Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dostalem mandat 30 E na stokach Cortiny


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W sobote wrocilem ze slonecznej Cortiny, natomiast w piatek dostalem tam mandat od policjantow!! Jechalem na pustej czarnej trasie skretem gigantowym, a na dole zlapal mnie policjant i sie mnie pyta czy mam id, a potem skad jestem... Powiedzialem, ze z Polski, a ten nadał przez radio "naturalmente polacco" - sa bezczelni jak dla mnie (HWDP):) Potem mowili mi, ze nie widze co sie dzieje na trasie i wystawili mi mandat za zbyt szybko jazde, niedostosowanie predkosci do warunkow na trasie i za stwarzanie niebiezpieczenstwa wobec innych uzytkownikow tras (nikogo nie bylow poblizu!!). Wszystko oczywiscie w duzym skrocie:) Tak wiec prosze wiecej do Cortiny nie jezdzic:) Stoki sa fajne, ale sa na nich policjanci, poza tym w miescie nie ma zadnej dyskoteki, a po deptaku przechadzaja sie glownie dziadki w futrach z norek, jednym slowem duzo burakow i bufonow - tak to mniej wiecej wyglada:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem mandat 30 E na stokach Cortiny

Lacze sie w pelni... Wlochy nigdy w zyciu !!! Jesli ktos potrafi sobie "radzic" na nartach i chce pojezdzic z usmiechem od ucha do ucha (wtajemniczeni wiedza co to znaczy...), to polecam Francje, np trzy dolinki. Satysfakcja gwarantowana i ...otwarte buzki szuserow na stoku na Twoj widok... O pilicjantach zapomnijce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem mandat 30 E na stokach Cortiny

policjant to policjant. Ciul jest i koniec. Bez wzgledu na to jakiego kraju mundur nosi.

Cyt:

Typowo wloska niegoscinnosc wynikajaca ze zlosciwosci tego najbardziej kretynskiego narodu na swiecie

Czy ty w ogole wiesz co ty wygadujesz???

Pojedz do Szczyrku to tam zobaczyscz super goscinnosc najmadrzejszego narodu w calej galaktyce!!!

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...