Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Europy FIS w slalomie kobiet na Harendzie.


Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Europy FIS w slalomie kobiet na Harendzie.

1 Marca (wtorek) na Harendzie trasa z homologacją FIS będzie areną zawodów Pucharu Europy w slalomie kobiet.

Dzień wcześniej, 28 lutego (poniedziałek), odbędzie się oficjalny trening. Delegatem technicznym zawodów jest Gouriev Iouri, Koordynatorem FIS Janez Flere. Organizatorem zawodów jest TZN i PZN.

Program zawodów:

28 Luty:

10.00-11.00 - Oficjalny trening

20.00 - Losowanie numerów startowych

1 Marca:

10.00 – Pucharu Europy kobiet w slalomie - 1 przejazd

13.00 - Pucharu Europy kobiet w slalomie - 2 przejazd

14.00 – ceremonia wręczenia nagród

Harenda gości najlepsze alpejki kontynentu po raz drugi. 18 lutego 2009 roku odbyły się już tutaj zawody z cyklu Pucharu Europy FIS.

źródło: FB Harenda

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info w tym temacie pojawiło się na stronie NTN'u:

"Dziś do Zakopanego przybył specjalista światowej sławy, którego zadaniem będzie przygotowanie stoku na Harendzie. Przygotowanie w sensie zawodniczym na (prawie) najwyższym poziomie oznacza zrobienie ze śniegu betonu...

Nam niestety nie udało się dotrzeć do Zakopanego, aby przyjrzeć się pracom nad przygotowaniem trasy. Jeśli ktoś chciałby przyjrzeć się pracom, zapraszamy w piątek z rana na Harendę... Prace te z grubsza rzecz ujmując polegają na wtryskiwaniu wody w warstwę śniegu, tak aby stał się twardy jak beton. Ponoć metr sześcienny śniegu przygotowanego pod trasę PŚ waży... 900 kg. Dla porównania kubik sztucznego śniegu z armatki waży około 350 kg."

źródło:http://www.ntn.pl/artykuly/aktualnosci/?a=12404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem parę fotek w Galerii z dzisiejszych zawodów.

Wygrała piękna Francuzka Nastasia Noens z sekundową przewagą nad Austryjaczką Carmen Thalmann i mającą polskie korzenie Kanadyjką Erin Mielzynski.

Polki w czwartej dziesiątce.

Francuzka Marmottan złamała paskudnie nogę podczas treningowych przejazdów.

Kilka razy leciały śmigłowce, przypuszczam, że transportowaną ją do Krakowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji.

Nie wiem do końca czy to dobry pomysł i czy możliwy do zrealizowania na stronie z określonych względów technicznych, ale :

Zdjęć jest 136 i nie chce mi się ich wszystkich przeglądać (fuj ty leniuszku), a chetnie przejrzałbym te które "wpadły mi w oko". Może była by możliwość aby było "jakieś rozszerzenie" gdzie widać by było na jednej stronie np. 25-30 zdjęć w małych miniaturkach. Wtedy wybieram to co mi się widzi, jeżeli tak chcę.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie.

Ale przyznać się muszę, że jakiś ułomny jestem.

Nie widzę tego indeksu i włączyć takiego przeglądania nie potrafię :mad::mad::mad:

Przejrzałem :o:P:D

A to miło by było gdybym mógł otwierać zdjęcia w nowych oknach. Nie trzeba by było latać tam i z powrotem :)

Edytowane przez juice
Zauważyłem, następnie przemyślałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie.

A to miło by było gdybym mógł otwierać zdjęcia w nowych oknach. Nie trzeba by było latać tam i z powrotem :)

Albo po najechaniu kursorem na miniaturę zdjęcie by się powiększało .

Odpowiedni skrypt w galerii to załatwi .

Juice my tylko oglądamy , pomyśl jaką pracę wykonał twórca tej galerii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...