Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak ubrać się na narty


Slash0r

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy masz już doświadczenie z tymi skarpetami ??

Ja je mam i stwierdzam że to jest wielkie nieporozumienie i największe dziadostwo jakie miałem opisywać nie będę bo te słowa oddaja co o nich myślę.

pozdrawiam

Za 13 złotych niczego lepszego nie znajdziesz .

Mechacą się ale są ciepłe , noga się nie poci . Wydaje mi się że dwa sezony objadę .

Pewnie że wolałbym Rossignola z merynosów ale 110 zł .:)

Czy masz te czerwone bo zapomniałem zapytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś bielizny termoaktywnej firmy NordCamp?

Takie cuś znalazłem:

http://allegro.pl/termoaktywna-bielizna-nordcamp-komplet-l-i1457940692.html

I nie wiem do końca czy warto. Ewentualnie za czym warto się rozglądnąć? Patrzyłem na Berknera, ale tu już drożej.

Ja mam jeden komplet i powiem ci, że całkiem dobrze się spisuje nie mechaci nie rozciąga po roku używania można powiedzieć, że jest jak nowa za te pieniądze całkiem dobry produkt oczywiście jest to moja subiektywna ocena

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skarpet to z tańszych firm używam Motive i Blizzarda te pierwsze tańsze i cieplejsze a drugie cieńsze i ciut droższe

pozdrawiam

ps.

Jakbyś decydował się na zakup to Motive weź sobie rozmiaru mniejsze np. ja mam rozmiar nogi EU 44 skarpety kupuje w przedziale 40-42, albo mają rozmiary źle zrobione albo są bardziej rozciągliwe

Blizarda kupuj normalnie na rozmiar te akurat pokrywają się z rozmiarami EU

Edytowane przez nurek1974
dodany ps.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skarpet to z tańszych firm używam Motive i Blizzarda te pierwsze tańsze i cieplejsze a drugie cieńsze i ciut droższe

Jakbyś decydował się na zakup to Motive weź sobie rozmiaru mniejsze np. ja mam rozmiar nogi EU 44 skarpety kupuje w przedziale 40-42, albo mają rozmiary źle zrobione albo są bardziej rozciągliwe

Blizarda kupuj normalnie na rozmiar te akurat pokrywają się z rozmiarami EU

Jak ja Ci zazdroszczę tej nogi w rozmiarze 44 . Teraz białe buty rossignole scrasch kosztują 350 zł ( słownie : trzysta pięćdziesiąt zł ) . A ja musiałem dać 1100 za białe head-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Mam upatrzony niezły zestaw ale nie ma możliwości mierzenia, co robicie w takich sytuacjach?

Witam serdecznie ,w takich sytuacjach ryzukuję ale sprawdzam max co się da ,są tabele przeliczeniowe zagranicznych producentów na nasze ,są obwody ,dł. ękawów itp.,wreszcie ew.Masz prawo zwrotu do 10 dni jeżeli jest to zakup przez internet.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorguś - masz racje - trzeba dokładnie sprawdzać tabele rozmiarów producentów - biorąc pod uwagę to co można kupić na allegro a co jest sprowadzanie większości z za oceanu - to nijak się ma do naszej rozmiarówki .

Ja osobiście robię tak: intersujący ciuszek mierzę np w intersporcie gdzie metki posiadają opisy rozmiarów wszystkich krajów czy stref rozmiarowych

( nierzadko robiąc komórką zdjęcie metce w przymierzalni :) ) a następnie

( akurat w moim przypadku ) zamawiam dany ciuszek w usa z dostawą do domku

Cenki wraz z kosztami przesyłki są nieporównywalne. Jak dotychczas z rozmiarem sie nie pomyliłem .

Pozdrowionka dla wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...