Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skidome w..... Łodzi ?


kony

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jadę samochodem i aż mnie zatkało. Powiedzieli w radio że Girardelli chce wybudować jedno ze swoich centrów rozrywki w Łodzi. A to oznacza całoroczny halowy stok narciarski i to nie na jakimś tam igielicie tylko na śniegu ! Boję się tylko że tak jak to było z budowaniem fabryk w Polsce zaraz się okaże że nie mamy infrastruktury albo komuś to nie na rękę i facet z braku nerwów przeniesie swój plan np. na Łotwę :( a swoją drogą nieźle by to wyglądało - środek lata, 30 st. w cieniu a ludzie gnają z nartami do Łodzi :)))

Nie wiem jak wy ale ja trzymam kciuki - Łódź nową narciarską stolicą Polski !

(oczywiście tylko po sezonie właściwym)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skidome w..... Łodzi ?

AAle spoko :-) narty w lecie!!!! Kocham narty, mimo ze jestem swiezo upieczona narciarka:P, ale to wlasnie dzieki nim pokochalam zime calym serduszkiem :P a tu jak grom z jasnego nieba NARTY W LECIE!!! teraz to nietylko zima bedzie moja ulubiona pora roku, ale i lato :-) tak sie ciesze!!!!

KONY, obys tylko takie dobre wiadomosci na forum pisal :*pozdroofki dla wszystkich narciarzy:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...