Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak to jest z tym filmem Pover speed drive


SHAR_PEI

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie przydałby mi sie ten film. I teraz niewiem poniewaz pisze ze DVD jest dostepny a na dole napis czerwony nakład wyczerpany.

Nie wiecie czy dostane gdzies ten filmik i jeszcze tą nowa ksiązeczke pana Kazimierza Szczesnego "NA KRAWĘDZI".

Pozd Adam

P.S A zapomniałem napisac ze najlepiej zeby to było na Śląsku albo w okolicach jakis adres ksiegarni albo empiku cokolwiek,

Z góry dzieki za wszelkie inforamacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym filmem Pover speed drive

A ja kupilem i nie zaluje bo wiedzialem czego sie spodziewac. Ale powiem Ci... Lepiej znajdz sobie jakiegos _dobrego_ instruktora (jest paru zareczam Ci) i daj se spokoj z ksiazkami ktore nawet jesli sa dobre to nie naucza Cie jezdzic na nartach (to tylko teoria - co najmniej tyle madrych rzeczy znajdziesz w necie!!!). Ni epodoba mi sie ta ksiazka... tak BTW.

pozdrawiam, Maciek Bolanowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym filmem Pover speed drive

A ja kupilem i nie zaluje bo wiedzialem czego sie spodziewac. Ale powiem Ci... Lepiej znajdz sobie jakiegos _dobrego_ instruktora (jest paru zareczam Ci) i daj se spokoj z ksiazkami ktore nawet jesli sa dobre to nie naucza Cie jezdzic na nartach (to tylko teoria - co najmniej tyle madrych rzeczy znajdziesz w necie!!!). Ni epodoba mi sie ta ksiazka... tak BTW.

pozdrawiam, Maciek Bolanowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...