Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

atomic 9.10


madMisiek

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko !!! jest do sprzedania nartka atomic 9.10. Czy ktos miał do czynienia z ta narta . jesli tak to napisz co nie co o tej narcie, jak sie zachowuje w czasie szybkiej jezdzie na krawedzi i takie tam podobne. Czy 800 zł za ta narte to duzo podkreslajac ze nartka ma zapiecia atomica na podwojnej plycie i jet uzywana ale stan slizgu jest bardzo dobry. Z góry dzieki za odp. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomic 9.10

IMHO warto kupić. To jest funcarver bardzo przyjazny dla użytkownika. Dość miękka narta, kupiłem takie żonie, ale sam też czasem się na nie przesiadam.

Ładnie skręcają, nie ma z nimi problemów. Nie są to bardzo twarde narty, ale na lodzie krawędź trzyma. Dla "zawodników" będzie za miękka, dla dla amatora w sam raz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

atomic 9.10

uwazam, ze nartka jest juz troche stara. Nie chodzi o budowe, ale o stopien zuzycia.

Narta ma juz min. 4 lata, bo chyba w sezonie 2000/2001 zaprzestyali jej produkcji, wiec nowka byc nie moze.

Polecam wiele innych nowszych modeli.

No, ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomic 9.10

Jezdzi na niej obecnie moj brat(na 150 cm), jest dosc zadowolony, narta nadaje sie do doskonalenia jazdy fun, slalomu, pzry wyzszych predkosciach jest troszke nerwowa, czy 800 zl to duzo? Brat dal 700 za deski w bdb stanie, potarguj sie troche. Aha i jeszcze co do wieku tej nartki- sa dwa modele rozniace sie kolorystyka, starszy jest czarno- pomaranczowy, a nowszy- szaro-bordowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...