Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wkładki do butów na wymiar...


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

sidas

po co chcesz to zrobić? jeżeli już masz problem z stopą to ja polecam windsport kraków (dystrybutor) robią wszystko z butem mają wiedze i sprzęt

Skanują stopę, nadkładają materiał w bucie odbarczają skorupę w każdy możliwy sposób itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zrobiłem sidasy (w warszawie skiteam). miała to być ostatnia deska rarunku i...jest może trochę lepiej ale mój problem nie zniknął. (widać takie wredne stopy) więć na pewno nie jest to lek na całe zło, przynajmniej nie dla wszystkich.

gadałem parę dni temu z babką z windsportu na targach w kielcach i obiecała, że jak przyjade, to jeszcze coś pokombinuje...zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno zrobiłem sidasy (w warszawie skiteam). miała to być ostatnia deska rarunku i...jest może trochę lepiej ale mój problem nie zniknął. (widać takie wredne stopy) więć na pewno nie jest to lek na całe zło, przynajmniej nie dla wszystkich.

gadałem parę dni temu z babką z windsportu na targach w kielcach i obiecała, że jak przyjade, to jeszcze coś pokombinuje...zobaczymy

najlepiej wkładkę jeszcze podbudować od spodu i należy ją dobrze włożyć do buta wkładka ma sens jeśli masz problem z ścięgnem. Mnie nie pomagała jak miałem za luźne buty, kupiłem dopasowane 130 i problem znikł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ja sam doświadczyłem na własnej stopie, i wiem co potrafią sprzęt to jeszcze na pewno nie wszystko i to jest różnica. Trochę wiem o czym mówię bo robiłem ten sam zabieg w innej firmie i tylko zpi...em buty i wkładka nic nie dała a taki znany sklep. Jak ktoś nie ma odrobiny pasji w tym co robi powinien zająć się prostymi rzeczami np wypasem bydła, to tyle

Jeszcze jedno nie neguje tego że potrafią po prostu staram się nie pisać że coś słyszałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu do naszego kolegi nie może dojść pewna błaha rzecz że wkładka wcale nie musi poprawić Twojego komfortu i nie jest panaceum na wszystko bo but możesz mieć tak dobrany że dopięcie klamer i tak spowoduje jej spłaszczenie.

Dlatego np czasami potrzebna jest podbudowa pod wkładkę a tego już byle kto nie zrobi

po prostu jakiś burak w katowicach już mi jedną zrobił i kaska papa a podobno procedury itp

czasem wystarczy ta za pare zeta ale do tego przydaje się skaner i takie tam.

ale jeszcze raz powtarzam w wrocławiu mogą to robić równie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wkładkę jeszcze podbudować od spodu i należy ją dobrze włożyć do buta wkładka ma sens jeśli masz problem z ścięgnem. Mnie nie pomagała jak miałem za luźne buty, kupiłem dopasowane 130 i problem znikł

dokładnie. zobaczymy co wymyślą. jednak na tym etapie troszkę trzeba się znać. zastanawiam się, czy nie skonsultować tego z fizjoterapeutą/ortopedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...