Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd na narty


Kndz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem chciałbym zorganizować wyjazd na narty. Wcześniej jeździłem na krótkich stokach max 500m. Chciałbym Was zapytać czy możecie coś polecić??

Przeglądając forum jest ogromnie dużo możliwości, jednak jako początkujący nie wiem na co zwrócić szczególna uwagę. Jestem studentem chciałbym wybrać sie na ok 5 dni, cena tak do tysiąca. Liczba osob ok 6. Jeżeli mielibyście chwile czasu napiszcie jakies propozycje:)

Z gory dzieki, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem chciałbym zorganizować wyjazd na narty. Wcześniej jeździłem na krótkich stokach max 500m. Chciałbym Was zapytać czy możecie coś polecić??

Przeglądając forum jest ogromnie dużo możliwości, jednak jako początkujący nie wiem na co zwrócić szczególna uwagę. Jestem studentem chciałbym wybrać sie na ok 5 dni, cena tak do tysiąca. Liczba osob ok 6. Jeżeli mielibyście chwile czasu napiszcie jakies propozycje:)

Z gory dzieki, pozdrawiam!!

a gdzie jest Michów?:rolleyes:to istotne...i czym chcesz jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JPomyślałem o Wierchomli,miałbyś kilkadziesiąt kilometrów bliżej.

Nie byłem tam już kilka lat,ale kiedyś ceny prywatnych kwater były bardzo przystępne nawet dla studenckiego budżetu.

Po inwestycjach z przed 2 lat można zamieszkać w Muszynie i śmigać na stokach Wierchomli. Baza noclegowa jest większa więc może być łatwiej cokolwiek znaleźć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Chciałbym pojechac tak miedzy 7 a 17 lutego. no mysle ze na taki szybki wyjazd w sensie 4-5 dni bo tyle mam czasu niestety;/ kwota do 1000 powinna byc spoko zwłacza ze jedzenie i picie bedziemy mieli;p

Jesli chodzi o Zywiec jest wiele miejsc, gdzie mozna zatrzymac się i korzystać czy to Pilsko w Korbielowie, czy Skrzyczne w Szczyrku.

ale jesli masz 436 km do pokonania, przy obecnych warunkach na drodze to pewnie pojedziesz 5-6 godzin, oby nie więcej...zatem szkoda czasu na siedzenie w aucie .

więc i ja bym była za tym miejscem http://www.wierchomla.com.pl/

a kwatere moze stąd?

http://ibed.pl/kwatery,narty,muszyna,1.html

http://www.eholiday.pl/tanio-powroznik-34095.html

Powroźnik tez rzut beretem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za zainteresowanie:) widze ze wiekszosc jest za Wierchomlą, sprawdze mam jeszcze troche czasu. Co prawda tam tez mam prawie 400km, ale mysle ze bedzie i tak szybciej:) . Macie jeszcze jakies sugestie i porady piszcie, dla poczatkujacego czyli mnie na pewno sie przydadzą.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...