numer mam wpisać?

- słowacja - jak kupie winete na słowackie drogi obowiązuje ta opłata na wszystkie drogi czy trzeba jeszcze inne dokupić? oraz gdzie ją przykleić oraz czy trzeba numer wpisac na niej jak w czechach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tę trasę niemal na pamięć.Nie do samych Levic ale do Zvolenia i dalej do Budapesztu.

Zawsze kiedy jadę do Budapestu jadę taką trasą:Cieszyn,Cadca,Zilina[11],(tam kieruj się na Poprad)[18]...Martin i tu uważaj już nie na Poprad tylko na Banska-Bistrica [65]....miniesz bokiem Martin i dalej Turcanske Teplice tuż za nimi przed wsią Horna Stubna odbijesz w prawo na Kremnice (nie w lewo na Banską Bistrice).

Z Kremnicy zjedziesz do skrzyżowania które chyba dalej jest w przebudowie i skierujesz się na Ziar nad Hronom i dalej w kierunku Levic [R1] i [76]

Nie ma tam nadmiernego ruchu i nie spotkałem się tam z jakimś szykanowaniem czy urządzaniem polowań przez słowacką Policję.Jednak widać kontrolę prędkości nie raz,warto więc się pilnować.

Można autostradą do Trnavy i R1 do Nitry ale to niemal 100km dalej.

Czeskiej winietki nie musisz kupować.

Słowacką niestety tak,obojętnie którą opcję trasy wybierzesz.

Gdzie nakleić i co wypełnić jest napisane i narysowane na winietce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...