Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

spodnie Rossignol


Rekomendowane odpowiedzi

skoro jakość mierna to dlaczego kupiłeś quiksilvera jak to ten sam producent ?

Quiksilver nie jest właścicielem Rossignola już od 2008 roku . Tak więc nie sugeruj że to Rossignol jest cytuję :właścicielem takich marek jak Quiksilver czy ROXY .

Ale nie o tym chciałem pisać :

Ghost ja nic do Twoich spodni nie mam . Cena niska , kolor super , marka dobra .

Sorki jak pomyślałeś że coś komuś sugeruję . OFERTA TWOICH SPODNI JEST DOBRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek. Do Pro/Agresorów 9+ chyba nie będą pasować.;)

hmm iście profesjonalne podejście do wyboru sprzętu - żeby pasowało pod kolor :D myślałem że tylko dziewczyny tak robią

moim zdaniem, jezeli juz o tym mowa to ostatnie co bym zrobił to dobrał wszystko żeby grało pod kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm iście profesjonalne podejście do wyboru sprzętu - żeby pasowało pod kolor :D myślałem że tylko dziewczyny tak robią

moim zdaniem, jezeli juz o tym mowa to ostatnie co bym zrobił to dobrał wszystko żeby grało pod kolor

Też tak czynie, gdyż dalej jeżdzę w b. praktycznej kurtce z przed paru lat, a to co napisałem to był żart, skutkiem pewnej wypowiedzi kol. Rossignola.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode

A ja kupując ubrania najpierw patrzę na funkcjonalność, krój i firmę ( nie chodzi o lans, raczej o zaufanie do pewnych marek) i na sam koniec spośród dostępnych kolorów wybieram ten najlepiej pasujący ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupując ubrania najpierw patrzę na funkcjonalność, krój i firmę ( nie chodzi o lans, raczej o zaufanie do pewnych marek) i na sam koniec spośród dostępnych kolorów wybieram ten najlepiej pasujący ;)

Dokładnie . Tylko ja najpierw patrzę na cenę .

Wybieram tylko i wyłącznie modele z Goretex lub najwyższe modele danego producenta. Przeważnie komplet ze spodniami .

Ufam tylko tkaninie gore-tex wszelkie inne tkaniny to tylko więcej lub mniej udane substytuty.

W dziedzinie mody narciarskiej możemy podyskutować bo to mój konik :D

Marku czarne spodnie pasują do każdych nart . Membrany nie znam dlatego się nie wypowiem .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gore-tex fajny jest, mam ciuchy z gore do outdoru czy wspinania ale moim zdaniem w ciuchach narciarskich jest on średnio niepotrzebny i tylko podbija cenę. Dotyczy to zwłaszcza spodni. Nie bardzo też rozumiem jak membrana typu gore-tex może dobrze działać w ocieplanych ciuchach. Moim zdaniem to czysty marketing i dobrze wypromowana marka tego znakomitego materiału, zresztą wielu topowych producentów nie używa go nawet w swoich najwyższych modelach stosując własne membrany, może i gorsze, może porównywalne, jak dla mnie to nie ma znaczenia, w ulewnym deszczu nie jeżdżę, jak jest ciepło to stosuję soft shell albo kurtkę nieocieplaną - wtedy z gore-texem właśnie i nie bardzo rozumiem po co mi takie parametry jak podają na metkach (25/30 tys itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gore-tex fajny jest, mam ciuchy z gore do outdoru czy wspinania ale moim zdaniem w ciuchach narciarskich jest on średnio niepotrzebny i tylko podbija cenę. Dotyczy to zwłaszcza spodni. Nie bardzo też rozumiem jak membrana typu gore-tex może dobrze działać w ocieplanych ciuchach. Moim zdaniem to czysty marketing i dobrze wypromowana marka tego znakomitego materiału, zresztą wielu topowych producentów nie używa go nawet w swoich najwyższych modelach stosując własne membrany, może i gorsze, może porównywalne, jak dla mnie to nie ma znaczenia, w ulewnym deszczu nie jeżdżę, jak jest ciepło to stosuję soft shell albo kurtkę nieocieplaną - wtedy z gore-texem właśnie i nie bardzo rozumiem po co mi takie parametry jak podają na metkach (25/30 tys itp)

Już odpowiadam koledze .

Wielu topowych producentów go nie używa bo za patent trzeba zapłacić .

Dzisiaj cena gore-tex z najlepszych firm to 600-800 zł .

Proszę to porównać do odzieży innych topowych co używają 2 razy gorszej membramy darmatex.

Spodnie absolutnie muszą być z gore-texu nawet te ocieplane . Nie wszystkie są ocieplane .

Jadąc 100 km/h z góry to tak jakby wiał wiatr 10 w skali B . Zaręczam że stawy będą wdzięczne koledze za takie opatulenie .

Gore-tex nie podaje żadnych parametrów na metce .Jak tam są to jest to podróbka .

Najnowszy trend kurtek to gore-tex bez żadnego ocieplania .

Do pieszych wycieczek i żeglarstwa to tylko jako kurka przeciwdeszczowa .

Do biegania się nie nadaje bo za wolno odprowadza wilgoć .

Kurtki soft schell też mogą być z tkaniny Gore-tex .

Tkanina ma dożywotnią gwarancję i jest praktycznie niezniszczalna .

Mam nadzieję że się na coś przydałem .

Uff . ale się rozpisałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...