Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Na biegówkach z alpejskiego stoku


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

ZAKŁAD O MIANO NAJLEPSZEGO NARCIARZA SZWECJI

Szwedzki narciarz biegowy i specjalista od sprintu Emil Jonsson zamierza w kwietniu pokonać trasę zjazdu alpejskiego na nartach ... biegowych. Przyczyną tej decyzji jest zakład o miano najlepszego narciarza kraju.

Jonsson założył się z alpejczykiem Hansem Olssonem, że jest od niego lepszy.

30 marca podczas tradycyjnych masowych zawodów narciarskich Skutskjutet w Are, kończących sezon zimowy w Szwecji, obaj zawodnicy najpierw pokonają trasę zjazdu długości 2,7 kilometra na nartach biegowych, a następnie trasę sprintu biegowego na nartach zjazdowych.

- Jestem pewien, że wygram, ponieważ jestem bardziej wszechstronny - oświadczył Jonsson.

Źródło: TVN24.

--------------------------------------------------------------------------

Ciekawe, ciekawe kto wygra - Alpejczyk, czy biegacz? Osobiście stawiam na biegacza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKŁAD O MIANO NAJLEPSZEGO NARCIARZA SZWECJI

Szwedzki narciarz biegowy i specjalista od sprintu Emil Jonsson zamierza w kwietniu pokonać trasę zjazdu alpejskiego na nartach ... biegowych. Przyczyną tej decyzji jest zakład o miano najlepszego narciarza kraju.

Jonsson założył się z alpejczykiem Hansem Olssonem, że jest od niego lepszy.

30 marca podczas tradycyjnych masowych zawodów narciarskich Skutskjutet w Are, kończących sezon zimowy w Szwecji, obaj zawodnicy najpierw pokonają trasę zjazdu długości 2,7 kilometra na nartach biegowych, a następnie trasę sprintu biegowego na nartach zjazdowych.

- Jestem pewien, że wygram, ponieważ jestem bardziej wszechstronny - oświadczył Jonsson.

Źródło: TVN24.

--------------------------------------------------------------------------

Ciekawe, ciekawe kto wygra - Alpejczyk, czy biegacz? Osobiście stawiam na biegacza.

Stawiam 100:1 na Jonssona :) że Olsson nawet w zjeździe przegra .

No chyba że Olsson poćwiczy zjazd na biegówkach a raczej szybkie wstawanie :D

Ten zakład do przykład tzw. " pozytywnego zakręcenia " . Popieram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...