Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie Testować


jaca72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam zamiar kupić nowe narty a nic nie jest tak pomocne jak testowanie sprzetu na stoku.

Dlatego mam pytanie czy w ten weekend gdzies w Polsce mozna potestować darmowo narty (marka nie gra roli )

Jeżeli ktos posiada taka wiedze to prosze o cynk z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk Czyrna 22-24 luty - tu masz link .

Znając tą firmę to szkoda na to czasu bo trzeba płacić

Polecam znajdź stacjonarne centrum testowe w który można wypożyczyć aktualną kolekcję . Wtedy co godzinę wymieniasz narty a płacisz jak za wypożyczenie jednej .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk Czyrna 22-24 luty - tu masz link .

Znając tą firmę to szkoda na to czasu bo trzeba płacić

Polecam znajdź stacjonarne centrum testowe w który można wypożyczyć aktualną kolekcję . Wtedy co godzinę wymieniasz narty a płacisz jak za wypożyczenie jednej .

A kto Ci takich bzdur naopowiadał? W trakcie RDT nie trzeba płacić za testowanie nart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się dostało .:)

Byłem na demo Rossignola w Zieleńcu. Za jedną parę płaciło się 10 zł . Stąd moje doświadczenie z demo firmy Rossignol .

Jak w Szczyrku jest inaczej to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Dziś już za późno ale w poniedziałek przedzwonię do centrali Rossignola i dam znać jak jest z testami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi się dostało .:)

Byłem na demo Rossignola w Zieleńcu. Za jedną parę płaciło się 10 zł . Stąd moje doświadczenie z demo firmy Rossignol .

Jak w Szczyrku jest inaczej to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Dziś już za późno ale w poniedziałek przedzwonię do centrali Rossignola i dam znać jak jest z testami .

Byłem na kilku RDT i nigdy nie trzeba było płacić na testowanie nart. To jakaś bzdura!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem 3-4 lata temu na taki zjazd w Zieleńcu i nic nie przetestowałem.

Za wypożyczenie każdej narty trzeba było : zapłacić , odstać w kolejce i poczekać na rozmiar . Na stoku rój tak więc przez godzinę można zjechać 1-2 razy . I tak skończył się mój kontakt z Polskim testowaniem nart .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk Czyrna 22-24 luty testy Rossignola

Witam serdecznie mam zamiar kupić nowe narty a nic nie jest tak pomocne jak testowanie sprzetu na stoku.

Dlatego mam pytanie czy w ten weekend gdzies w Polsce mozna potestować darmowo narty (marka nie gra roli )

Jeżeli ktos posiada taka wiedze to prosze o cynk z góry dzieki.

Szczyrk Czyrna 22-24 luty - tu masz link .

Testy są darmowe :).

Czy są jeszcze gdzieś jakieś testy ?

Edytowane przez ROSSIGNOL
dodanie linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bezpłatne testy nart firmy ELAN z kolejcji 2011/2012

Dla fanów nart Elana :

Wypożyczalnia KIKA i Ośrodek Wypoczynkowy HANKA organizują w dniu 09.03.2011r. w godzinach 10.00-16.00 na stoku Mieszko bezpłatne testy nart ELAN z kolekcji 2011/2012. To bardzo dobra okazja dla wszystkich, którzy zamierzają kupić narty na przyszły sezon. Testy dają nam możliwość sprawdzenia kilku modeli nart i wybranie tego, który najbardziej nam odpowiada. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej możliwości. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do Zieleńca!

żródło : www.zieleniec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...